Dátujte a volajte s paušálmi SLOBODA len za 4€/30 dní! Viac info TU.
Bezchybná vianočná ponuka od 4ky. Bonus na mobil, Sloboda za 4 eurá aj zľava za prenos čísla

Bratislava (19.10.2021) – Mobilný operátor 4ka predstavil svoju vianočnú ponuku. Nechýbajú v nej nové modely smartfónov aj zaujímavé zľavy a výpredaje na e-shope 4ka.sk.

6. narodeniny 4ky: Už viac ako polovica paušálov je nekonečných

Bratislava (4.10.2021) – Presne pred šiestimi rokmi vstúpila na slovenský trh 4ka a za ten čas sa jej podarilo urobiť doslova dátovú revolúciu.

SWAN a 4ka majú nového PR manažéra

Bratislava (2.9.2021) – Tím dvojice sesterských telekomunikačných operátorov SWAN a 4ka posilnil od 1. septembra 2021 Pavel Ďurík. Pavel sa na pozíciu hovorcu a PR manažéra spoločností vracia po štyroch rokoch.

4ka výhodná ako nikdy predtým

Bratislava (27.8.2021) – S príchodom nového školského roka prináša mobilný operátor 4ka viaceré prekvapenia a ponuku, aká tu ešte nebola. Ceny všetkých nových paušálov na prvý mesiac skresal na obľúbenú cenu 4 eurá a rovnako výhodné bonusy prináša pre tých, ktorí si s paušálom kúpia aj nový mobil. 

4ka spúšťa letný výpredaj na svoje paušály SLOBODA

Bratislava (16.7.2021) – Áno, čítate správne, 4ka spustila najväčší letný výpredaj na svoje paušály SLOBODA. Noví ako aj existujúci zákazníci 4ky, si odteraz môžu dopriať skutočnú SLOBODU ešte výhodnejšie.

4ka rozširuje svoju mobilnú ponuku o tri nové modely Xiaomi

Bratislava (2.6.2021) – Začiatok júla prináša okrem skutočných letných prázdnin aj novinky v ponuke mobilného operátora 4ka. Na svoje si prídu milovníci značky Xiaomi, ktorá posilnila svoje rady rovno o tri zaujímavé modely.

Zbaľte si svoje číslo a prejdite k nám! 4ka vám dá dlhodobú zľavu 2€ na tie najlepšie paušály

Bratislava (23.6.2021) – S príchodom prvých letných dní si mobilný operátor 4ka pripravil pre všetkých  zákazníkov, ktorí si do 4ky prenesú číslo zvýhodnenú ponuku na svoje najpredávanejšie paušály.

4ka vypočula potreby zákazníkov, pridáva viac dát pre DENNÉ NEKONEČNO

Bratislava (26.3.2021) – Koronakríza zmenila správanie zákazníka. Viac ako štvrtina obyvateľov hlási, že pracuje úplne alebo čiastočne z domu. Štát v snahe zamedziť šíreniu nákazy obmedzuje mobilitu ľudí už niekoľko mesiacov. Inak konzumujú zákazníci aj dáta.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

press@4ka.sk