Spoločnosť

O nás

 

 

Sme 4ka a chceme byť vaša jednotka!

 

Sme slovenský telekomunikačný operátor 4ka a od roku 2015 sme ako štvrtý mobilný operátor na Slovensku vyzývateľom na trhu mobilných služieb. Dnes však už pod značkou 4ka okrem mobilných služieb vybavíte aj optický internet a TV pre domácnosti na celom Slovensku. Naše pokrytie rýchlou 4G sieťou je dostupné pre 97% populácie Slovenka a služby pevného internetu a 4KA TV ponúkame v najširšej sieti pre viac ako 2 milióny slovenských domácností.

 

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už existovala na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo. Dnes naše mobilné paušály ponúkajú veľa dát za východné ceny a sú bez viazanosti, takže si ich môžete zmeniť či navýšiť kedykoľvek chcete a vždy zaplatíte len to čo naozaj potrebujete. Ako prvý operátor na Slovensku sme priniesli nekonečné dátové paušály, ktoré u nás používa viac ako polovica dátajúcich zákazníkov. So 4kou sa nemusíte na dátach obmedzovať a jednoducho si užívate dátovú slobodu.

 

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 5 centov za 1 MIN/SMS a iba 1,4 centa za 1 MB dát a ponúkame aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta v paušáloch SLOBODA. Ako prví na Slovensku sme predstavili modernú mobilnú sieť 5. generácie s vysokými prenosovými rýchlosťami! Štvorkári si môžu vychutnať 5G pripojenie vo viacerých veľkých mestách na Slovensku a túto sieť neustále rozširujeme.

 

Od roku 2022 ponúkame aj služby na doma – rýchly internet a televíziu 4KA TV so širokou ponukou TV staníc si môžu vychutnať milióny domácností po celom Slovensku! Aj preto služby 4ky využíva už viac ako 700-tisíc zákazníkov a máme k sebe blízko aj vďaka tomu, že 4ka má najväčšiu sieť predajných miest na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci, kde vybavíte pod jednou strechou mobilné služby, tak aj služby pevného internetu a 4KA TV.

 

 

 

4ku prevádzkuje spoločnosť SWAN, a.s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a.s.

 

Spoločnosť SWAN, a.s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka. Až vtedy sa začala sa DOBA DÁTOVÁ na Slovensku.

 

Na rozdiel od iných operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú mobilnú a tiež vlastnú optickú infraštruktúru a dátové centrá, cez ktoré poskytuje svoje služby. Zároveň využíva aj siete obchodných partnerov, vďaka čomu je 4ka jedným z najdostupnejších operátorov na Slovensku.

 

4 piliere 4ky:

 

 

 

VÁŠ SLOVENSKÝ OPERÁTOR

 

4ka je obchodná značka a ochranná známka,

pod ktorou poskytuje mobilné elektronické komunikačné služby spoločnosť SWAN, a.s.,

so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 35 680 202, právna forma: akciová spoločnosť,

zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, odd. Sa, vložka 2958/B.

 

 

© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.
© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.