Pre média

Pre média

4ka počas leta zahusťuje sieť v mestách a okolitých obciach

Bratislava 17. júla 2017 – 4ka pokračuje v budovaní svojej najmodernejšej LTE siete na celom Slovensku. Prioritou štvrtého mobilného operátora je počas leta zahusťovanie už vybudovanej siete vo veľkých mestách a pokrývanie a zahusťovanie priľahlých obcí a miest.

SWAN a SWAN Mobile budú mať spoločnú reklamnú aj mediálnu agentúru

Bratislava 6. júna 2017 – Sesterské spoločnosti SWAN, a.s., a SWAN Mobile, a.s., budú mať spoločnú reklamnú aj mediálnu agentúru. Tendre na nových dodávateľov operátor vyhlásil začiatkom roka, v týchto dňoch agentúry preberajú agendu od svojich predchodcov.

Volania v EÚ bez príplatkov či obmedzení a ešte lacnejšie dáta v novom „eurobalíku“

Bratislava 13. júna 2017 – Mobilný operátor 4ka už na jeseň 2015 zaviedol jednotnú cenu 4 centy za minútu volania, SMS a 1 MB dát v celej EÚ. Tá bude platiť pre Štvorkárov aj po 15. 6. 2017, keď do platnosti vstúpi nová európska regulácia cien mobilných služieb v krajinách Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru. Od polovice júna však už v týchto krajinách nebudú platiť za prichádzajúce volanie, rovnako ako doma.

SWAN Mobile začína využívať 2G sieť od Orangeu. Zmena u zákazníkov nastane postupne

Bratislava 9. júna 2017 – Zákazníci 4ky v priebehu nasledujúcich dní získajú prístup do novej partnerskej siete v miestach, ktoré ešte najmladší operátor nepokryl vlastným signálom. Väčšina Štvorkárov si to zrejme ani nevšimne a ak, tak len na zvýšenej kvalite služby. Štvorkári budú od 12.6.2017 v lokalitách, kde nemajú vlastné pokrytie, využívať aj sieť Orangeu.

Operátori SWAN a 4ka spájajú sily, zlučujú tímy aj komunikáciu

Bratislava 12. mája 2017 – Sesterské spoločnosti SWAN a SWAN Mobile (4ka) budú mať od polovice mája k sebe ešte bližšie. Po viacerých spoločných projektoch  ostatných mesiacov, vedenie spoločnosti rozhodlo, že prepojí viaceré tímy v oboch spoločnostiach s cieľom priniesť zákazníkom lepšiu ponuku a servis.

Zákazníci 4ky už môžu vypnúť alebo zapnúť dátovanie v roamingu cez SMS

Bratislava 3. mája 2017 – Štvrtý mobilný operátor zjednodušil proces ovládania niektorých sieťových nastavení. Napríklad vypínanie a zapínanie mobilných dát v národnom alebo medzinárodnom roamingu už budú môcť zákazníci 4ky ovládať pomocou SMS príkazov.

4ka sa spája s charitou, darcovské SMS spúšťa pri príležitosti Dňa narcisov

Bratislava 27. marca 2017 - Aj štvrtý mobilný operátor umožní svojim zákazníkom prispieť na zbierky prostredníctvom SMS. Ako prvú môžu oddnes podporiť Ligu proti rakovine.

4ka zahustila pokrytie v Bratislave, Košiciach a ďalších lokalitách

Bratislava 24. marca 2017 - Na mape pokrytia sieťou 4ky pribudli nové miesta. Dátovať na jej rýchlej 4G sieti už môžu aj obyvatelia Jelšoviec, Nitrianskeho Pravna a Tekovských Lužian. 4G signál je už dostupný aj v Slovenskej Ľupči. 4ka sa v poslednom období zamerala aj na výrazné zahusťovanie signálu vo veľkých mestách.