Moja 4ka Svet so službou Medzinárodný roaming

Moja 4ka Svet so službou Medzinárodný roaming

S programom služieb Moja 4ka a Moja 4ka Svet voláte a SMS-kujete za cenu 4 centy za 1 MIN/SMS na Slovensku aj v celej EÚ a EHP. Za 1 MB zaplatíte už len 1 cent v krajinách EÚ a EHP účtovaných po 1kB.

  • Za prichádzajúci hovor v krajinách EÚ a EHP neplatíte. 

Detailný prehľad roamingových zón s cenami nájdete v aktuálnom cenníku.

ZónaKrajiny
Zóna 1

Členské štáty EÚ a nečlenské štáty EÚ /krajiny EHP/ okrem Slovenska  - členské štáty EÚ (Česká republika, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia a nečlenské štáty EÚ (Island, Lichtenštajnsko, Nórsko)

Zóna 2

Európa - štáty mimo EÚ (Albánsko, Andorra, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Faerské ostrovy, Macedónsko, Moldavsko, Srbsko, Švajčiarsko, Turecko, Ukrajina, San Maríno), USA a Kanada

Zóna 3

Severná Amerika (okrem USA a Kanady), Južná a Stredná Amerika, Stredný Východ, Ázia, Afrika

Zóna 4

Satelitné siete, Špeciálne sieťové čísla, Tunisko a Libanon len pri dátových službách

Kompletný zoznam krajín podľa zón a ich Roamingových partnerov k programom služieb Moja 4ka (pre volania do zahraničia) a Moja 4ka Svet (pre Medzinárodný roaming).

Všetky potrebné informácie k Európskej regulácii platnej od 15. 6. 2017 nájdete na našej stránke Medzinárodný Roaming.

Majte pod kontrolou aj svoje Dáta v zahraničí

Surfujte pod kontrolou v celej EÚ s bezplatnou a automaticky aktivovanou službou Dátový limit v EÚ . Keď dosiahnete 80% finančného limitu (40 € bez DPH) alebo 100% finančného limitu (50 € bez DPH) bude informovaní SMS správou. Limit si zároveň môžete nastaviť tak, aby vyhovoval práve Vám. Viac informácií nájdete na stránke s detailom k službe Dátový limit v Roamingu EÚ

Ak potrebujete poradiť s nastavením zariadení, poradíme vám v sekci Nastavenia zariadení.

Pre vypnutie dátového roamingu vo Francúzsku si, prosím, manuálne deaktivujte dátové pripojenie/mobilné dáta vo vašom zariadení.