Internet do mobilu

Hľadáte dátový paušál s veľkým množstvom dát za super cenu? S internetom do mobilu od 4ky máte superrýchly internet stále so sebou.

Podrobnosti o paušále

V rámci nového paušálu SLOBODA DÁTA získate: 
-    Neobmedzený objem dát v SR
-    5 centov za 1 MIN/SMS v SR a EÚ

 

Po spotrebovaní predplateného objemu dát môžete: 
-    dátovať iba za 1,4 centa za 1 MB v SR a EÚ
 

O stave nespotrebovaných dát pre aktuálne balíky/paušálov vás budeme informovať prostredníctvom SMS pri poklese zostávajúcich dát pod 100 MB alebo pri ukončení platnosti balíka.
O stave nespotrebovaných dát pre aktuálne balíky vás budeme informovať prostredníctvom SMS pri poklese zostávajúcich dát pod 100 MB alebo pri ukončení platnosti balíka.

2 SIM za cenu jednej
Dátový
bez viazanosti
Neobmedzené dáta v SR
v SR
Detailné informácie
15 € 4 € / prvých 30 dní
potom 15€ / 30dní
Vybrať tento

Často kladené otázky

Nový paušál SLOBODA môžete aktivovať:

- na všetkých predajných miestach 4ky 
- cez portál Moja zóna
- priamo cez e-shop 4ky
- cez SMS zaslaním kľúčového slova pre paušál SLOBODA na číslo 950

Vyberte si spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje a užite si nové paušály SLOBODA.

 

Po spotrebovaní predplateného objemu dát môžete naďalej dátovať iba za 1,4 cent za 1 MB v celej EÚ. Alebo ak máte aktívny jeden z nových paušálov SLOBODA, si môžete aktivovať doplnkovú službu:

Dátového balíka GIGA Doma
1 GB dátový balík platný v SR s automatickou obnovou len za 2 €/30 dní si aktivujete poslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950.

 

Objem dát predplatených v novom paušále SLOBODA DÁTA nie je možné využívať v EÚ. Môžete však dátovať za 1,4 cent / 1 MB v celej EÚ.

 

Áno, za účelom zabezpečenia rovnakej kvality služieb ako aj predchádzania zneužívania služieb sme zaviedli Zásady správneho využívania doplnkových voliteľných služieb, ktoré sú podrobne popísané v cenníku. Napr. Využívanie tzv. nekonečných či neobmedzených nových paušálov či balíkov je obmedzené rozsahom, ktorý nie je výrazne nad rámec obvyklej priemernej miery využívania služby inými účastníkmi. Priemerná miera využívania nekonečných nových paušálov a balíkov je aktuálne v objeme 3500 minút/SMS a 300 GB za jeden mesiac. Sme presvedčení, že zavedenie Zásad správneho využívania voliteľných služieb sa nedotkne bežného používateľa.  Drvivá väčšina našich zákazníkov takéto objemy nedosiahne.

 

Pre správne využívanie dát  našich nových paušáloch SLOBODA, vám odporúčame pre istotu si skontrolovať správnosť vašich nastavení:

- overte si, či váš mobilný telefón/zariadenie podporuje našu sieť
- skontrolujte si, či máte v nastaveniach mobilnej siete povolenú našu sieť
- skontrolujte alebo si nastavte v telefóne správne APN: internet

AKO NA TO?
1. Skontrolujte si nastavenie mobilných sietí a mobilných dát.Zároveň povoľte aj mobilné dáta v roamingu, ak chcete využiť dáta aj v sieti nášho obchodného partnera (národný roaming).
2. Prejdite do nastavenia vášho telefónu/zariadenia a vytvorte nový prístupový bod pre APN. Ak už ho máte vytvorený, pre istotu ho vymažte a vytvorte nový.
3. Položky Proxy, Port, Meno používateľa, Heslo, Server, MMSC, Proxy pre MMS, MMS nezadávajte.
4. APN nastavte na: internet
5. Pri výbere protokolu pre APN zvoľte IPv4

 

V rámci celej EÚ znamená využívať minúty, SMS a dáta nových paušálov SLOBODA v členských štátoch EÚ a nečlenských štátoch EÚ/krajiny EAA/ okrem Slovenska – členské štáty EÚ (Česká republika, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia) a nečlenské štáty EÚ (Island, Lichtenštajnsko, Nórsko) to je zóna 1.

