Prenos čísla

Prenos čísla

Preniesť číslo si môžete osobne na ktorejkoľvek pošte alebo inom predajnom mieste alebo kedykoľvek z pohodlia domova cez náš e-shop. Pri nákupe cez e-hop máte doručenie kuriérom úplne zadarmo.

PREJSŤ DO 4KY

Výhody prenosu čísla

Požiadajte o prenos čísla a zabudnite na starosti. Všetky potrebné veci vybavíme za vás a už o pár dní si budete môcť užívať všetky výhody 4ky.

Prenos čísla je bezplatný. Prejdite do 4ky a volajte, SMS-kujte a dátujte výhodne doma aj v celej EÚ. Len 4centy za 1MIN/SMS a iba 1cent za 1MB.

Pri nákupe cez e-shop máte navyše doručenie kuriérom zadarmo a 14-dňovú záruku spokojnosti.

Prenos čísla v e-shope je tak jednoduchý

1

V e-shope si objednajte 4ka SIM KARTU s novým paušálom SLOBODA a v košíku potvrdte váš záujem o prenos svojho čísla.

2

Kuriér Slovenskej pošty vám doručí 4ka SIM KARTU a podpíše s vami potrebné dokumenty.

trvá zvyčajne 4 pracovné dni od podpísania zmluvných dokumentov
3

Dátum prenesenia vášho telefónneho čísla vám oznámime SMS správou.

Počas trvania prenosu telefónneho čísla naďalej môžete používať svoje číslo ale aj 4ka SIM KARTU, ktorú si aktivujete zavolaním na Zákaznícku linku 4ky na čísle 950.

Čo je potrebné vedieť pred požiadaním o prenos telefónneho čísla?

1
arrow

Aktualizujte svoje údaje
u súčasného operátora. Údaje, ktoré uvediete v žiadosti o prenos, musia byť rovnaké ako údaje vo vašej zmluve so súčasným operátorom. Ak si chcete preniesť telefónne číslo k 4ke, je potrebné, aby vaša pôvodná SIM karta od vášho súčasného operátora a nová SIM karta boli registrované na rovnaké rodné číslo.

2
arrow

Ak ste stále viazaný, súčasný operátor si voči vám môže uplatniť zmluvnú pokutu. Z tohto dôvodu odporúčame žiadať o prenos čísla až po uplynutí vašej viazanosti.

3

Aby prenos prebehol hladko, odporúčame mať vysporiadané všetky záväzky s vaším súčasným operátorom. V opačnom prípade môže byť žiadosť o prenos zamietnutá pôvodným operátorom.