K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Dobré správy pre dátujúcich: 4ka hlási plné LTE pokrytie aj v Žiari nad Hronom

Štvrtý mobilný operátor naďalej aktívne rozširuje svoju LTE sieť po celom Slovensku. 4ka dnes oznámila, že jej vysokorýchlostný internet už môžu využívať aj zákazníci v Žiari na Hronom.

Operátor už pokrýva svojim signálom viac ako polovicu populácie Slovenska. Na mapu miest, v ktorých môžu 4kári bezproblémovo surfovať na vysokorýchlostnej LTE sieti aktuálne pribudol aj Žiar nad Hronom. Plné pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii aj obyvatelia ďalších dvoch desiatok okresných miest.

„Sme radi, že už aj Žiar nad Hronom môžeme privítať v rodine miest, ktorých obyvatelia môžu využívať najmodernejšiu mobilnú LTE technológiu na surfovanie a komunikáciu na webe, navyše za mimoriadne výhodné ceny,“ povedal výkonný riaditeľ SWAN, a. s, Martin Mosný.

4ka poskytuje služby už pre viac ako 100-tisíc zákazníkov, ktorých oslovila predovšetkým svojou atraktívnou cenovou ponukou a výhodnými službami.

„Štvrtý mobilný operátor predbehol dobu a ponúkol verejnosti svoj vlastný originálny koncept. Po zakúpení SIM karty Moja 4ka môžu naši zákazníci volať, smskovať a dátovať za jednotnú cenu 4 centy, ktoré zaplatia za minútu volania, jednu SMS alebo jeden MB dát v rámci Slovenskej republiky, ale aj Európskej únie,“ uviedol riaditeľ divízie obchodu a marketingu mobilných služieb Swanu Peter Helexa.

Navyše 4ka ponúka svoje SIM karty bez viazanosti a dobitý kredit nikdy neprepadne. Dokonca si zákazníci môžu kredit bezplatne prenášať so službou Prenos kreditu na iné čísla v rámci siete 4ky, a to prostredníctvom SMS alebo zavolaním na krátky sieťový kód.

Zo 100-tisíc zákazníkov viac ako štvrtina využíva dátové služby. V ponuke operátora majú zákazníci k dispozícii dátový balík 4G GIGA s veľkosťou 1 GB za euro na 30 dní vo vlastnej sieti operátora. Zákazníci, ktorí často využívajú internet, môžu siahnuť po dátovom balíku 4G GIGA PLUS, v ktorom výhodné dátovanie nie je viazané na vlastnú sieť 4ky, ale je možné využívať aj sieť obchodného partnera, teda takzvaný národný roaming.

Produkty 4ky sú dostupné na viac ako 1500 pobočkách Slovenskej pošty, ale objednať si ich môžete aj z pohodlia domova prostredníctvom e-shopu a dátové balíky aj zaslaním SMS správy na číslo 950. 4ka prichádza prostredníctvom Slovenskej pošty aj s ponukou štyroch atraktívnych telefónov. Najlacnejší Samsung E1200 2G ponúka už za 14 eur, veľkej popularite sa medzi zákazníkmi teší aj duálny telefón Lenovo A2010, ktorý podporuje aj vysokorýchlostnú LTE sieť.