K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

4ka opäť rozširuje pokrytie najmodernejšou LTE sieťou

Rýchly 4G signál 4ky sa postupne rozrastá po celom Slovensku. Operátor rozširovaním pokrytia potvrdzuje svoje postavenie, že už dlho nie je štvorka, ale trojka v LTE pokrytí. Tento týždeň pribudli na mapu pokrytia významné okresné mestá ako Hlohovec, Humenné, Levoča, Ružomberok, Spišská Nová Ves.

„Medzi mestá s plným pokrytím pribudlo aj jedno z najvýchodnejších okresných miest Humenné. Popri ďalších mestách aj naďalej zahusťujeme našu sieť v lokalitách, kde už naše služby dostupné boli aj predtým, aby sme zvyšovali zákaznícky komfort Štvorkárov. K obciam s plným 4G pokrytím najnovšie pribudli aj menšie lokality ako Ivanka pri Nitre, Ladomerská Vieska, Častá a Rybany,“ prezradil riaditeľ divízie obchodu a marketingu SWAN Mobile, a. s., Peter Helexa. Plné 4G pokrytie majú v súčasnosti k dispozícii obyvatelia viac ako 60-tich miest.

4ka v spolupráci so Slovenskou poštou od 9. mája 2016 spustila netradičnú súťaž pre zákazníkov s názvom Týždne 4ky, ktorá bude prebiehať postupne vo viacerých mestách v pobočkách Slovenskej pošty po celom Slovensku. Tento týždeň kampaň prebieha aj v dvoch novopokrytých mestách.

„Sme radi, že sa nám podarilo plne pokryť Humenné a Ružomberok práve v čase, keď sa v týchto mestách uskutočnia Týždne 4ky. Vďaka tomuto dokonalému naplánovaniu dostanú naši zákazníci okrem vecných darčekov aj darček v podobe plného pokrytia mesta 4G signálom,“ dodal P. Helexa.

Týždne 4ky potrvajú do 3. júla 2016 a uskutočnia sa postupne vo všetkých regiónoch Slovenska až na 96 poštách. Aktuálny zoznam pôšt, kde tento týždeň prebiehajú Týždne 4ky, nájdete tu.