K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Prispejte na dobrú vec a kúpte si služby 4ky cez eshop prednostne

Nový mobilný operátor 4ka v prvý novembrový pondelok spúšťa možnosť zakúpiť si služby Moja 4ka priamo cez internet na www.4ka.sk/eshop . V prvých dňoch môžu eshop využiť tí zákazníci, ktorí si rezervovali nové telefónne číslo v online kampani s názvom Vyberte si svoje číslo, a tým prispejú na charitu prostredníctvom darcovského portálu ĽudiaĽuďom.sk.

„Už pri štarte sme spustili možnosť rezervovať si svoje telefónne číslo, ktoré v závislosti od jeho podoby stojí od štyroch do 44 eur. Našich zákazníkov nové číslo poteší a iným pomôže, a preto takto celú vyzbieranú sumu venujeme ľuďom v núdzi. Pre veľký záujem, ktorý dodnes využilo už viac ako 6-tisíc ľudí, sme sa rozhodli dať pri štarte predaja cez internet prednosť zákazníkom, ktorí si svoje číslo už rezervovali. Pokúsime sa tak vyzbierať čo najviac financií pre ľudí v núdzi na partnerskom darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk. 4ka tak napreduje v rozširovaní svojej ponuky modernými a neštandardnými riešeniami na slovenskom trhu,“ hovorí výkonný riaditeľ SWAN, a.s., Martin Mosný.

Pri kúpe novej SIM karty Moja 4ka musí zákazník zadať rezervačný kód, ktorý dostal emailom pri rezervácii. Možnosť rezervovať si svoje číslo stále pokračuje, no treba sa poponáhľať, pretože každým dňom sa tie „pekné“ telefónne čísla míňajú. SIM kartu zákazníkovi doručí operátor prostredníctvom kuriéra Slovenskej pošty a za doručenie zákazník neplatí.

„Chceme sa poďakovať štvrtému mobilnému operátorovi za veľkú pomoc. No naša vďaka patrí najmä tým, ktorí sa rozhodli nielen mať pekné číslo, ale aj prispieť ťažko skúšaným ľuďom na celom Slovensku. Všetky takto získané financie pôjdu konkrétnym rodinám, napríklad babičke, ktorá sa stará o svoju vnučku, ktorú jej rodičia, narkomani, opustili. Keď vám niekto zavolá z pekného čísla 4ky, viete, že na druhej strane drží telefón dobrý človek,“ vraví projektová manažérka ĽUDIA ĽUĎOM, n. o. Elena Šingliarová.

4ka chce venovať charite celý tento týždeň. Okrem podpory ľudí v núdzi cez rezerváciu telefónnych čísel, vybral štvrtý mobilný operátor ďalšie výnimočné čísla, ktoré ponúkne v benefičnej elektronickej aukcii cez ĽudiaĽuďom.sk. Aj tentoraz pôjde celý výťažok ľuďom v núdzi. Aukcie darcovský portál spustí v piatok 6. novembra 2015.

„Po Týždni pomoci otvoríme náš predaj cez internet všetkým. Veríme, že v prvý týždeň sa nájde dostatok ľudí, ktorí si vyberú svoje číslo aj preto, že tak pomôžu iným. Veď ten minimálne štvoreurový dar sa im na našich výhodných štvorcentových cenách telefonovania, SMSkovavania a dátovania nielen na celom Slovensku, ale aj v celej EÚ, vráti veľmi rýchlo,“ dodáva hovorí výkonný riaditeľ SWAN, a.s., Martin Mosný.

Zákazníci 4ky si budú môcť cez eshop aktivovať aj dátový balík. Službu 4G GIGA, ktorá umožňuje počas 30 dní stiahnuť jedno giga dát, je možné aktivovať aj zaslaním SMS v tvare 4G GIGA na krátke číslo 950. Platnosť dátového balíka je 30 dní odo dňa jeho aktivácie. Dátový balík možno aktivovať jednorazovo, no zároveň je možné aktivovať aj viacnásobný počet balíkov.  Po ukončení platnosti dátového balíka alebo po jeho vyčerpaní je možné si balík opäť aktivovať. Aj naďalej ho môžu zákazníci získať na predajných miestach 4ky, napríklad v sieti Slovenskej pošty.