K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

4ka vstúpila na trh ako štvrtý mobilný operátor na Slovensku. Sme experti na veľké objemy dát za výhodné ceny a naše mobilné služby sú bez viazanosti. Poskytujeme všetky služby celonárodného operátora, ale naše mobilné služby si môžete každý mesiac ľubovoľne aktivovať alebo naopak prestať používať. So 4kou ste totiž skutočne slobodní.

So 4ka SIM kartou voláte vždy a všade za jednotkovú cenu 5 centov za 1 MIN/SMS a iba 1,4 centa za 1 MB dát. Ako prvý operátor ponúka aj nekonečné volania, SMS a mobilné dáta vo vlastnej sieti.

Okrem toho sme ako prví priniesli Slovákom modernú mobilnú sieť 5. generácie! Štvorkári si môžu vychutnať 5G pripojenie vo viacerých veľkých mestách na Slovensku a túto sieť stále rozširujeme.

Od roku 2022 ponúkame aj služby na doma – rýchly internet a  televíziu so širokou ponukou TV staníc od 4ky si môžu vychutnať domácnosti po celom Slovensku!

Aj vďaka tomu služby 4ky využíva už viac ako 680-tisíc zákazníkov. Máme k sebe blízko – 4ka má totiž najväčšiu sieť predajných miest na Slovensku, nájdete nás aj na každej pošte vo vašej obci.

Sme 4ka, váš slovenský operátor. A chceme byť vaša jednotka!
4ku prevádzkuje spoločnosť SWAN, a.s., ktorá patrí do portfólia slovenského telekomunikačného holdingu DanubiaTel, a.s.

Na trh vstúpila 4ka v dobe, keď už konečne existovala aj na Slovensku konkurencia v mobilných službách, ale neviazané služby boli stále drahé a mobilných dát málo.  Spoločnosť SWAN, a.s. začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka. Začala sa DOBA DÁTOVÁ.

Na rozdiel od virtuálnych operátorov, 4ka má svoju vlastnú celoslovenskú infraštruktúru, spravidla novšej generácie ako ostatní operátori. Slobodne dátovať rýchlosťou 5G, 4G alebo 3G tak môže viac ako 95 % obyvateľov Slovenska.

4 piliere 4ky:

  • Sloboda
  • Výhodnosť
  • Jednoduchosť
  • Odvaha
Váš slovenský operátor

4ka je obchodná značka a ochranná známka, pod ktorou poskytuje mobilné elektronické komunikačné služby spoločnosť SWAN, a.s., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, IČO: 35 680 202, právna forma: akciová spoločnosť, zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, odd. Sa, vložka 2958/B.

Roman Vavrík
Roman Vavrík
Generálny riaditeľ

V roku 2007 nastúpil ako konzultant stratégie do spoločnosti Slovak Telekom, kde sa o tri roky neskôr stal vedúcim korporátnej stratégie a ako poradca výkonného manažmentu pracoval na kľúčových celofiremných projektoch vrátane akvizícií firiem.

Zobraziť viac
Ivan Vavrík
Ivan Vavrík
Finančný riaditeľ

V roku 2007 promoval na Fakulte medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore hospodárska diplomacia a po rigoróznom výberovom procese nastúpil na Management trainee program v spoločnosti Tatra banka.

Zobraziť viac
Jaroslav Ferianec
Jaroslav Ferianec
Riaditeľ pre regionálny predaj a verejnú správu

V roku 1994 absolvoval Prírodovedeckú fakultu UK v Bratislave, odbor matematika – biológia. Svoju kariéru v oblasti telekomunikácií začal v spoločnosti EuroTel Bratislava, kde pracoval v rokoch 1998 až 2005 na útvare predaja dátových služieb.

Zobraziť viac
Ján Mrva
Ján Mrva
Riaditeľ predaja pre rezidenčných zákazníkov

Po štúdiu na Univerzite Komenského v Bratislave pôsobil v oblasti obchodu. V roku 2005 nastúpil na pozíciu Key Account Manager v spoločnosti Euroweb a odvtedy sa venuje oblasti telekomunikácií.

Zobraziť viac
Rastislav Danko
Rastislav Danko
Riaditeľ pre informačné technológie

Pracuje v IT sektore viac ako 25 rokov. Na rôznych pozíciách sa podieľal na implementácii
kľúčových IT riešení pre zákazníkov z bankového a telekomunikačného
sektora v EEMEA regióne.

Zobraziť viac
Juraj Lechner
Juraj Lechner
Riaditeľ technickej divízie

Pôsobenie v oblasti telekomunikácií začal v spoločnosti Slovak Telekom na technickej divízii, od roku 2003 pôsobil v spoločnosti Dial Telecom kde zodpovedal za dátové služby, optickú a SDH infraštruktúru na pozícii Data services manager.

Zobraziť viac
Jozef Lasz
Jozef Lasz
Riaditeľ projektového riadenia a rozvoja

Po absolvovaní Fakulty Elektroniky a informatiky STU v 2006, sa začal
bližšie zoznamovať s problematikou mobilných dátových služieb, pri ktorých
ostal ďalších osem rokov - od prevádzkovania až po dizajn a architektúru
mobilných sietí.

Zobraziť viac
Patrik Kollaroci
Patrik Kollaroci
Riaditeľ mobilných služieb

Vyštudoval odbor telekomunikácie na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Počas viac ako 20 rokov v telekomunikač- nom a IT sektore pracoval v spoločnostiach Eurotel Bratislava, Nortel a Huawei.

Zobraziť viac
Andrea Gubová
Andrea Gubová
Riaditeľka ľudských zdrojov

Má pracovné skúsenosti s budovaním spoločnosti „na zelenej lúke“ (tzv. greenfield projekty) a transformačnými projektmi už zabehnutých procesov, ako aj s nastavovaním divízie ľudských zdrojov.

Zobraziť viac
Róbert Plonka
Róbert Plonka
Riaditeľ zákazníckej starostlivosti

Kariéru v oblasti zákazníckeho servisu začal v roku 2000 na oddelení call centra a tech- nickej podpory v spoločnosti Nextra, s. r. o.

Zobraziť viac
Roland Kyška
Roland Kyška
Riaditeľ marketingu a komunikácie

Po štúdiu manažmentu na Prešovskej univerzite a rigoróznom konaní na Fakulte masmédií PVŠ absolvoval doktorandské štúdium na Vysokej škole ekonomickej v Prahe.

Zobraziť viac