K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

4 SIMky
v jednom paušále

Štvorica si zdieľa
min/sms aj dáta

Za jednu cenu
a bez viazanosti

Dáta navyše
podľa potreby

So službami
pre domácnosť zľava

CHCEM SLOBODU4


Zoznámte sa so SLOBODOU4

 

Kedykoľvek môžete sebe a svojim členom dokúpiť DÁTA NAVYŠE.
Na výber máte niekoľko možnosti:

CHCEM SLOBODU4

Viac info TU.

Jednoduchý návod ako si nastaviť SLOBODA4

Kto je MAJITEĽ paušálu? Čo znamená zaradený ČLEN? Ako si nastaviť zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4? Odpovede na otázky a všetky dôležité informácie vrátane postupu aktivácie paušálu SLOBODA4 nájdete v jednoduchom návode. Vyberte si jednu z možnosti:

Čo znamená byť MAJITEĽOM paušálu?

 • Majiteľ – je vlastník 4ka SIM karty, na ktorej má aktívny zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4
 • Je správca paušálu – vie si pridať alebo odoberať členov do paušálu podľa vlastného výberu, a to max. 4 ďalších členov
 • Je správca využívania služieb – vie každému zaradenému členovi nastaviť optimálny dátový balík podľa potreby alebo podľa aktuálnej spotreby, ktorú vidí na všetkých svojich zaradených SIM kartách
 • Je správca financií – vie optimalizovať celkové náklady a spotrebu využívania min/sms alebo dát vo svojej rodine či spolu s kamošmi. Každý člen optimálne využíva to, čo potrebuje, teda neplatí zbytočne služby navyše, ktoré reálne nepotrebuje
 

Postup pre aktiváciu SLOBODA4 pre MAJITEĽA:

 • Kúpte si novú 4ka SIM kartu so zdieľaným nekonečným paušálom SLOBODA4 cez náš eshop alebo na vybraných predajných miestach.
 • Zaregistrujte sa na zákazníckom portáli Moja zóna a stiahnite si mobilnú aplikáciu Moja 4ka. Pridajte si do SLOBODA4 svojich vybraných členov, s ktorými chcete zdieľať min/sms aj dáta. Zaradiť si môžete troch členov bezplatne, štvrtý člen je účtovaný 10 € poplatkom.
 • Ak vaši členovia nie sú Štvorkári, môžu si tel. číslo zadarmo preniesť do 4ky. Postup nájdete na Prenos čísla alebo navštívte predajné miesto.
 • Všetkým členom môžete dokúpiť dátové balíky DÁTA NAVYŠE podľa potreby, napríklad Dáta pre 1 SIMku alebo Zdieľané dáta pre všetkých 4 SIMky.
 • A posledný krokom je nastavenie platby SLOBODA4 platobnou kartou priamo v Mojej zóne alebo apke Moja 4ka.
 • Hotovo. Váš zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 sa v deň obnovy automaticky uhradí a zároveň sa obnoví paušál všetkým zaradeným členom.
 

Najčastejšie otázky

1 SIM karta je Majiteľ a 4SIM karty – zaradení členovia. Cena piatej SIM karty zaradenej do zdieľaného nekonečného paušálu je účtovaná 10 €/SIM.
Nie, zatiaľ ešte nie. Každý z členov a Majiteľ míňajú zo zdieľaných min/sms iba to, čo v danom momente potrebujú, teda niečo podobné, ako by ste všetci pili z jedného pohára so 4mi slamkami. Niekto si „cucne“ viac/niekto menej, ale všetci sa napijeme a uhasíme smäd. Teda zbytočne neplatíte za to, čo reálne u operátora nepotrebujeme. So SLOBODOU4 každý „cucá“ z paušálu presne to, k čomu prirodzene inklinuje, napr. rodičia vac volajú, míňajú viac SMS a deti zase čerpajú viac dáta. Tým si spoločne optimalizujeme svoje telekomunikačné náklady.
Áno, a to doaktivovaním doplnkového hlasového balíka DVESTOVKA za 7€ na 30 dní. V prípade, ak si neaktivujete hlasový balík, cena po prevolaní zdieľaných MIN/SMS je za min/sms účtovaná jednotkovou cenou 5 centov za min/sms.
Aktiváciu/výber balíkov viete navoliť priamo pri aktivácii zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 alebo požiadavku na zmenu kedykoľvek, počas mesiaca a zmena na aktiváciu vybraného dátového balíka pre vás alebo vašeho zaradeného člena nastane pri najbližšej obnove zdieľaného nekonečného paušálu.
Jednoznačne. Stačí si požiadať o prenos čísla a aktiváciu SLOBODY4 a kým prenos čísla od vášho operátora prebehne, môžete už na našej SIM karte pokojne vy aj vaši členovia využívať výhody zdieľaného nekonečného paušálu.
Najskôr sa míňajú dáta z balíkov DÁTA NAVYŠE aktivované pre vás alebo pre vašich zaradených členov, až následne spoločné zdieľané dáta, t.j. 4GB. Naopak v EÚ sa ako prvé míňajú tie zdieľané dáta.
Áno, do zdieľaného nekonečného paušálu môžete zaradiť tel.čísla/SIM karty, ktoré máte pod svojou správou (pod vaším rodným číslom) alebo aj iné 4KA SIM karty, ktoré nie sú napísané na vaše rodné číslo, napr. tel.číslo/SIM karta vášho kamoša alebo známeho, či iného člena rodiny.
Cena je identická t.j. 44 €/30 dní aj pre 2 alebo 3 SIM karty t.j. rovnako ako pre 4 SIM karty. Preto je výhodné mať viac SIM kariet/viac členov v zdieľanom nekonečnom paušále, a tak si optimálne šetríte náklady.
Do 30.04.2022. Viac info o ponuke TU.
Dobíjaním kreditu alebo priamo platbou cez platobnú kartu, ktorú viac preferujeme, kde info ako si ju nastaviť nájdete na Moja 4ka. Nielen, že so zdieľaným nekonečným paušálom SLOBODA4 šetríte svoje náklady a ani o jeho obnovu sa nemusíte starať, urobíme to za vás, priamo z platobnej karty.

