Blog

Načerpajte energiu do mobilu kdekoľvek

180x180

Na trhu už nájdeme aj mobily s poriadne veľkými batériami. Ako ale nabijete svojho miláčika vo vlaku, v stane na hudobnom festivale alebo kdekoľvek večer, keď si potrebujete aspoň zavolať taxík domov? Prezradíme vám, čo robiť v prípade, ak sa ukazovateľ percent zostávajúcej energie nebezpečne blíži k nule a elektrická zásuvka nie je nikde na blízku.

čítať viac

CES 2017: Aké technologické trendy ovládnu tento rok?

180x180

Globálny technologický veľtrh CES v Las Vegas je jedným z najväčších na svete. Každý rok naznačuje, akým smerom sa budú uberať mobilné telefóny, domáca elektronika a technológie v najbližšom období. Pozrite sa na tie najzaujímavejšie novinky, o ktorých sa uplynulý týždeň počas CES 2017 najviac hovorilo.

čítať viac

Sledujte filmy a seriály v mobile: porovnanie Netflix vs. Amazon Prime

180x180

Najnovšie filmy a seriály, o ktorých naše televízie zatiaľ ani netušia, môžete sledovať online, a to úplne legálne. Mesačné predplatné svetoznámych streamovacích služieb nestojí až tak veľa a obsah môžete na skúšku sledovať aj zadarmo. Ľahko v nich nájdete kultové filmy a posledné epizódy populárnych seriálov vo vysokom rozlíšení. Všetko pohodlne a bezpečne priamo v mobile.

čítať viac

Spotify Wrapped 2016: Ktoré skladby boli tento rok najpočúvanešie?

180x180

Zabudnite na pripájanie smartfónu k počítaču a otravné kopírovanie hudby cez kábel. Streamovacia služba Spotify vám ponúka milióny skladieb on-line, ktoré si môžete spustiť so 4kou kedykoľvek aj vo vašom mobile.

čítať viac

Rok 2016 vo vyhľadávaní Google: Čo ľudia na internete vyhľadávali najčastejšie?

180x180

Koniec roka je obdobím bilancovania. Vyhľadávač Google pravidelne zostavuje rebríček slov a fráz, ktoré sme doň pri hľadaní informácií, osobností, športových výsledkov a hudobných videí na internete vpisovali najčastejšie.

čítať viac

Oblečte aj svoj smartfón do Vianoc! Vyberáme sviatočné zvonenia, tapety a hry

180x180

Vianoce nie sú len o darčekoch a ich zháňaní. Skúste trochu vypnúť, uvoľniť sa a naladiť sa na sviatočnú atmosféru. My vám prinášame niekoľko tipov, ako pripraviť aj váš smartfón na tú správnu sviatočnú náladu. Obyčajné tapety, či nudné zvonenia vymeňte za vianočné a budete mať vianočný stromček neustále so sebou. Tú pravú vianočnú atmosféru vám pomôže vytvoriť playlist najlepších vianočných songov a pre pobavenie vyskúšajte vianočné hry.

čítať viac

Buďte štedrí ako Santa! S týmito apkami vybavíte vianočné darčeky pre všetkých svojich blízkych!

180x180

Vianoce sa blížia a s nimi aj predsviatočný zhon pri zháňaní tých správnych darčekov. Vyhnúť sa predvianočnému stresu môžete, ak si do zháňania darčekov zavediete poriadok. Ako byť štedrý ako Santa a pritom na nikoho z blízkych nezabudnúť?

čítať viac

TO. je lepšie ako paušál! Tu sú dôvody prečo sa TO. oplatí

180x180

Mnohí si už zvykli uviazať sa na dva roky a pravidelne platiť za paušál, pretože im vyhovuje, že sa nemusia viac o nič starať a len raz mesačne zaplatia faktúru. Vo 4ke to ale ide ešte oveľa jednoduchšie a pritom bez viazanosti. Naše produkty TO. ponúkajú oproti drahým paušálom množstvo dodatočných výhod, ktoré ocení každý zarytý paušálista.

čítať viac