K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.
4ka mobilná prevádzka na Nový rok – trikrát viac volaní a rekordná spotreba dát

Bratislava (2. 1. 2023) – Počas Silvestra a na Nový rok rastie mobilným operátorom prevádzka na maximá celého roka. Inak tomu nebolo ani tento rok, keď od polnoci za prvú hodinu nového roka 2023 vzrástol počet hovorov viac ako trojnásobne oproti priemeru za tento deň.

Mobilná prevádzka počas Vianoc vo 4ke: Dátovanie nahradilo volania a SMS

Bratislava (25. 12. 2022) – Počas Vianoc zaznamenávajú mobilní operátori zvýšenú prevádzku v sieti, pretože v tento deň chceme byť v spojení s blízkymi ešte viac ako inokedy. V tomto roku sa prejavil výrazný posun v spotrebe dát na úkor volaní a SMS.

4ka má pokrytie pre viac ako 86,5% SR. 4G dostupné v desiatkach nových lokalít

Bratislava (22. 12. 2022) – Slovenský telekomunikačný operátor 4ka v druhom polroku 2022 masívne investoval do budovania a rozširovania svojej mobilnej siete. Za posledných 6 mesiacov operátor priniesol 5G do ďalšieho veľkého mesta a zároveň pokryl 4G signálom viac ako 50 nových lokalít po celom Slovensku, vrátane Terchovej, Zázrivej či Vyhní.

Rozprávkové Vianoce so 4ka TV: Viac ako 40 TV staníc zadarmo pre všetkých

Bratislava (19. 12. 2022) – Telekomunikačný operátor 4ka už tradične počas vianočných sviatkov ponúka množstvo prémiových TV kanálov zadarmo a inak tomu nie je ani tento rok. Zákazníci 4ka TV môžu sledovať od 19. decembra do 6. januára viac ako 40 TV staníc zadarmo a to na všetkých TV platformách operátora vrátane mobilnej TV aplikácie 4ka TV.

Vianoce vo 4ke pokračujú – nové iPhony 14, súťaž o lyžovačku či darčeky k mobilu

Bratislava (2. 12. 2022) – Telekomunikačný operátor 4ka pokračuje vo vianočnej nádielke a prináša atraktívne novinky a zvýhodnené ponuky pre svojich zákazníkov. 4ka pred Vianocami zlacnila viac ako desiatku zariadení, vrátane notebookov, tabletu či hernej konzoly.

4ka prináša mobilný 5G signál do ďalšieho mesta

Bratislava (11. 11. 2022) – Telekomunikačný operátor 4ka rozširuje pokrytie najmodernejšou 5G sieťou a prináša vysoké prenosové rýchlosti mobilného internetu do ďalšej významnej lokality. Od dnes môžu výhody 5G siete využívať už aj zákazníci 4ky v Nitre.

Vianoce vo 4ke: Bohatá nádielka zariadení vo 4ke za bezkonkurenčné ceny

Bratislava (28. 10. 2022) – Telekomunikačný operátor 4ka predstavil Vianočnú ponuku zariadení, ktoré si môžu zákazníci zakúpiť k novým paušálom SLOBODA. Vo vianočnej ponuke pribudlo 12 nových zariadení, medzi ktorými nechýbajú najnovšie smartfóny Xiaomi, Apple, Samsung, Motorola, nová herná konzolu Microsoft Xbox Series S či kancelársky tlačidlový telefón Noabe. Zákazníci 4ky teraz pri kúpe cez e-shop získajú akékoľvek zariadenie v ponuke lacnejšie vďaka Bonusu na mobil až do výšky 210 EUR a tiež extra 100% zľave na aktivačný poplatok až do výšky 50 EUR.

Pevný 5G internet od 4ky už aj v Trnave za akciovú cenu

Bratislava (18. 10. 2022) – Telekomunikačný operátor 4ka od mája tohto roka ponúka okrem mobilných služieb aj služby pevného internetu a digitálnej televízie 4KA TV. Operátor teraz rozširuje pokrytie fixným 5G internetom, ktorého výhody môžu využiť už aj obyvatelia mesta Trnava.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

press@4ka.sk