Internet

Odviažte sa a kúpte si najrýchlejší 4ka internet do vášho telefónu a tabletu.
Bez viazanosti, bez skrytých poplatkov a za najvýhodnejšie ceny.

Vyberte si dátový balík, ktorý vám najviac vyhovuje:

GIGA

viac info o balíku

GIGA PLUS

viac info o balíku

Cena1 €4 €
Objem dát1 GB v sieti 4ka1 GB v sieti obchodného partnera
Prenosová rýchlosťaž do 50/10 Mbit/saž do 260/120 Kbit/s

Minúť dáta dnes už nie je žiadna veda. Vyskúšajte naše produkty z rado TO. s ktorými toho zvládnete skutočne veľa. Už sa nemusíte obmedzovať v dátovaní. TO. je bez viazanosti a bez skrytých poplatkov.

Ak si k nám prenesiete číslo, môžete si kúpiť TO. za polovicu až do 30.4.2017. Ponuka platí aj pre tých, ktorí si k nám číslo už preniesli.

TO.10

viac info

TO.15

viac info

TO.∞

viac info

Cena10 €15 €30 €
Objem dát10 GB dát v sieti 4ka15 GB dát v sieti 4kadáta v sieti 4ka a obchodného partnera neobmedzene
Prenosová rýchlosťaž do 50/10 Mbit/saž do 50/10 Mbit/saž do 50/10 Mbit/s
MIN/SMS100 MIN/SMS v EÚ300 MIN/SMS v EÚneobmedzený počet MIN/SMS zo SR do všetkých sietí v SR
TO.nacesty S

viac info

TO.nacesty L

viac info

Cena10 €20 €
Objem dát30 GB v sieti 4ka, 1 GB v sieti obchodného partnera100 GB v sieti 4ka, 1 GB v sieti obchodného partnera
Prenosová rýchlosťaž do 50/10 Mbit/saž do 50/10 Mbit/s

Presvedčte sa sami, aká je najmodernejšia 4G sieť 4ky. Na to, aby ste si mohli dosýta užívať naše dátové balíky vám odporúčame:
1. skontrolovať si dostupnosť našej 4G siete
2. nastaviť si správne našu sieť priamo na vašom zariadení
3. používať zariadenie podporujúce 4G

TO. ako aj dátové balíky GIGA a GIGA PLUS si môžete aktivovať jednoducho zaslaním SMS správy na číslo 950.

TO., GIGA aj GIGA PLUS si môžete aktivovať s funkciou automatického obnovenia. Stačí, ak zašlete SMS v tvare TO.10, TO.15, GIGA alebo GIGA PLUS na číslo 950 a po každom spotrebovaní objemu dát alebo uplynutí platnosti vám automaticky aktivujeme ďalší. Ak nemáte v čase automatickej obnovy dostupný dostatočný kredit na vašej SIM karte, automatická obnova sa deaktivuje. O úspešnej aktivácii vám príde SMS. S automatickou obnovou dátujete bez starostí a bez obmedzení.

Automatickú obnovu dátového balíka GIGA môžete zrušiť jednoducho a bez poplatku zaslaním SMS správy v tvare GIGA STOP na číslo 950. Automatickú obnovu dátového balíka GIGA PLUS môžete zrušiť rovnako bez poplatku, a to zaslaním SMS správy v tvare GIGA PLUS STOP na číslo 950. Automatickú obnovu TO.10 môžete zrušiť zaslaním SMS v tvare TO.10 STOP na číslo 950. Automatickú obnovu TO.15 zrušíte rovnako jednoducho, a to zaslaním SMS v tvare TO.15 STOP na číslo 950 a automatickú obnovu  TO.∞ zrušíte zaslaním SMS v tvare TO.N STOP na číslo 950.

Pre zistenie nastavenia automatickej obnovy pošlite SMS s textom GIGA STAV, GIGA PLUS STAV, TO.10 STAV, TO.15 STAV alebo TO.N STAV na číslo 950. 

Vyberte si službu, ktorá vám najviac vyhovuje. Ak sa väčšinu času nachádzate v pokrytí našej siete a nepredátuje viac ako 1GB mesačne, je pre vás výhodný dátový balík GIGA. Ak sa nechcete v dátach obmedzovať vyskúšajte TO.15 s ktorým získate až 15GB dát v sieti 4ka a k tomu 300 MIN/SMS v celej EÚ. Ak chcete využívať dáta aj mimo našej siete, odporúčame vám dátový balík GIGA PLUS s ktorým získate 1GB dát v sieti obchodného partnera. Dátový balík GIGA PLUS si môžete aktivovať ako doplnkový balík k TO.15 alebo k dátovému balíka GIGA.

Pre zistenie zostatku dát zašlite SMS v tvare SPOTREBA na číslo 950. O stave spotrebovaných dát vás informujeme aj priebežne prostredníctvom SMS správ pri dosiahnutí zostatkovej hodnoty 500 MB, 50 MB a 0 MB, ak aj 24 hodín a 1 hodinu pred uplynutím platnosti balíka. Ak chcete dátovať bez starostí aktivujte si automatickú obnovu balíka.

Svoju spotrebu môžete sledovať aj online v Mojej zóne.