Spoločnosť

Spoločnosť

Mobilný operátor 4ka má za sebou dve silné značky:

  • SWAN Mobile, a.s. - spoločnosť, ktorá začala poskytovať mobilné služby na základe pridelenej licencie v lete 2014. V októbri 2015 predstavila originálny koncept Moja 4ka, postavený na jednoduchej službe s cenou 4 centy za minútu volania, 1 SMS a 1 MB dát. Jej služby využíva už viac ako 350-tisíc zákazníkov. SWAN Mobile, a.s. má 15 rokov dlhú históriu spojenú so SWAN, a. s., ktorá je tretím najväčším poskytovateľom internetu na Slovensku. Poskytuje elektronické komunikačné služby pre viac ako 50 000 zákazníkov na vlastnej optickej sieti s európskymi parametrami. Pod značkou SWAN MULTIMEDIA poskytuje od roku 2007 služby triple-play (digitálna TV, internet, pevná linka) pre bytových zákazníkov.
  • Slovenská pošta, a.s. - tradičný a dôveryhodný poskytovateľ poštových, kuriérskych a platobných služieb pre širokú verejnosť, firmy a orgány štátnej správy.Vďaka unikátnemu spojeniu týchto dvoch spoločností dnes 4ka prináša:
Jednoduchosť, Zrozumiteľnosť A Výhodnosť Mobilnej Komunikácie

4ka - slovenský mobilný operátor. Akí sme?

  • Pre nás nie je dôležité byť prví a mať milión zákazníkov. DÔLEŽITÍ STE PRE NÁS VY! 
  • Staviame na JEDNODUCHOSTI ponúk bez zbytočných komplikácií.
  • Nové služby tvoríme pre Vás - ĽUDIA PRE ĽUDÍ.
  • Máme NAJVIAC PREDAJNÝCH MIEST. K nám vždy trafíte, sme takmer za každým rohom, na KAŽDEJ POŠTE.
Váš slovenský operátor

4ka je obchodná značka a ochranná známka, pod ktorou poskytuje mobilné elektronické komunikačné služby spoločnosť SWAN Mobile, a.s., so sídlom Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 680 202, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. Sa, vložka 2958/B.

Ing. Patrik Kollaroci
Ing. Patrik Kollaroci
technický riaditeľ pre mobilnú sieť

Patrik Kollaroci je skúsený manažér a špecialista na telekomunikácie a IT s bohatými skúsenosťami v obore. V spoločnosti SWAN Mobile pôsobí od roku 2014. Zodpovedá za postavenie a prevádzku mobilnej siete SWAN Mobile, ako aj ďalší rozvoj siete v súlade so strategickými a rozvojovými zámermi spoločnosti. Má ambíciu vybudovať silné meno značky SWAN Mobile.

Zobraziť viac
PhDr. Roland Kyška
PhDr. Roland Kyška
riaditeľ marketingu a komunikácie

Roland Kyška zodpovedá za komunikáciu celej skupiny DanubiaTel, ktorej súčasťou je aj SWAN a mobilný operátor SWAN Mobile. V skupine DanubiaTel pôsobí od roku 2011. Predtým riadil spoločnosť internet.sk, ktorá združuje viacero webových médií a on-line projektov.

Zobraziť viac
Ján Mrva
Ján Mrva
obchodný riaditeľ pre rezidenčný segment

Ján Mrva pôsobí v spoločnosti SWAN a SWAN Mobile ako obchodný riaditeľ, kde je jeho primárnou úlohou rozvoj predajných kanálov pre fixné a mobilné rezidenčné služby.

Zobraziť viac
Ing. Ivan Vavrík, MBA
Ing. Ivan Vavrík, MBA
finančný riaditeľ

Ivan Vavrík pôsobí v spoločnosti SWAN Mobile od septembra 2018 ako riaditeľ finančnej divízie pre mobilné služby, kde je jeho primárnou úlohou riadenie financií a finančná stratégia spoločnosti.

Zobraziť viac