K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Surfujte so 4kou na 4G sieti už aj v Žarnovici, Sobranciach, Čiernej nad Tisou či vo Svite

Aj počas letných mesiacov tím štvrtého mobilného operátora aktívne pracoval na rozšírení 4G siete do nových lokalít a tak od začiatku septembra môžu za výhodné ceny dátovať aj ľudia v Dobšinej, Žarnovici, Sobranciach, Spišskej Belej, Gajaroch, Vlkanovej, Veľkom Šariši, či v Čiernej nad Tisou. V týchto mestách štvrtý mobilný operátor hlási plné pokrytie.

„Obyvatelia týchto miest získali jedinečnú možnosť surfovať v našej sieti, kde vďaka dátovému balíku GIGA získajú 1 GB dát v sieti 4ky len za jediné euro. Aktivovať si ho môžu jednoducho zaslaním SMS správy. Zákazníkom odporúčame využiť aj možnosť automatickej obnovy, vďaka ktorej nemusia sledovať, či už minuli dáta, pretože balík sa im vždy automaticky obnoví,“ hovorí obchodný a marketingový riaditeľ SWAN Mobile Peter Helexa. Pre zákazníkov, ktorí sa pohybujú aj mimo pokrytia operátora, teda v sieti partnera v tzv. národnom roamingu, 4ka ponúka dátový balík GIGA PLUS. Zákazník v ňom získa gigabajt dát v oboch sieťach na 30 dní za 4 eurá.

Plné pokrytie hlási 4ka už takmer v deväťdesiatke slovenských miest. „Okrem skvalitňovania signálu v existujúcich lokalitách neustále prenikáme aj na nové územia. Čiastočne sme koncom leta pokryli aj Svit, Gelnicu, Krupinu, Bojnice, Čaňu či Sečovce. Verím, že čoskoro aj v týchto lokalitách oznámime plné pokrytie,“ hovorí technický riaditeľ SWAN Mobile Patrik Kollaroci.