K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Štvorkári sa môžu tešiť z ďalšieho rozšírenia pokrytia 4G sieťou

Operátor pokrýva svojim signálom viac ako polovicu populácie Slovenska. Na mapu miest, v ktorých môžu štvorkári bezproblémovo surfovať na vysokorýchlostnej LTE sieti aktuálne pribudla Handlová, Nemšová, Svätý Jur, Štúrovo, Trenčianska Teplá a Zohor.

„Snažíme sa našu sieť budovať proporčne, nielen vo veľkých mestách, ale aj v menších sídlach. Zákazníci si zaslúžia kvalitnú sieť a služby za výhodné ceny. Aj naďalej pokračujeme v boji za lacné volania a dáta,“ povedal riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka aktuálne hlási plné LTE pokrytie v týchto mestách a obciach:

Bánovce nad BebravouKežmarokMoldava nad BodvouPrešovSvidníkVeľký Krtíš
Banská BystricaKomárnoNámestovoPrievidzaŠamorínVrútky
BelušaKošiceNemšováPúchovŠenkviceZlaté Moravce

Brezno
Lednické RovneNitraRevúcaŠtúrovoZvolen
Dubnica nad VáhomLiptovský MikulášNová DubnicaRožňavaTopoľčanyŽiar nad Hronom
Dunajská StredaLučenecNové ZámkySenicaTrenčianska TurnáŽilina
GalantaMalackyPetrovanySereďTrenčínZohor
HandlováMartinPezinokSkalicaTrenčianska Teplá 
HolíčMiloslavov, časť Alžbetin DvorPiešťanySmižanyTrenčianske Teplice 

Kendice
ModraPopradSvätý JurTrnava 

Služby LTE siete sú dostupné aj v ďalších mestách a obciach:

BankaKráľovský ChlmecPovažská BystricaŠintava
BardejovLeopoldov
Rimavská Sobota

Šurany
BratislavaLeviceRužomberokTrebišov
BytčaLevočaSabinovVeľký Meder
ČadcaLikavkaSenecVráble
HlohovecĽuboticeSninaVranov nad Topľou
Horné NašticeLužiankySobranceŽeliezovce
HumennéMichalovceSpišská Nová Ves 
IlavaNové Mesto nad VáhomStupava 
KolárovoPartizánske
Šaľa
 

Z bezmála 150-tisíc zákazníkov viac ako štvrtina využíva dátové služby. V ponuke operátora majú zákazníci k dispozícii dátový balík 4G GIGA s objemom 1 GB dát za euro na 30 dní vo vlastnej sieti operátora. Zákazníci, ktorí často využívajú internet, môžu siahnuť po dátovom balíku 4G GIGA PLUS, v ktorom výhodné dátovanie nie je viazané na vlastnú sieť 4ky, ale je možné využívať aj sieť obchodného partnera, teda surfovať v takzvanom národnom roamingu.

Všetci zákazníci 4ky, ktorí si do konca júna zakúpia novú predplatenú SIM kartu Moja 4ka alebo prenesú telefónne číslo od iného operátora cez e-shop www.4ka.sk, dostanú na privítanie 4 GB dát vo vlastnej sieti 4ky úplne zadarmo, ktoré môžu čerpať počas nasledujúcich štyroch mesiacov.

Služby 4ky je možné zakúpiť na viac ako 1500 pobočkách Slovenskej pošty, ale objednať si ich môžete aj z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu a dátové balíky aj zaslaním SMS správy na číslo 950. 4ka prostredníctvom Slovenskej pošty ponúka aj štyri atraktívne mobilné telefóny. Najlacnejší Samsung E1200 2G je dostupný už za 14 eur, veľkej popularite sa medzi zákazníkmi teší aj duálny telefón Lenovo A2010, ktorý podporuje aj vysokorýchlostnú LTE sieť.