Zoznam krajín podľa tarifných zón pre služby v medzinárodnom roamingu nájdete v cenníku.

 

Zvýhodnená ponuka: “SLOBODA DÁTA NA DOMA” platí pre každého nového zákazníka, ktorý si od 8.4.2020 až do 31.5.2020 (vrátane) v eshope 4ky kúpi Modem Huawei E5573 + nový dátový paušál SLOBODA DÁTA. Dostane nový dátový paušál SLOBODA DÁTA na jeden mesiac zadarmo.

 

Nová zvýhodnenená ponuka tak platí pre nového zákazníka. Zo strany zákazníka nie je potrebné si nič aktivovať, systémovo (automaticky) každému od 8.4. – 31.5.2020 (vrátane) zvýhodnenú ponuku aktivujeme.

 

Zvýhodnenú ponuku “SLOBODA DÁTA NA DOMA” je zložená z:

 

  • - 4ka SIM karty
  • - nového dátového paušálu SLOBODA DÁTA
  • - modemu Huawei E5573

 

Celý obsah tohto balíka Vám prinesie náš kuriér priamo domov, ak si SLOBODA DÁTA NA DOMA objednáte priamo cez náš eshop.

 

Zvýhodnenú ponuku “SLOBODA DÁTA NA DOMA” si môžete objednať priamo aj s novou 4ka SIM kartou v našom eshope.

 

Za zvýhodnenú ponuku „SLOBODA DÁTA NA DOMA“ zaplatíte v našom eshope len cenu za zariadenie, t.j. jednorazovo 40 Eur kuriérovi a potom nasledujúce mesiace platíte už len za cenu nového dátového paušálu SLOBODA DÁTA, t.j. 14 Eur/mes.

 

Náš modem Huawei E5573, ktorý ste si zakúpili je už priamo naflashovaný, t.j. je na ňom už priamo nastavené pripojenie APN. Samoištaláciu zariadenia pre správne fungovanie si nastavíte podľa Návodu na inštaláciu zariadenia, ktoré nájdete priamo v balíku od kuriéra. Alebo nájdete návod aj na: www.4ka.sk/cenníky-a-dokumenty

 

Zvýhodnenú ponuku „SLOBODA DÁTA NA DOMA“ je možné kombinovať so zvýhodnenou ponukou „Kúp si akúkoľvek SLOBODU cez náš eshop“ a s „Novou zvýhodnenou ponukou NAJVIAC platnou od 1.3.2020“ a nie je možné ju kombinovať so „Zvýhodnenou ponukou NEKONEČNO NA DOMA od 1.4.2020“.

 

Áno, vzhľadom k tomu, že sa jedná o nákup na diaľku, t.j cez eshop 4ky, máte právo odstúpiť do 14 dní od nami zaslanej Zmluvy.

 

Postup je nasledovný:

 

  • - vyplňte, prosím dokument Odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete na www.4ka.sk/cenniky-a-dokumenty
  • - zabaľte zaslaný nepoškodený tovar (4ka SIM kartu, zariadenie) do pôvodných obalov
  • - pošlite na adresu centrálneho skladu Landererova 12, 811 09 Bratislava
  • - a po prijatí Vašej zásielky bude Vaša žiadosť osobitne posudzovaná

 

Pozn. proces ako postupujeme v prípade, že zákazník vráti tovar do 14 dní, nájdete priamo v publikovanom pracovnom postupe Predaj a starostlivosť o zvýhodnený balík SLOBODA DÁTA NA DOMA a modem.

 

© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.
© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.