sticker

Prenos čísla do 4ky,
teraz s bonusom

Vyberte si z našej ponuky to, čo vám najviac vyhovuje a každý 4. dátový paušál TO.∞ alebo hlasový paušál Moja 100vka máte od nás teraz zadarmo až do konca roka 2019. Požiadajte o prenos už dnes a všetko ostatné vybavíme za vás.
Viac o bonuse TU.

PREJSŤ DO 4KY

Prejdite do 4ky a len za 20 € mesačne môžete donekonečna dátovať, volať a sms-kovať po celom Slovensku

infinity
Čo všetko získate s novým paušálom TO.∞:
  • nekonečné dáta na Slovensku
  • nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku
  • nekonečné SMS do všetkých sietí na Slovensku
a to všetko úplne bez viazanosti.
KÚPIŤ TU

Na akú službu si môžem preniesť číslo

Objem dát na Slovensku

Volania/SMS
v rámci SR

Volania v sieti 4ka po 3. minúte zadarmo

Volania a SMS
v rámci EÚ

Bez viazanosti

Cena/mesačne

Dátové
paušály TO.

10 GB – neobmedzene
podľa vybraného TO.

100 MIN/SMS – neobmedzene
podľa vybraného TO.

4 centy za MIN/SMS

Hlasové
paušály

1 GB
+ 100 MB v sieti obchodného partnera

100 MIN/SMS

4 centy za MIN/SMS

Moja 4ka
Moja 4ka Svet

Možnosť aktivácie
balíka GIGA

4 centy za MIN/SMS

4 centy za MIN/SMS

Ako si môžem preniesť číslo

Osobne, kúpou SIM karty na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Kedykoľvek z pohodlia domova, jednoducho v našom e-shope.

Prenos čísla v e-shope je tak jednoduchý

1

V e-shope si objednajte 4ka SIM kartu s novým paušálom TO. alebo hlasový paušál Moja 100vka a zakliknite záujem o prenos čísla.

2

Kuriér Slovenskej pošty vám doručí 4ka SIM kartu a podpíše s vami potrebné dokumenty.

Trvá zvyčajne
4 pracovné dni od podpísania
zmluvných dokumentov
3

Dátum prenesenia vášho telefónneho čísla vám oznámime SMS správou.

Počas trvania prenosu telefónneho čísla naďalej môžete používať svoje číslo ale aj 4ka SIM kartu, ktorú si aktivujete zavolaním na Zákaznícku linku 4ky na čísle 950.

Čo by som mal vedieť o prenose čísla do 4ky

Požiadajte o prenos čísla a zabudnite na starosti. Všetky potrebné veci vybavíme za vás a už o pár dní si budete môcť užívať všetky výhody 4ky.

Prenos čísla je bezplatný. Prejdite do 4ky a volajte, SMS-kujte a dátujte výhodne doma aj v celej EÚ. Len 4 centy za 1MIN/SMS a iba 1 cent za 1MB.

Pri nákupe cez e-shop máte navyše doručenie kuriérom zadarmo a 14-dňovú záruku spokojnosti.

1

Aktualizujte svoje údaje u súčasného operátora. Údaje, ktoré uvediete v žiadosti o prenos, musia byť rovnaké ako údaje vo vašej zmluve so súčasným operátorom. Ak si chcete preniesť telefónne číslo k 4ke, je potrebné, aby vaša pôvodná SIM karta od vášha súčasného operátora a nová SIM karta boli registrované na rovnaké rodné číslo.

šípka
2

Ak ste stále viazaný, súčasný operátor si voči vám môže uplatniť zmluvnú pokutu. Z tohto dôvodu odporúčame žiadať o prenos čísla až po uplynutí vašej viazanosti.

šípka
3

Aby prenos prebehol hladko, odporúčame mať vysporiadané všetky záväzky s vaším súčasným operátorom. V opačnom prípade môže byť žiadosť o prenos zamietnutá pôvodným operátorom.

Na získanie bonusu za prenos čísla stačí, ak si v období od 15.11.2017 do 28.2.2018 úspešne prenesiete telefónne číslo do 4ky od iného operátora a zároveň si kúpite na prenesené tel. číslo nový paušál TO.∞ alebo hlasový paušál Moja 100vka.

 Áno, o prenos telefónneho čísla na existujúcu 4ka SIM kartu môžete požiadať na každom predajnom mieste 4ky alebo na Zákazníckej linke 950.

Podmienkou pre získanie bonusu za prenos čísla je úspešne zrealizovaný prenos tel. čísla. Odporúčame Vám preto aktivovať si nový paušál TO.∞ / hlasový paušál Moja 100vka až po úspešnom prenesení čísla do 4ky.

O získaní štvrtého nového paušálu TO.∞ / hlasového paušálu Moja 100vka zadarmo budete informovaný bezplatnou SMS správou v momente uplatnenia zo skráteného čísla 950.

Overenie telefónneho čísla

V aplikácii pre overenie telefónnych čísiel môžete zistiť, či je užívateľ s daným telefónnym číslom účastníkom mobilnej siete 4KA prevádzkovanej spoločnosťou SWAN Mobile, a.s.