Štvorkári na Štedrý deň mysleli aj na svojich blízkych

Bratislava (25.12.2020) – Tohtoročné Vianoce boli iné, poznamenané celosvetovou pandémiou, ktorá nás uzatvorila doma a znemožnila miliónom ľudí stráviť spoločne tie najkrajšie sviatky v roku. Cestovanie a návštevy blízkych sa preniesli do virtuálneho sveta, do bezpečnejšieho prostredia, ktoré chráni nás, ale hlavne naše rodiny.

Aj vďaka 4ke budú seniori cez Vianoce v kontakte s rodinami

Bratislava (21.12.2020) – Neustály nárast prípadov nákazy Covid-19, prísne opatrenia a zároveň obava o životy tých najzraniteľnejších budú na konci tohto roka znamenať, že mnoho seniorov ostane bez kontaktu s rodinami. Aj preto sa mobilný operátor 4ka rozhodol okamžite reagovať na návrh Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, aby pomohol byť klientom zariadení sociálnych služieb a centier pre deti a rodiny v kontakte s blízkymi aspoň na diaľku.

Tip ako ušetriť: 4ka odmení zákazníkov za platbu kartou

Bratislava (16.10.2020)  – Ak sa zákazník rozhodne platiť za svoj paušál SLOBODA ∞+ automatickou platbou zo svojej karty, dostane ho každý mesiac len za 20 eur, namiesto pôvodných 22.

4ka rozšírila ponuku mobilných telefónov a pridala aj dva tablety

Bratislava (12.10.2020) – S príchodom nového mesiaca mobilný operátor 4ka rozširuje svoju ponuku mobilných telefónov a zároveň pridáva dva nové tablety.

Operátor 4ka: Želajme si len to dobré, nielen na narodeniny

Bratislava (2.10.2020)  – V nedeľu 4. októbra 2020 to bude päť rokov, čo stojaté vody telekomunikačného trhu rozčeril nováčik 4ka. Najprv príjemne prekvapil jednotnou cenou 4 centy za minútu, SMS či MB dát, ale aj ako prvý priniesol jednotné ceny v celej EÚ.

Sloboda aj vo výbere mobilu: V 4ke si zákazník vyberá koľko a ako dlho chce platiť

Bratislava (8.7.2020) – Od dnešného dňa prináša mobilný operátor 4ka vlastnú ponuku mobilných telefónov. Zákazníci si budú môcť vybrať z viacerých renomovaných značiek ako Apple, Samsung či Xiaomi. 

4ka naďalej rozširuje svoje pokrytie, jej signál pribudol vo vyše troch desiatkach miest a obcí

Bratislava (27.5.2020) – Mobilný operátor 4ka má opäť dobré správy pre svojich klientov. V týchto týždňoch zvýšil svoje pokrytie na 80% populácie, pre ktorých je odteraz k dispozícii najmodernejšia LTE sieť.

4ka rozširuje predajnú sieť po celom Slovensku, služby vybavíte aj v GECO tabaku

Bratislava (06.05.2020) – Mobilné služby 4ky sú opäť dostupnejšie. Aj keď 4ka nabáda zákazníkov, aby využívali v čo najväčšej možnej miere web www.4ka.sk a mobilnú aplikáciu Moja 4ka, široká sieť kamenných prevádzok je pre mnohých stále dôležitá.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

press@4ka.sk