Dátujte a volajte s paušálmi SLOBODA len za 4€/30 dní! Viac info TU.
Nový rok oslávili Štvorkári na internete

Bratislava (1.1.2022) – 4ka počas roka získala desaťtisíce nových zákazníkov, ktorých je už dnes spolu takmer 600 tisíc. Keďže vo 4ke sa zákazníci pri volaní ani využívaní dát obmedzovať nemusia, tak sa to prejavilo aj na Silvestrovskej a Novoročnej prevádzke v sieti 4ky.

Od Nového roka sa SWAN a 4ka definitívne spoja

Bratislava (28.12.2021) – Od Nového roku 2022 sa spájajú sesterské firmy SWAN a SWAN Mobile s cieľom vytvoriť plnohodnotného telekomunikačného operátora s ponukou konvergentných, fixných i mobilných služieb. Nový operátor bude fungovať pod obchodným menom SWAN. Ponuku pre jednotlivcov a domácnosti, či už pôjde o mobilné alebo fixné služby, bude predávať pod značkou 4ka, ktorú doteraz používal iba SWAN Mobile. Korporátne služby ostávajú naďalej pod značkou SWAN.

Na Štedrý deň si Štvorkári veľa volali, písali aj dátovali

Bratislava (25.12.2021) – Vianoce sú časom, kedy myslíme na svojich najbližších a kedy si tradične navzájom aj viac voláme, píšeme si vianočné priania a stále častejšie sa spolu spájame navzájom aj virtuálne cez internet. Práve vďaka mobilným technológiám a internetu dnes dokážeme ostať v kontakte s blízkymi odkiaľkoľvek.

Vianoce vo 4ke pokračujú! Nekonečné odmeny pre verných

Bratislava (12.11.2021) – 4ka pokračuje v bohatej vianočnej nádielke. Po štedrom bonuse na mobil a paušáloch SLOBODA + DÁTA NAVYŠE na skúšku za 4 Eurá na 30 dní prináša štvrtý mobilný operátor odmenu pre verných zákazníkov v podobe extra dát navyše za pravidelnú obnovu služieb.

Bezchybná vianočná ponuka od 4ky. Bonus na mobil, Sloboda za 4 eurá aj zľava za prenos čísla

Bratislava (19.10.2021) – Mobilný operátor 4ka predstavil svoju vianočnú ponuku. Nechýbajú v nej nové modely smartfónov aj zaujímavé zľavy a výpredaje na e-shope 4ka.sk.

6. narodeniny 4ky: Už viac ako polovica paušálov je nekonečných

Bratislava (4.10.2021) – Presne pred šiestimi rokmi vstúpila na slovenský trh 4ka a za ten čas sa jej podarilo urobiť doslova dátovú revolúciu.

SWAN a 4ka majú nového PR manažéra

Bratislava (2.9.2021) – Tím dvojice sesterských telekomunikačných operátorov SWAN a 4ka posilnil od 1. septembra 2021 Pavel Ďurík. Pavel sa na pozíciu hovorcu a PR manažéra spoločností vracia po štyroch rokoch.

4ka výhodná ako nikdy predtým

Bratislava (27.8.2021) – S príchodom nového školského roka prináša mobilný operátor 4ka viaceré prekvapenia a ponuku, aká tu ešte nebola. Ceny všetkých nových paušálov na prvý mesiac skresal na obľúbenú cenu 4 eurá a rovnako výhodné bonusy prináša pre tých, ktorí si s paušálom kúpia aj nový mobil. 

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

press@4ka.sk