Blog

Sledovanie videí nebolo nikdy zábavnejšie. Jednoducho TO. musíte vyskúšať!

180x180

Sledovanie videí na internete patrí všeobecne medzi najobľúbenejšie činnosti používateľov mobilných zariadení v dnešnej dátovej dobe. Ak aj vy paríte medzi tých, ktorí radi sledujú na mobile zábavné videá na YouTube, máme pre vás niekoľko tipov na alternatívne služby, ktoré si už získali vo svete milióny fanúšikov. Sú dostupné na webe, alebo ako aplikácie, ktoré si môžete jednoducho nainštalovať do svojho smartfónu. S našimi balíkmi TO. si tak užijete kopec zábavy. Prinášame rebríček 10 TOP svetových video streamingových služieb podľa počtu pravidelných používateľov.

čítať viac

Prichádza „nugátová“ verzia Androidu. Čo nové prinesie?

180x180

Internetový gigant Google koncom augusta oficiálne predstavil najnovšiu verziu svojho operačného systému Android. Už tradične dostáva každá nová verzia Androidu označenie podľa sladkosti začínajúcej na nasledujúce písmeno v abecednom poradí. Po verzii Android 6.0 Marshmallow po prvýkrát nechal Google úlohu vybrať sladkosť začínajúcu na písmeno „N“ verejnosti. Používatelia z celého sveta tak mohli navrhnúť meno nového Androidu a najviac sa ich rozhodlo pre „Nougat“. Pozrime sa, na aké chuťovky sa môžeme tešiť v „nugátovom“ Androide!

čítať viac

Objavte tretí rozmer vášho smartfónu

180x180

Aj vy si spomínate na ten zážitok, keď ste išli do kina na svoj prvý 3D film? Ten zvláštny pocit, keď na vás išiel vyskočiť dinosaurus priamo z plátna, či vesmírna loď preletela priamo pred vašimi očami, akoby ste sa ich mohli len tak dotknúť. Trojrozmerný obraz v nás dokáže navodiť veľmi reálny pocit, že sme sa ocitli v strede diania.

čítať viac

Na zahraničnej dovolenke sa poriadne odviažte!

180x180

Určite si pamätáte na dobu, keď ste počas dovolenky v zahraničí využívali svoj mobilný telefón iba v urgentných situáciách, keďže volania aj SMSky mohli vyjsť poriadne draho. Dnes je doba úplne inde a pri telefonovaní, SMSkovaní či browsovaní na internete sa na dovolenke už obmedzovať nemusíte.

čítať viac

Prichádza Bluetooth 5.0. Čo všetko dokáže?

180x180

Asi každý, kto niekedy držal v ruke mobilný telefón, aspoň raz v živote použil Bluetooth. Ide o bezdrôtovú technológiu na prenos dát na krátke vzdialenosti, ktorá dokáže s mobilom prepojiť handsfree v aute, bezdrôtové slúchadlá, streamovať video a hudbu priamo do TV, či prepojiť smartfón s notebookom. Svoje meno dostala po stredovekom vikingskom kráľovi Haraldovi Modrozubovi, ktorý vďaka komunikácii zjednotil vtedajšie Dánsko a Nórsko.

čítať viac

TOP 4 appky, s ktorými si užijete letné kúpanie naplno!

180x180

Leto je už v plnom prúde a horúce slnečné lúče lákajú k vode. Veď čo by to aj bolo za letnú dovolenku bez mora či kúpaliska? Na kupku sa môžete osviežiť, opáliť a zabudnúť na bežné starosti. Prinášame tipy na aplikácie, s ktorými si relax pri vode užijete naplno. S našim mobilným 4G internetom sa už nemusíte obmedzovať ani pri vode, stiahnite si užitočné aplikácie do svojho smartfónu a užívate si leto naplno.

čítať viac

Nezaháľam, spoznávam svet!  4 tipy pre začínajúcich cestovateľov

180x180

Aj vy milujete cestovanie, ale už vás nebaví iba leňošiť na pláži? Vyskúšajte naše praktické tipy pre cestovateľov, s ktorými zažijete kopu zážitkov a získate veľa nových priateľov.

čítať viac

Hľadáte Pokémonov? Pripravte sa na to, že aj váš smartfón dostanete poriadnu nakladačku

180x180

Pokémoni opäť pobláznili celý svet a už dobývajú aj Slovensko! Hru na mobil Pokémon GO si vo svete stiahlo viac ako 20 miliónov ľudí a hrajú ju už aj tisíce Slovákov. Behajú po mestách a na displejoch svojich smartfónov hľadajú Pokémonov.

čítať viac