K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

4ka vypočula potreby zákazníkov, pridáva viac dát pre DENNÉ NEKONEČNO

Bratislava (26.3.2021) – Koronakríza zmenila správanie zákazníka. Viac ako štvrtina obyvateľov hlási, že pracuje úplne alebo čiastočne z domu. Štát v snahe zamedziť šíreniu nákazy obmedzuje mobilitu ľudí už niekoľko mesiacov. Inak konzumujú zákazníci aj dáta.

„Kým u starých operátorov má zákazník na dlhé mesiace viazanú službu a nevie si ju upraviť podľa svojich potrieb, v 4ke má slobodu výberu. Ak sa menej pohybuje, je viac doma na wi-fi, môže si od nového mesiaca vybrať menší nový paušál. Alebo si dokupuje dáta len v podobe denných balíkov. Vďaka tomu môže šetriť a nevyhadzovať zbytočne peniaze v tejto neľahkej dobe,“ hovorí riaditeľ pre marketing a komunikáciu 4ky Roland Kyška.

Záujem o denné balíky v ostatných týždňoch prudko narástol a s ním aj počet zákazníkov, pre ktorých je 10 GB na 24 hodín málo. Na základe analýz i dopytov zákazníkov preto operátor pristupuje k navýšeniu dát v balíku DENNÉ NEKONEČNO.

"Ako mobilný operátor sa snažíme prinášať služby pre všetky skupiny našich zákazníkov a nechceme, aby doplácali, či preplácali za naše služby. To je jeden z hlavných dôvodov, prečo sme navýšili denný dátový balíček až na 15 GB za cenu 1,50 eur," prezradil Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia. 

Nový jednorazový denný dátový balík DENNÉ NEKONEČNO s platnosťou 24 hodín obsahuje 15GB dát v celej SR z toho 0,83 GB, ktoré sa dajú využiť v rámci EU za cenu 1,50 €.  "Z pohľadu koncovej jednotkovej ceny za 1 GB sa pre zákazníka nič nemení. Našu cenovú politiku sme zachovali identickú ako pri minulom dátovom balíku. Zákazník tak po rozdrobení poplatku na drobné, získa za 10 centov 1 GB,“ doplnil Marek Jánošík.

Spôsob aktivácie vynoveného denného balíka DENNÉ NEKONEČNO ostáva bezo zmeny a to zaslaním SMS skráteného tvaru DN na číslo 950, alebo cez Moju zónu či aplikáciu Moja 4ka.  Pre užívateľov aplikácie Moja 4ka od 26. marca pribudne novinka v podobe zrýchlenej možnosti dobitia balíka iba cez jeden klik. "Nový zrýchlený spôsob aktivácie cez tlačidlo  s názvom Rýchle dobitie dát, ktorý sa nachádza na prehľadovej obrazovke v aplikáciu Moja 4ka, má za cieľ uľahčiť objednanie balíka pre všetkých našich zákazníkov bez zbytočných zdĺhavých procesov," prezradila produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Nový zrýchlený proces objednania denného dátového balíčka DENNE NEKONEČNO cez aplikáciu Moja 4ka, ušetrí čas zákazníkom. Netreba nič vypĺňať, stačí iba jeden klik a zákazníci si v okamihu môžu začať užívať SLOBODU v podobe dátovania na svojom mobile. 

Platnosť pôvodného balíka DENNÉ NEKONEČNO s objemom 10GB za 1€ bude platiť do 25. marca vrátane. Zákazníci, ktorí si stihnú aktivovať balík ešte pred týmto termínom, budú čerpať pôvodný balík za rovnakých podmienok. Od 26. marca bude k dispozícii len vynovený  balík DENNÉ NEKONEČNO s navýšením objemom 15 GB dát za cenu 1,50 €.