Pre média

Pre média

4ka rozširuje sieť špecializovaných predajní, jej služby už predávajú aj v mobilonline.sk

Bratislava (7.3.2018) – Služby mobilného operátora 4ka sú od pondelka 12.3. dostupné aj vo viac ako troch desiatkach kamenných predajní mobilonline.sk. V špecializovaných predajniach s telefónmi a príslušenstvom na celom Slovensku si zákazníci môžu kúpiť SIM kartu 4ky a tiež okamžite aktivovať služby z portfólia operátora 4ka. Zamestnanci mobilonline.sk vedia Štvorkárom pomôcť aj s nastavením telefónu či poskytnúť odborné rady, aký program služieb je pre nich najvýhodnejší.

Takto vyzerá dátová sloboda: 4ka prichádza s novými paušálmi SLOBODA

Bratislava (2.3.2018) – Mobilný operátor 4ka začína od pondelka 5.3.2018 s predajom úplne nových paušálov s názvom SLOBODA. Najlacnejší bude stáť iba 5 eur a ku každému novému paušálu je možné dokúpiť si aj veľké objemy dát v sieti najmladšieho operátora. 

Rýchle dáta v 4ke sú oddnes dostupné už na celom Slovensku

Bratislava (1.2.2018) – Od dnešného dňa môžu Štvorkári využívať rýchle mobilné dáta aj na miestach, kde boli doteraz odkázaní len na pomalšiu 2G sieť. Rýchle mobilné dáta v 3G sieti spoločnosti Orange Slovensko využijú Štvorkári najmä v tých lokalitách, kde najmladší slovenský mobilný operátor zatiaľ nevybudoval vlastnú 4G / LTE sieť. 

Štvorkárov je už viac ako pol milióna, najaktívnejší sú večer

Bratislava (17.1.2018) - Len dva roky a dva mesiace stačili mobilnému operátorovi 4ke na to, aby presvedčil pol milióna zákazníkov o benefitoch svojej ponuky volaní za výhodné ceny v spojení s rýchlym a kvalitným mobilným pripojením na internet. Po tom, čo včera do radov Štvorkárov pribudol päťstotisíci zákazník, pozreli sme sa na to, ako vyzerá typický zákazník najmladšieho operátora.

Operátor 4ka prináša ako prvá aj video hovory cez technológiu LTE

Bratislava 28. decembra 2017 – Dobrá správa pre Štvorkárov na konci roka – v sieti 4ka môžu použiť ďalšie 2 telefóny podporujúce technológiu VoLTE (Voice over LTE). Navyše 4ka potvrdzuje svoju povesť technologického priekopníka a svojim zákazníkom umožňuje využívať i absolútnu novinku ViLTE (Video over LTE), ktorá umožňuje okrem telefonovania v HD kvalite aj video hovory.

Tichá noc prišla o šiestej podvečer, Slováci vtedy odložili mobily

Bratislava, 27. decembra 2017 – Z dát mobilného operátora sa dá kadečo odčítať, napríklad aj to, že tradičným časom, keď si ľudia na Slovensku na Štedrý deň doprajú chvíľu pokoja, je 18-ta hodina. V tom čase poklesol počet hovorov o polovicu oproti predchádzajúcim hodinám.

Volania cez LTE v sieti 4ky podporuje už aj vlajková loď Huawei

Bratislava, 5. decembra 2017 – Štvrtý mobilný operátor rozširuje podporu volaní cez LTE pre ďalšie zariadenia. V sieti 4ky si už cez najmodernejšiu technológiu VoLTE zavoláte aj vlajkovou loďou Huawei P10. Podporované sú verzie smartfónu Huawei P10 vo všetkých pamäťových variantoch vrátane verzie pre dve SIM karty s aktualizovaným štandardným firmvérom.

4ka spúšťa predaj v 40 špecializovaných predajniach siete Digitall

Bratislava, 4. decembra 2017 – Kvalitný servis pre náročnejšieho zákazníka sľubuje spojenie mobilného operátora 4ka so sieťou predajní s mobilnými telefónmi a príslušenstvom Digitall. V predvianočnom čase si tak zákazníci v 40 pobočkách v 33 slovenských mestách môžu kúpiť a aktivovať služby 4ky, prípadne získať SIM kartu 4ky pri kúpe mobilného telefónu.