K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Zmeňte si zvonenie na sviatky: Na webe 4ky vianočné zvonenie pre všetkých zadarmo

Počuli ste už nový sviatočný hit Nádej Vianoc? Ak sa vám páči melódia, ktorá bola použitá aj v reklamných spotoch 4ky, neváhajte si ju stiahnuť ako zvonenie do svojich mobilných zariadení.

Podľahli ste už čaru Vianoc a radi by ste si ho pripomenuli aj zvonením svojho mobilu? Mobilný operátor použil hit tohtoročných Vianoc - pieseň s názvom Nádej Vianoc – vo svojich reklamných šotoch a melódiu z tohto hitu ponúka zadarmo aj ako zvonenie.

Skladbu zložil známy hudobný skladateľ, producent a režisér Rastislav Dubovský, ktorý okrem iného skomponoval celovečerný balet Prométheus. Je autorom orchestrálnych a komorných skladieb, piesní, scénickej hudby a hudby pre filmy, seriály, televíznu a rozhlasovú produkciu. Text k piesni napísal slovenský spisovateľ a textár Daniel Hevier.

Originál piesne Nádej Vianoc nespája len ľudí, ale aj 20 speváckych osobností. Do spoločnej piesne sa zapojili známe mená slovenskej populárnej hudby, kde začujete spev osobností ako: Hanka Gregušová, Martin Harich, Petra Humeňanská, Janais, Patricia Janečková, Michael Kaľavský, Jana Kocianová, Peter Lipa, Kamil Mikulčík, Zuzana Adamkovičová (Mojžišová), Robo Papp, Pavol Remenár, Zuzana Smatanová, SUVE (Suvereno), Samuel Tomeček, Barbora Žilecká a Hevi Dubi Komiks Band. Spevákov doprevádza Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu, dirigenti Adrian Kokoš a Mário Košík. 

Melódiu si vďaka 4ke môžete stiahnuť ako zvonenie aj do svojho mobilného telefónu. Melódiu nájdete tu, stiahnuť si ju môže každý. Originál piesne Nádej Vianoc si môžete vypočuť aj na youtube.com alebo stiahnuť na GooglePlay.

4ka tento rok venovala k Vianociam svojim zákazníkom k SIM karte Moja 4ka zadarmo Vianočný dátový balík 4G GIGA na 30 dní automaticky vďaka ktorému môžu využívať jeden gigabajt dát vo vlastnej sieti operátora. Okrem toho v spolupráci s TV JOJ prináša 4ka Vianoce bez reklám - počas Štedrého dňa tak na obľúbenej televíznej stanici budete vaše obľúbené programy (filmy) sledovať bez reklám.