Pre médiá

Pre médiá

Správy úplne zadarmo: Na 24ka.sk zákazníci 4ky nezaplatia za dáta

Bratislava (3.9.2018) – Horúce novinky v mobile kedykoľvek a kdekoľvek a žiaden účet za dátovanie. Takúto novinku môžu od 3. septembra využívať všetci zákazníci mobilného operátora 4ka. Za surfovanie na portáli 24ka.sk nezaplatia ani cent.

Na Slovensku pribudla nová predvoľba 0951

Bratislava (17.7.2018) – Volal vám niekto z telefónneho čísla začínajúceho 0951? S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o zákazníka najmladšieho mobilného operátora 4ka. K prefixu, teda predvoľbe 0950, s ktorým 4ka v roku 2015 začínala, pribudol v týchto dňoch ďalší.  

Vďaka 4ke dátujú Slováci toto leto donekonečna

Bratislava (4.7.2018) – Toto leto sa nudiť určite nebudete, lebo aj toto leto bude nekonečné. Už po druhý raz mobilný operátor 4ka prichádza s originálnou letnou ponukou, na akú doteraz nikto nemal na Slovensku odvahu. Nekonečné dáta ku všetkým novým paušálom SLOBODA s dátami navyše získajú ako noví, tak aj existujúci zákazníci. Exkluzívna ponuka platí do konca prázdnin.   

4ka stále lídrom v technológii VoLTE a ViLTE

Bratislava (18.6.2018) – Aj Slováci už môžu začať naplno využívať výhody, ktoré im priniesli mobilné siete 4. generácie. Výrobcovia mobilných telefónov začali do svojich zariadení čoraz častejšie pridávať aj podporu technológií volania a videotelefonovania v sieti LTE. 4ka nezaváhala a nové telefóny otestovala a sprístupnila vo svojej sieti. Štvorkári majú odteraz k dispozícii aj 7 nových plne podporovaných Samsungov.

4ka rozširuje sieť špecializovaných predajní, jej služby už predávajú aj v mobilonline.sk

Bratislava (7.3.2018) – Služby mobilného operátora 4ka sú od pondelka 12.3. dostupné aj vo viac ako troch desiatkach kamenných predajní mobilonline.sk. V špecializovaných predajniach s telefónmi a príslušenstvom na celom Slovensku si zákazníci môžu kúpiť SIM kartu 4ky a tiež okamžite aktivovať služby z portfólia operátora 4ka. Zamestnanci mobilonline.sk vedia Štvorkárom pomôcť aj s nastavením telefónu či poskytnúť odborné rady, aký program služieb je pre nich najvýhodnejší.

Takto vyzerá dátová sloboda: 4ka prichádza s novými paušálmi SLOBODA

Bratislava (2.3.2018) – Mobilný operátor 4ka začína od pondelka 5.3.2018 s predajom úplne nových paušálov s názvom SLOBODA. Najlacnejší bude stáť iba 5 eur a ku každému novému paušálu je možné dokúpiť si aj veľké objemy dát v sieti najmladšieho operátora. 

Rýchle dáta v 4ke sú oddnes dostupné už na celom Slovensku

Bratislava (1.2.2018) – Od dnešného dňa môžu Štvorkári využívať rýchle mobilné dáta aj na miestach, kde boli doteraz odkázaní len na pomalšiu 2G sieť. Rýchle mobilné dáta v 3G sieti spoločnosti Orange Slovensko využijú Štvorkári najmä v tých lokalitách, kde najmladší slovenský mobilný operátor zatiaľ nevybudoval vlastnú 4G / LTE sieť. 

Štvorkárov je už viac ako pol milióna, najaktívnejší sú večer

Bratislava (17.1.2018) - Len dva roky a dva mesiace stačili mobilnému operátorovi 4ke na to, aby presvedčil pol milióna zákazníkov o benefitoch svojej ponuky volaní za výhodné ceny v spojení s rýchlym a kvalitným mobilným pripojením na internet. Po tom, čo včera do radov Štvorkárov pribudol päťstotisíci zákazník, pozreli sme sa na to, ako vyzerá typický zákazník najmladšieho operátora.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 
Matúš Benčík
Hovorca
+ 421 950 040 072
press@4ka.sk