Blog

Ukradli vám mobil? Ešte nie je všetko stratené!

180x180

Poznáte ten pocit, keď siahnete do vrecka alebo kabelky, ale váš mobil tam nie je? Skúšate hľadať doma aj v práci, no bez úspechu? Či už vám mobil ukradli alebo ste ho len niekde zabudli, nádej na jeho nájdenie môže stále žiť. Pokiaľ sa poistíte už vopred.

čítať viac

Vzor, heslo alebo odtlačok? Majte dáta vo svojom mobile v bezpečí!

180x180

Mobilné telefóny sa stali už neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. V mobile máme uložených stále viac osobných dát z najrôznejších aplikácií. Viete, čo sa môže stať s mobilom, ak sa čo i len na chvíľku dostane do nepovolaných rúk, kým ho ponecháte ležať na stole? Zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, ako si tieto osobné údaje chrániť?

čítať viac

Chodíte spať s mobilom v ruke? Silné svetlo displeja môže škodiť

180x180

Obrazovky sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Pozeráme sa na televízory, počítače, tablety aj mobily. Pred obrazovkami trávime niekoľko hodín denne v práci aj doma. Rozličné výskumy však naznačujú, že silné svetlo z displejov môže narušovať pokojný spánok.

čítať viac

Načerpajte energiu do mobilu kdekoľvek

180x180

Na trhu už nájdeme aj mobily s poriadne veľkými batériami. Ako ale nabijete svojho miláčika vo vlaku, v stane na hudobnom festivale alebo kdekoľvek večer, keď si potrebujete aspoň zavolať taxík domov? Prezradíme vám, čo robiť v prípade, ak sa ukazovateľ percent zostávajúcej energie nebezpečne blíži k nule a elektrická zásuvka nie je nikde na blízku.

čítať viac

CES 2017: Aké technologické trendy ovládnu tento rok?

180x180

Globálny technologický veľtrh CES v Las Vegas je jedným z najväčších na svete. Každý rok naznačuje, akým smerom sa budú uberať mobilné telefóny, domáca elektronika a technológie v najbližšom období. Pozrite sa na tie najzaujímavejšie novinky, o ktorých sa uplynulý týždeň počas CES 2017 najviac hovorilo.

čítať viac

Sledujte filmy a seriály v mobile: porovnanie Netflix vs. Amazon Prime

180x180

Najnovšie filmy a seriály, o ktorých naše televízie zatiaľ ani netušia, môžete sledovať online, a to úplne legálne. Mesačné predplatné svetoznámych streamovacích služieb nestojí až tak veľa a obsah môžete na skúšku sledovať aj zadarmo. Ľahko v nich nájdete kultové filmy a posledné epizódy populárnych seriálov vo vysokom rozlíšení. Všetko pohodlne a bezpečne priamo v mobile.

čítať viac

Spotify Wrapped 2016: Ktoré skladby boli tento rok najpočúvanešie?

180x180

Zabudnite na pripájanie smartfónu k počítaču a otravné kopírovanie hudby cez kábel. Streamovacia služba Spotify vám ponúka milióny skladieb on-line, ktoré si môžete spustiť so 4kou kedykoľvek aj vo vašom mobile.

čítať viac

Rok 2016 vo vyhľadávaní Google: Čo ľudia na internete vyhľadávali najčastejšie?

180x180

Koniec roka je obdobím bilancovania. Vyhľadávač Google pravidelne zostavuje rebríček slov a fráz, ktoré sme doň pri hľadaní informácií, osobností, športových výsledkov a hudobných videí na internete vpisovali najčastejšie.

čítať viac