K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.
4ka podporuje mladých a v čase inflácie prináša študentom veľa dát za ešte lepšiu cenu

Bratislava (11. 5. 2023) – Podľa exkluzívnej ankety pre 4ku až 88% mladých pociťuje zhoršenie svojej životnej situácie, no zároveň sa nechce obmedzovať pri používaní svojho mobilného telefónu. Najmladší mobilný operátor sa im rozhodol pomôcť v neľahkých časoch a prichádza s novým paušálom SLOBODA pre MLADÝCH.

4ka pridala kopec nového hardvéru a dáva iPhonom „druhú šancu“

Bratislava (14. 4. 2023) – Telekomunikačný operátor 4ka predstavil množstvo zaujímavých hardvérových noviniek. V ponuke e-shopu www.4ka.sk/telefony nechýbajú nové smartfóny obľúbených značiek, nové tablety či inteligentné hodinky. Absolútnou novinkou v ponuke operátora sú smartfóny z kategórie „ako nové“, ktoré za výhodnú cenu ponúkajú stav nového kusu v ekologickom balení.

4ka pridáva dve vylepšenia paušálov, s ktorými ušetríte dáta a peniaze

Bratislava (30. 3. 2023) – Telekomunikačný operátor 4ka prináša pre svoje mobilné paušály SLOBODA dve šikovné vylepšenia, ktoré šetria dáta a peniaze. Od 30. marca si budú môcť zákazníci objednať dátový balík DÁTA NAVYŠE za 5 EUR k novým paušálom SLOBODA kedykoľvek počas ich platnosti.

4ka: iPhony bežia už aj v našej 5G sieti

Bratislava (28. 3. 2023) – Nová aktualizácia iOS pre iPhony od Apple prináša zásadné vylepšenie pre desaťtisíce Slovákov. Majitelia smartfónov obľúbenej značky Apple už môžu odteraz naplno využívať 5G sieť 4ky.

4ka už tretí rok po sebe najobľúbenejším operátorom Slovákov

Bratislava (24. 3. 2023) – Slovenský telekomunikačný operátor 4ka obhájil už tretí rok v rade prvenstvo v prieskume zákazníckej skúsenosti audítorskej spoločnosti KPMG. 4ka sa tak opäť stala najobľúbenejšou značkou na Slovensku za rok 2022 z pomedzi všetkých telekomunikačných operátorov. Zákazníci oceňujú najviac na 4ke výhodné ceny a zrozumiteľne komunikované produkty.

SWAN zaznamenal v roku 2022 rast tržieb aj investícií

Bratislava (2. 3. 2023) – Slovenský telekomunikačný operátor SWAN vykázal v roku 2022 rast tržieb a investícií. Spoločnosti sa darilo vo viacerých segmentoch – v rezidenčných službách, u firemných zákazníkov, aj na veľkoobchode.

4ka mobilná prevádzka na Nový rok – trikrát viac volaní a rekordná spotreba dát

Bratislava (2. 1. 2023) – Počas Silvestra a na Nový rok rastie mobilným operátorom prevádzka na maximá celého roka. Inak tomu nebolo ani tento rok, keď od polnoci za prvú hodinu nového roka 2023 vzrástol počet hovorov viac ako trojnásobne oproti priemeru za tento deň.

Mobilná prevádzka počas Vianoc vo 4ke: Dátovanie nahradilo volania a SMS

Bratislava (25. 12. 2022) – Počas Vianoc zaznamenávajú mobilní operátori zvýšenú prevádzku v sieti, pretože v tento deň chceme byť v spojení s blízkymi ešte viac ako inokedy. V tomto roku sa prejavil výrazný posun v spotrebe dát na úkor volaní a SMS.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

Pavel Ďurík, hovorca 4ka

Tel.č.: 02/32 80 24 47

press@4ka.sk