Internet

Internet

Kúpte si najrýchlejší 4ka internet do vášho mobilu alebo tabletu. S mobilným 4G internetom ste online doma aj na cestách.
Mobilný internet od 4ky je bez viazanosti, bez skrytých poplatkov a za najvýhodnejšie ceny.

Vyberte si dátový balík, ktorý vám najviac vyhovuje:

GIGA

viac info o balíku

GIGA PLUS

viac info o balíku

Cena2 €4 €
Objem dát na Slovensku1 GB v sieti 4ka1 GB v sieti obchodného partnera
Prenosová rýchlosťaž do 50/10 Mbit/saž do 260/120 Kbit/s

Minúť dáta dnes už nie je žiadna veda. Vyskúšajte naše nové paušály TO., s ktorými sa už nemusíte obmedzovať v dátovaní. Iba s nami zažijete skutočnú DOBU DÁTOVÚ. TO. je TOTAL ONLINE.

TO.10

viac info

TO.15

viac info

TO.∞

viac info

Cena7,50 €10 €20 €
Objem dát na Slovensku10 GB dát v sieti 4ka, 1 GB v sieti obchodného partnera15 GB dát v sieti 4ka, 1 GB v sieti obchodného partneradáta v sieti 4ka a obchodného partnera neobmedzene
Prenosová rýchlosťaž do 50/10 Mbit/saž do 50/10 Mbit/saž do 50/10 Mbit/s
MIN/SMS100 MIN/SMS zo SR do všetkých sietí v SR300 MIN/SMS zo SR do všetkých sietí v SRneobmedzený počet MIN/SMS zo SR do všetkých sietí v SR

Potrebujete k vášmu mobilného internetu aj dátové zariadenie? Praktický router Huawei E5577 vám umožní vytvoriť si z vášho mobilného internetu bezpečné wi-fi pripojenie napríklad pre váš notebook. Huawei E5577 si môžete kúpiť aj s mobilným internetom z pohodlia domova priamo v našom eshope. Doručenie kuriérom je v rámci Slovenska úplne zadarmo.

Presvedčte sa sami, aká je najmodernejšia 4G sieť 4ky. Na to, aby ste si mohli dosýta užívať naše dátové balíky vám odporúčame:
1. skontrolovať si dostupnosť našej 4G siete
2. nastaviť si správne našu sieť priamo na vašom zariadení
3. používať zariadenie podporujúce 4G

Pre zistenie zostatku dát zašlite SMS v tvare SPOTREBA na číslo 950. O stave spotrebovaných dát vás informujeme aj priebežne prostredníctvom SMS správ pri dosiahnutí zostatkovej hodnoty 500 MB, 50 MB a 0 MB, ak aj 24 hodín a 1 hodinu pred uplynutím platnosti balíka. Ak chcete dátovať bez starostí aktivujte si automatickú obnovu balíka.

Svoju spotrebu môžete sledovať aj online v Mojej zóne.

O prenos telefónneho čísla môžete požiadať na ktoromkoľvek predajnom mieste alebo kedykoľvek z pohodlia domova priamo v našom eshope. Prenos čísla je bezplatný. Všetky potrebné informácie nájdete priamo na našej stránke.