Prenos telefónneho čísla

Prenos telefónneho čísla

Ako si môžem preniesť číslo?

Osobne, kúpou SIM karty na ktorejkoľvek pošte.

Kedykoľvek z pohodlia domova, jednoducho v našom e-shope. Bez čakania v rade.

Požiadajte o prenos čísla a zabudnite na starosti. Všetky potrebné veci vybavíme za vás a už o pár dní si budete môcť užívať všetky výhody 4ky.

Prenos čísla je bezplatný. Prejdite do 4ky a volajte, SMSkujte a dátujte výhodne doma aj v celej EÚ za jednotnú cenu iba 4 centy za 1MIN/1SMS/1MB.

Pri nákupe cez e-shop máte navyše doručenie kuriérom zadarmo a 14-dňovú záruku spokojnosti.

šípka
1

Aktualizujte svoje údaje u súčasného operátora. Údaje, ktoré uvediete v žiadosti o prenos, musia byť rovnaké ako údaje vo vašej zmluve so súčasným operátorom. Ak si chcete preniesť telefónne číslo k 4ke, je potrebné, aby vaša pôvodná SIM karta od vášha súčasného operátora a nová SIM karta boli registrované na rovnaké rodné číslo.

šípka šípka
2

Ak ste stále viazaný, súčasný operátor si voči vám môže uplatniť zmluvnú pokutu. Z tohto dôvodu odporúčame žiadať o prenos čísla až po uplynutí vašej viazanosti.

šípka
3

Aby prenos prebehol hladko, odporúčame mať vysporiadané všetky záväzky s vaším súčasným operátorom. V opačnom prípade môže byť žiadosť o prenos zamietnutá pôvodným operátorom.

Prenos čísla v e-shope

šípka

Objednajte si SIM kartu so žiadosťou o prenos čísla priamo v našom e-shope. Prenos telefónneho čísla trvá zvyčajne 4 celé pracovné dni odo dňa prijatia podpísanej žiadosti. Telefónne číslo bude prenesené na novú SIM kartu s dočasným telefónnym číslom, ktorá vám bude doručená kuriérom.

šípka šípka

Nová SIM karta vám bude doručená približne do dvoch pracovných dní od zadania objednávky, a to prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty s ktorým podpíšete aj všetku potrebnú dokumentáciu.

šípka

Počas trvania prenosu čísla môžete naďalej využívať vaše telefónne číslo u súčasného operátora alebo môžete používať aj novú SIM kartu s dočasným číslom, ktorú si aktivujete hovorom na telefónne číslo 950. O úspešnom dokončení prenosu vášho telefónneho čísla budete informovaný SMS správou.

Overenie telefónneho čísla

V aplikácii pre overenie telefónnych čísiel môžete zistiť, či je užívateľ s daným telefónnym číslom účastníkom mobilnej siete 4KA prevádzkovanej spoločnosťou SWAN Mobile, a.s.