K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Takto vyzerá dátová sloboda: 4ka prichádza s novými paušálmi SLOBODA

Symbolicky prečítaním a podpisom Manifestu slobodného dátovania dnes topmanažment operátora oznámil zmenu svojho portfólia služieb. „Nové portfólio je pokračovaním nášho boja za výhodné telekomunikačné služby pre ľudí na Slovensku. Vytvorili sme ho tak, aby si náš zákazník vedel jednoducho nakombinovať takú paletu služieb, akú práve potrebuje. Samozrejme, každý mesiac ten mix môže mať úplne iný,“ vysvetlil výkonný riaditeľ SWAN Mobile Martin Mosný princíp zmeny. 

V nových paušáloch SLOBODA, ktorých cena začína už od 5 eur, nájdu zákazníci vždy okrem minút volaní a SMS aj jeden gigabajt dát na celom Slovensku. Môžu ich minúť nielen v 4G sieti 4ky, ale aj v národnom roamingu v celoslovenskej 3G sieti. Rýchle dáta od 4ky sú už dostupné pre 95% obyvateľov Slovenska. Okrem toho si ku každému novému paušálu môžu dokúpiť veľké objemy dát v 4G sieti 4ky, a nový paušál SLOBODA si môžu aj počas jeho platnosti vylepšiť na SLOBODU +.

Najlacnejší nový paušál SLOBODA 100 prináša iba za 5 eur 100 minút alebo SMS a k tomu 1GB dát na celom Slovensku. Za ďalšie 3 eurá ponúka SLOBODA 100 + aj 10GB dát v 4G sieti 4ky navyše. SLOBODA 300 znamená 300 minút alebo SMS a 1GB dát na celom Slovensku. Za 3 eurá navyše dostane zákazník 15 GB dát v 4G sieti 4ky. V novom paušály SLOBODA ∞ má zákazník neobmedzené volania a SMS s 1GB dát v SR a za 3 eurá navyše dostane aj neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky.

„Okrem toho ostáva v ponuke aj obľúbený dátový balík GIGA, ktorý bude od pondelka ešte výhodnejší a bude platiť nielen v našej 4G sieti, ale aj v národnom roamingu v 3G sieti obchodného partnera. Cena 2 eurá za 1 GB dát je na Slovensku bezkonkurenčná,“ hovorí riaditeľ pre stratégiu SWAN Mobile Jozef Lasz. Nové paušály SLOBODA sú s automatickou obnovou, teda zákazníkovi sa obnovia z jeho kreditu na SIM karte vždy po uplynutí jedného mesiaca od jeho aktivácie alebo poslednej automatickej obnovy. Žiadna zo služieb tradične nie je s viazanosťou. Dátový balík GIGA si je možné aktivovať samostatne, ale aj v kombinácií s novými paušálmi SLOBODA a obnoví sa ihneď po vyčerpaní dát. Klienti tak aj po minutí predplateného paušálu nemusia dátovať z kreditu.

Pre tých, ktorí hľadajú čisto dátové služby 4ka ponúka nový paušál  SLOBODA DÁTA iba za 12 eur, ktorý obsahuje neobmedzený objem dát v 4G sieti 4ky a 1GB dát na celom Slovensku. 
Aj po týchto zmenách ostávajú v platnosti výhodné jednotkové ceny: 4 centy za minútu volania/SMS a 1 cent za 1 MB , rovnako na celom Slovensku aj v EÚ. Nové paušály SLOBODA si  zákazníci môžu aktivovať cez zákaznícku Moju zónu na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950  alebo na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN CENTRÁCH a v špecializovaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.
 

Názov

Objem dát na Slovensku

Volania/SMS

Cena

SLOBODA 100

1 GB v celej SR

100 MIN/SMS zo SR
do všetkých sietí SR

5,- EUR

SLOBODA 300

1 GB v celej SR

300 MIN/SMS zo SR
do všetkých sietí SR

9,- EUR

SLOBODA ∞

1 GB v celej SR

Neobmedzený počet MIN/SMS 
zo SR do všetkých
sietí SR

17,- EUR

Názov

Objem dát na Slovensku

Volania/SMS

Cena

SLOBODA 100 +

kombinácia nového paušálu SLOBODA 100 a balíka 10 GB V SIETI 4KA:
10 GB v 4G sieti 4ka
+ 1 GB v celej SR

100 MIN/SMS zo SR do všetkých sietí SR

8,- EUR

SLOBODA 300 +

kombinácia nového paušálu SLOBODA 300 a balíka 15 GB V SIETI 4KA:
15 GB v 4G sieti 4ka
+ 1 GB v celej SR

300 MIN/SMS zo SR do všetkých sietí SR

12,- EUR

SLOBODA ∞ +

kombinácia nového paušálu SLOBODA ∞ a balíka NEKONEČNÉ DÁTA V SIETI 4KA:
neobmedzený objem
dát v 4G sieti 4ka
+ 1 GB v celej SR

Neobmedzený počet MIN/SMS zo SR do všetkých sietí SR

20,- EUR