4€ zľava na nákup v e-shope

Je jedno, či chcete iba 4ka SIM kartu alebo je vaším cieľom naša SLOBODA s nadupaným objemom dát. V 4ke máme niečo pre každého - a to bez viazanosti. Okrem rýchleho vybavenia a intuitívneho procesu čaká nových Štvorkárov v našom e-shope 4€ zľava na celý nákup.

4ka zlava v eshope

Doprava zadarmo

Vašu objednávku vám prinesieme až ku dverám už do 48 hodín - a to úplne zadarmo! Po dokončení objednávky tak máte po starostiach a môžete sa tešiť na všetky výhody, ktoré vás čakajú v 4ke. Objednávku vám bezpečne odovzdá profesionálny kuriér v súlade s najvyššími hygienickými štandardmi.

4ka doprava zadarmo

Bonus za prenos čísla

Preneste si k nám číslo pri nákupe online a získate dlhodobú zľavu 2€/30 dní na SLOBODY+ alebo SLOBODA DÁTA. Kde inde si vás bude operátor chovať ako vo vatičke? Stačí si preniesť číslo v našom e-shope, objednať vybranú SLOBODU a nastaviť automatickú platbu kartou. Viac info nájdete v sekcii Prenos čísla.

4ka bonus za prenos

Bezplatné vrátenie do 14 dní

4ka nebola pre vás? Žiaden stres! Okrem toho, že sú naše služby bez viazanosti, máte pri nákupe online 14 dní možnosť bezplatného vrátenia. Vyskúšajte si, ktorá SLOBODA je pre vás tá dokonalá a povedzte zbohom kompromisom. Začíname už od 5€/30 dní. 

4ka bezplatne vratnie