K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Tisíce Štvorkárov si celý mesiac volali medzi sebou donekonečna

Zákazníci mobilného operátora 4ka si počas septembra naplno užili volania medzi sebou. Nekonečné volania na čísla 4ky si aktivovalo do 12. októbra 2017 viac ako 20-tisíc Štvorkárov. Tí si tak mohli 30 dní od aktivácie zvýhodnenej ponuky medzi sebou telefonovať na čísla 4ky úplne zadarmo. K dnešnému dňu tak spolu za necelý mesiac pretelefonovali milióny minút.

Nekonečné volania vo 4ke za 4 eurá na mesiac

Nekonečné volania na čísla 4ky môžu zákazníci operátora využívať aj naďalej, aj keď už zvýhodnenú ponuku využili. Operátor 4ka od 13. októbra ponúka pre všetkých, ktorí si medzi sebou potrebujú veľa telefonovať, nový hlasový balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky. Ten ponúka za 4 eurá na 30 dní neobmedzené hlasové služby na účastnícke čísla 4ky (vrátane čísel prenesených do 4ky od iných operátorov) zo SR.

Balík s automatickou obnovou je možné si aktivovať zaslaním SMS v tvare VOLANIA na číslo 950 a zákazník tak získa na 30 dní od aktivácie neobmedzené volania zo SR na účastnícke čísla 4ky. Balík neobmedzených volaní je možné kombinovať s novými dátovými paušálmi TO.∞ Dáta, TO.10, TO.15 a tiež s dátovými balíkmi GIGA a GIGA Plus.