Telekomunikačným operátorom SWAN a 4ka sa darilo

Bratislava (12.5.2022) – Telekomunikačný operátor SWAN, a.s. v minulom roku dosiahol tržby na úrovni 90,7 milióna eur, čo predstavovalo rovnaký výsledok ako v roku 2020.

4ka už má aj internet či telku na doma. A na celom Slovensku!

Bratislava (12.5.2022) – Od dnešného dňa sa zo 4ky stáva plnohodnotný telekomunikačný operátor. Kým doteraz ponúkala len mobilné služby, dnes už obslúži aj zákazníka, ktorý chce fixné internetové pripojenie na doma či televíziu.

4ka spúšťa 5G roaming v 7 krajinách EÚ pre všetkých Štvorkárov

Bratislava (22.4.2022) – 4ka sprístupnila službu 5G roaming v zahraničí pre všetkých svojich zákazníkov mobilných služieb. Zákazníci mobilného operátora 4ka budú môcť odteraz využívať rýchle dáta v 5G sieti už aj v 7 krajinách Európskej únie - Grécku, Írsku, Poľsku, Malte, Rakúsku, Rumunsku a Taliansku. Operátor avizuje, že do letnej dovolenkovej sezóny pribudne 5G roaming postupne aj v ďalších krajinách.

4ka pokryla 5G sieťou ďalšie veľké mesto

Bratislava (8.4.2022) – Mobilný operátor 4ka pokračuje vo svojich plánoch postupne pokrývať svojou rýchlou 5G sieťou ďalšie lokality. Aktuálne pokryl operátor mobilnou sieťou 5. generácie ďalšie veľké mesto na západe Slovenska, po Bratislave a časti Banskej Bystrice môžu zákazníci 4ky najmodernejšiu 5G sieť využívať už aj v Trnave.

Inovatívny produkt nielen do ťažkých čias: Zdieľaný nekonečný paušál od 4ky

Bratislava (4.4.2022) – Mobilný operátor 4ka prináša absolútnu novinku – zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA NA 4  (SLOBODA na štvrtú). Ide o úplne nový koncept paušálu, aký na slovenskom trhu doteraz nemá obdobu. 

Mobilný operátor 4ka reaguje na súčasnú situáciu na Ukrajine

Bratislava (24.2.2022) – Operátor sa rozhodol pomôcť zákazníkom, ktorí majú svojich blízkych na Ukrajine. 4ka preto od zajtra až do odvolania znižuje cenu volaní a SMS zo SR na Ukrajinu na polovicu.

Nový rok oslávili Štvorkári na internete

Bratislava (1.1.2022) – 4ka počas roka získala desaťtisíce nových zákazníkov, ktorých je už dnes spolu takmer 600 tisíc. Keďže vo 4ke sa zákazníci pri volaní ani využívaní dát obmedzovať nemusia, tak sa to prejavilo aj na Silvestrovskej a Novoročnej prevádzke v sieti 4ky.

Od Nového roka sa SWAN a 4ka definitívne spoja

Bratislava (28.12.2021) – Od Nového roku 2022 sa spájajú sesterské firmy SWAN a SWAN Mobile s cieľom vytvoriť plnohodnotného telekomunikačného operátora s ponukou konvergentných, fixných i mobilných služieb. Nový operátor bude fungovať pod obchodným menom SWAN. Ponuku pre jednotlivcov a domácnosti, či už pôjde o mobilné alebo fixné služby, bude predávať pod značkou 4ka, ktorú doteraz používal iba SWAN Mobile. Korporátne služby ostávajú naďalej pod značkou SWAN.

Tento kontakt slúži výhradne pre potreby novinárov, všetky ostatné správy budú automaticky vymazané.

V prípade, ak ste zákazník 4ky a potrebujete pomôcť,  napíšte nám cez kontaktný formulár, prípadne nás neváhajte kontaktovať na Zákazníckej linke 4ky 0950 950 950, skrátený tvar 950.

 

Oddelenie korporátnej komunikácie

press@4ka.sk