Blog

Buďte štedrí ako Santa! S týmito apkami vybavíte vianočné darčeky pre všetkých svojich blízkych!

180x180

Vianoce sa blížia a s nimi aj predsviatočný zhon pri zháňaní tých správnych darčekov. Vyhnúť sa predvianočnému stresu môžete, ak si do zháňania darčekov zavediete poriadok. Ako byť štedrý ako Santa a pritom na nikoho z blízkych nezabudnúť?

čítať viac

TO. je lepšie ako paušál! Tu sú dôvody prečo sa TO. oplatí

180x180

Mnohí si už zvykli uviazať sa na dva roky a pravidelne platiť za paušál, pretože im vyhovuje, že sa nemusia viac o nič starať a len raz mesačne zaplatia faktúru. Vo 4ke to ale ide ešte oveľa jednoduchšie a pritom bez viazanosti. Naše produkty TO. ponúkajú oproti drahým paušálom množstvo dodatočných výhod, ktoré ocení každý zarytý paušálista.

čítať viac

Staňte sa hubárskym esom vďaka TOP 4 aplikáciám pre smartfóny

180x180

Počasie na Slovensku hubám praje a pohyb na čerstvom vzduchu každému len prospeje. Že nepoznáte huby a neviete, kde rastú? TO. vôbec nevadí. Poradíme vám, ako sa stať profesionálnym hubárom vďaka užitočným aplikáciám vo vašom smartfóne. Tak vytiahnite turistickú obuv, oblečte si vetrovku a hor sa do lesa. Všetko ostatné nechajte na hubárske aplikácie, ktoré si stiahnete do smartfónu, veď na TO. máte gigabajty dát na internete v mobile od 4ky.

čítať viac

Sledovanie videí nebolo nikdy zábavnejšie. Jednoducho TO. musíte vyskúšať!

180x180

Sledovanie videí na internete patrí všeobecne medzi najobľúbenejšie činnosti používateľov mobilných zariadení v dnešnej dátovej dobe. Ak aj vy paríte medzi tých, ktorí radi sledujú na mobile zábavné videá na YouTube, máme pre vás niekoľko tipov na alternatívne služby, ktoré si už získali vo svete milióny fanúšikov.

čítať viac

Prichádza „nugátová“ verzia Androidu. Čo nové prinesie?

180x180

Internetový gigant Google koncom augusta oficiálne predstavil najnovšiu verziu svojho operačného systému Android. Už tradične dostáva každá nová verzia Androidu označenie podľa sladkosti začínajúcej na nasledujúce písmeno v abecednom poradí. Po verzii Android 6.0 Marshmallow po prvýkrát nechal Google úlohu vybrať sladkosť začínajúcu na písmeno „N“ verejnosti. Používatelia z celého sveta tak mohli navrhnúť meno nového Androidu a najviac sa ich rozhodlo pre „Nougat“. Pozrime sa, na aké chuťovky sa môžeme tešiť v „nugátovom“ Androide!

čítať viac

Objavte tretí rozmer vášho smartfónu

180x180

Aj vy si spomínate na ten zážitok, keď ste išli do kina na svoj prvý 3D film? Ten zvláštny pocit, keď na vás išiel vyskočiť dinosaurus priamo z plátna, či vesmírna loď preletela priamo pred vašimi očami, akoby ste sa ich mohli len tak dotknúť. Trojrozmerný obraz v nás dokáže navodiť veľmi reálny pocit, že sme sa ocitli v strede diania.

čítať viac

Na zahraničnej dovolenke sa poriadne odviažte!

180x180

Určite si pamätáte na dobu, keď ste počas dovolenky v zahraničí využívali svoj mobilný telefón iba v urgentných situáciách, keďže volania aj SMSky mohli vyjsť poriadne draho. Dnes je doba úplne inde a pri telefonovaní, SMSkovaní či browsovaní na internete sa na dovolenke už obmedzovať nemusíte.

čítať viac

Prichádza Bluetooth 5.0. Čo všetko dokáže?

180x180

Asi každý, kto niekedy držal v ruke mobilný telefón, aspoň raz v živote použil Bluetooth. Ide o bezdrôtovú technológiu na prenos dát na krátke vzdialenosti, ktorá dokáže s mobilom prepojiť handsfree v aute, bezdrôtové slúchadlá, streamovať video a hudbu priamo do TV, či prepojiť smartfón s notebookom. Svoje meno dostala po stredovekom vikingskom kráľovi Haraldovi Modrozubovi, ktorý vďaka komunikácii zjednotil vtedajšie Dánsko a Nórsko.

čítať viac