K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

4ka zabila drahé paušály konkurencie: Ako prvá na Slovensku prináša neobmedzené volania aj dáta

4ka len pred niekoľkými týždňami prekvapila verejnosť uvedením balíkov TO.10TO.15 a dnes opäť prichádza s významnou novinkou, ktorá má ambíciu otriasť telekomunikačným trhom. Oddnes svojim zákazníkom ponúka novinku TO.∞, ktorá im za 30 eur na 30 dní prinesie do mobilu neobmedzené množstvo dát v sieti 4ky aj v sieti obchodného partnera v národnom roamingu, neobmedzený počet minút aj SMS zo SR do všetkých sietí v SR, kde čerpanie minút a SMS môže byť rozdielne podľa vôle zákazníka, s automatickou obnovou  po 30 dňoch.

„V dnešnej uponáhľanej a hektickej dobe každý človek ocení, keď mu popri jeho všetkých povinnostiach odpadne jedna starosť, ktorá mu uľahčí život. Pre väčšinu ľudí je alfou a omegou online mobilná komunikácia a preto sme sa zamerali na fakt, že ľudia nechcú stále riešiť a prepočítavať koľko a kde pretelefonovali, no hlavne predátovali. Chceme, aby naši zákazníci mohli volať, smskovať a surfovať na webe kdekoľvek a kedykoľvek. To znamená chceme ich odbremeniť ich od tejto starosti. S našou novinkou TO.∞ sa ľudia už nemusia obmedzovať,“ vysvetľuje pozadie vývoja výkonný riaditeľ SWAN Mobile, a. s., Martin Mosný.

Balík TO.∞ obsahuje:

  • neobmedzený objem dát vo vlastnej sieti 4ka a v sieti obchodného partnera
  • neobmedzený počet minút alebo SMS zo SR a do všetkých sietí v SR, kde počet čerpania minút alebo SMS môže byť rozdielny podľa vôle zákazníka
  • automatická obnova po 30 dňoch
  • online kontrola spotreby na 4ka.sk

Platbu balíka TO.∞ môže zákazník vybaviť navýšením kreditu na každej pobočke Slovenskej pošty, dobíjacím kupónom, alebo priamo na webe 4ky.

Balík TO.∞ si je možné aktivovať dvoma spôsobmi: na každej pobočke Slovenskej pošty alebo prostredníctvom SMS správy v tvare TO.N na krátke číslo 950. SIM kartu Moja 4ka je samozrejme možné kúpiť aj na e-shope 4ky na www.4ka.sk. O úspešnej  aktivácii balíka TO.∞ zákazníci obdržia informačnú SMS.

Ak sa zákazník rozhodne na nejaký čas, napríklad počas pobytu v zahraničí, nevyužívať TO.∞, vie si automatickú obnovu zastaviť zaslaním SMS v tvare TO.N STOP na krátke číslo 950 a po vyčerpaní aktuálneho balíka bude môcť naďalej využívať služby Moja 4ka. Následne si zákazník môže zaslaním SMS TO.∞ na 950 balík opätovne kedykoľvek zapnúť. Ak si nie je istý či má balík aktivovaný, môže si to zistiť pomocou SMS v tvare TO.N STAV. V TO.∞ nie sú zahrnuté volania na špeciálne čísla ako audiotext, skrátené čísla, volania v Roamingu pre Zóny 1 – 4 alebo platby za služby.