4ka je štvrtý mobilný operátor na Slovensku. 4ka je expert na veľké objemy dát za výhodné ceny a jej paušály sú bez viazanosti. Poskytuje všetky služby celonárodného mobilného operátora, ale jej služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. So 4kou ste totiž skutočne slobodní.

 

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 5 centov za 1 MIN/SMS a iba 1 cent za 1 MB dát. Ako prvý operátor ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti. Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 600-tisíc zákazníkov. Máme k sebe blízko, 4ka má totiž najväčšiu sieť kamenných predajní na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci. Sme 4ka. A chceme byť vaša jednotka!
4ku prevádzkuje firma SWAN, a. s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a. s.

 

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo.  Spoločnosť SWAN, a. s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka. Začala sa doba dátová.

 

Na rozdiel od virtuálnych operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú infraštruktúru, spravidla novšej generácie ako ostatní operátori. Slobodne dátovať rýchlosťou 4G alebo 3G tak môže už viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

4 piliere 4ky:

  • Sloboda
  • Výhodnosť
  • Jednoduchosť
  • Odvaha
Váš slovenský operátor

4ka je obchodná značka a ochranná známka, pod ktorou poskytuje mobilné elektronické komunikačné služby spoločnosť SWAN, a.s., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 35 680 202, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. Sa, vložka 2958/B.

Roman Vavrík
Roman Vavrík
Generálny riaditeľ

V roku 2007 nastúpil ako konzultant stratégie do spoločnosti Slovak Telekom, kde sa o tri roky neskôr stal vedúcim korporátnej stratégie a ako poradca výkonného manažmentu pracoval na kľúčových celofiremných projektoch vrátane akvizícií firiem.

Zobraziť viac
Patrik Kollaroci
Patrik Kollaroci
Riaditeľ mobilných služieb

Vyštudoval odbor Telekomunikácie na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Počas 20 rokov v telekomunikačnom a IT sektore pracoval v spoločnostiach Eurotel Bratislava, Nortel a Huawei.

Zobraziť viac
Roland Kyška
Roland Kyška
Riaditeľ Divízie marketingu a komunikácie

Roland Kyška zodpovedá za komunikáciu celej skupiny DanubiaTel, ktorej súčasťou je aj SWAN. V skupine DanubiaTel pôsobí od roku 2011. Predtým riadil spoločnosť internet.sk, ktorá združuje viacero webových médií a on-line projektov.

Zobraziť viac
Ján Mrva
Ján Mrva
Riaditeľ Divízie rezidenčného predaja

Ján Mrva pôsobí v spoločnosti SWAN ako obchodný riaditeľ, kde je jeho primárnou úlohou rozvoj predajných kanálov pre fixné a mobilné rezidenčné služby.

Zobraziť viac
Ivan Vavrík
Ivan Vavrík
Finančný riaditeľ

Ivan Vavrík pôsobí v spoločnosti SWAN od septembra 2018 ako riaditeľ finančnej divízie pre mobilné služby, kde je jeho primárnou úlohou riadenie financií a finančná stratégia spoločnosti.

Zobraziť viac
Róbert Plonka
Róbert Plonka
Riaditeľ Divízie zákazníckej starostlivosti

Od roku 2013 pôsobí na pozícií Riaditeľa zákazníckeho servisu, kde sa jeho zodpovednosť rozšírila o oddelenie dohľadového centra a oddelenie podpory obchodnej
administratívy.

Zobraziť viac
Andrea Gubová
Andrea Gubová
Riaditeľka Divízie Human Resources

Od októbra 2019 pôsobí ako riaditeľka Human Resources v spoločnosti SWAN a jej hlavnou úlohou je premienať biznis stratégiu na HR iniciatívy a pomáhať spoločnosti
rásť.

Zobraziť viac
Lukáš Koller
Lukáš Koller
Riaditeľ Divízie korporátneho predaja

Pred nástupom do spoločnosti GTS Slovakia v roku 2001, pôsobil v rokoch 1999 až 2001 ako broker pre holandského obchodníka s cennými papiermi na Slovensku a v zahraničí.

Zobraziť viac
Jaroslav Ferianec
Jaroslav Ferianec
Riaditeľ Divízie verejnej správy a regionálneho predaja

V roku 1994 absolvoval Prírodovedeckú fakultu UK v Bratislave, odbor matematika – biológia. Svoju kariéru v oblasti telekomunikácií začal v spoločnosti EuroTel Bratislava, kde pracoval v rokoch 1998 až 2005 na útvare predaja dátových služieb.

Zobraziť viac
Juraj Lechner
Juraj Lechner
Poverený vedením Technickej divízie

Pôsobenie v oblasti telekomunikácií začal v spoločnosti Slovak Telekom na technickej divízii, od roku 2003 pôsobil v spoločnosti Dial Telecom kde zodpovedal za dátové služby, optickú a SDH infraštruktúru na pozícii Data services manager.

Zobraziť viac
Rastislav Danko
Rastislav Danko
Riaditeľ Divízie Professional services

Pracuje v IT sektore viac ako 25 rokov. Na rôznych pozíciách sa podieľal na implementácii
kľúčových IT riešení pre zákazníkov z bankového a telekomunikačného
sektora v EEMEA regióne.

Zobraziť viac
Jozef Lasz
Jozef Lasz
Riaditeľ Divízie Engineering Services

Po absolvovaní Fakulty Elektroniky a informatiky STU v 2006, sa začal
bližšie zoznamovať s problematikou mobilných dátových služieb, pri ktorých
ostal ďalších osem rokov - od prevádzkovania až po dizajn a architektúru
mobilných sietí.

Zobraziť viac