Čo znamená byť ČLENOM paušálu?

 • Člen – je 4ka SIM karta, ktorú Majiteľ zaradil po súhlase do zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4
 • Má prístup na zdieľanie – ako zaradený člen si spolu s majiteľom zdieľa min/sms aj dáta
 • Vie získať viac dát – spolu s Majiteľom vie získať viac dát za optimálnu cenu, t.j. aktiváciou takého dátového balíka dát, aký skutočne potrebuje
 • Vidí aktuálnu spotrebu – ako člen vidí aký má dátový balík v zdieľanom nekonečnom paušále a aká je jeho spotreba zo zdieľaných minút,SMS a dát z paušálu
 

Postup pre aktiváciu SLOBODA4 pre ČLENA:

 • Do zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 môže člena zaradiť len Majiteľ paušálu, ak sa jedná o tel.čísla, ktoré má vo svojej správe (pod svojím rodným číslom) alebo zaslaním Pozvánky inému členovi na iné rodné číslo, kedy členovi príde SMS a stačí, ak ňu odpovie spätnou SMS v tvare: CHCEM/NECHCEM a podľa odpovede sa SIM karta do zdieľaného nekonečného paušálu automaticky zaradí.
 • Stiahne si mobilnú aplikáciu Moja 4ka a priamo v nej uvidí aktuálne nastavenie paušálu a dátových balíkov, ktorú nastavil Majiteľ a rovnako aj aktuálnu spotrebu zdieľaných min/sms a dát.
 • O zmenu nastavení či viac dát v rámci zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 môže člen požiadať len Majiteľa
 • Ak člen chce na svoju 4ka SIM kartu ešte kredit alebo viac dát, stačí aby si dobil kredit alebo si môže aktivovať jeden z dátových balíkov ako je GIGA, DENNÉ NEKONEČNO, alebo hlasový balík DVESTOVKA , ktoré si uhradí člen priamo z platobnej karty alebo z kreditu na ktoromkoľvek predajnom mieste
 

Najčastejšie otázky

Nie. V jednom momente môžete byť členom len v jednom zdieľanom nekonečnom paušále, teda v jednej skupine s Majiteľom.
Do paušálu vás vie zaradiť Majiteľ kedykoľvek počas platnosti zdieľaného nekonečného paušálu. Ak máte v čase vstupu do zdieľaného nekonečného paušálu aktívny jeden z paušálov SLOBODA, prípadne iných doplnkových služieb, môže tieto služby dočerpať do konca ich platnosti a zároveň využívať nové výhody zdieľaného nekonečného paušálu.
Jednoznačne. Stačí si požiadať o prenos čísla a aktiváciu SLOBODY4, a kým prenos čísla od vášho operátora prebehne, môžete už na našej SIM karte pokojne vy, ostatní členovia aj Majiteľ využívať výhody zdieľaného nekonečného paušálu.
Áno, samozrejme. K každý člen nezávisle od Majiteľa si môže kedykoľvek doaktivovať dopnkové dátové balíky GIGA alebo DENNÉ NEKONEČNO.
Áno, je to možné. Každý čerpá koľko v danom okamihu potrebuje, ale asi Majiteľ vás za to nepochváli
Samozrejme. Ste nezávislá, samostatná SIM karta, ktorá môže dobíjať kredit, platiť služby nastavenou platobnou kartou v Mojej zóne/apke Moja 4ka, aktivovať si doplnkové balíky, využívať MHD lístky a pod. Navyše ste dostali novú rolu, t.j. byť aj členom v zdieľanom nekonečnom paušále a využívať jeho výhody spolu s ostatnými.
Najskôr sa míňajú doplnkové dáta DATA NAVYŠE aktivované pre vás alebo pre vami zaradených členov, až následne spoločné zdieľané dáta, t.j. 4GB. Naopak v EÚ sa ako prvé míňajú tie zdieľané dáta.

Ušetrite až 96 € ročne
s akoukoľvek službou pre domácnosť od 4ky

Kúpte si zdieľaný nekonečný paušál SLOBODU4 s domácim internetom alebo televíziou od 4ky a celá rodina získate množstvo výhod. Jednou z nich je viac slobody pre vás a vašich blízkych a ďalšou mesiac čo mesiac zľava. SLOBODU4 získate so službou pre domácnosť so zľavou len za 36 €/30 dní (namiesto štandardnej ceny 44 €/30 dní). Ročne tak ušetríte až 96 €.

Chcem vedieť viac o službách pre domácnosť  
Mám už službu pre domácnosť a chcem zľavu

Na SLOBODA4 vám postačí appka Moja 4ka

Či už sa rozhodnete pre mobilnú appku Moja 4ka alebo zákaznícky portál Moja zóna, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte jednoducho pod palcom vo svojom smartfóne.

Stiahnite si appku Moja 4ka pre Android a IOS:

Google Play Store Apple App Store Huawei App Gallery