Dátujte a volajte s paušálmi SLOBODA len za 4€/30 dní! Viac info TU.
Spolocnost
Ing. Patrik Kollaroci
Ing. Patrik Kollaroci
technický riaditeľ pre mobilnú sieť

Patrik Kollaroci je skúsený manažér a špecialista na telekomunikácie a IT s bohatými skúsenosťami v obore. V spoločnosti SWAN Mobile pôsobí od roku 2014. Zodpovedá za postavenie a prevádzku mobilnej siete SWAN Mobile, ako aj ďalší rozvoj siete v súlade so strategickými a rozvojovými zámermi spoločnosti. Má ambíciu vybudovať silné meno značky SWAN Mobile.

Patrik Kollaroci vyštudoval odbor Telekomunikácie na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Počas 20 rokov v telekomunikačnom a IT sektore pracoval v spoločnostiach Eurotel Bratislava, Nortel a Huawei. Mal v kompetencii dodávky rozsiahlych telekomunikačných / IT projektov a riadil desiatky zamestnancov. Najzaujímavejšími projektmi, na ktorých participoval, boli manažovanie implementácie IMS Core systému a riadenie dodávateľskej podpory pre CS Core mobilné hlasové systémy v Orange Slovensko, realizácia Evolved Packet Core systému pre mobilného operátora Slovak Telekom, ako technicko-servisný riaditeľ zrealizoval projekt a prevádzkoval Managed Services pre mobilnú sieť Slovak Telekomu, participoval na uvedení LTE siete pre Slovak Telekom v rámci Managed Services build aktivít pre mobilnú sieť, či manažovanie implementácie CS Fall Back funkcionality pre hlasové hovory medzi 4G a 2G/3G z pohľadu dodávateľa PS Core technológie.

Vo voľnom čase sa Patrik rád venuje cestovaniu a cyklistike. Je fanúšikom kvalitnej jazz&funky hudby, hudbe sa i amatérsky venuje.