K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Volajte, posielajte SMS a dátujte výhodne v celej EÚ

Len 5 centov za 1 MIN/SMS a iba 1,4 centa za 1 MB platí pre všetkých zákazníkov 4ky v celej EÚ aj na Islande, aj v Nórsku a aj Lichtenštajnsku. 


Medzinárodný roaming v členských krajinách EÚ/EHP

  • 4ka neúčtuje poplatky za prichádzajúce volania v členských krajinách EÚ/EHP, za prijaté hovory nezaplatíte ani cent
  • v krajinách EÚ a EHP platí výhodná cena 5 centov za 1 MIN/SMS a atraktívna cena iba 1,4 centa za 1 MB prenesených dát
  • predplatené jednotky v nových paušáloch SLOBODA (okrem SLOBODA DATA) je možné využívať v rámci celej EÚ/EHP

Regulácia cien medzinárodného roamingu platná od 15.06.2017 v členských krajinách Európskej únie (EÚ) a Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP) ukladá mobilným operátorom v členských krajinách únie, aby pri programoch služieb umožňujúcich medzinárodný roaming za volania/SMS/dáta v členských krajinách EÚ a EHP neúčtovali žiadne príplatky k cenám mobilných služieb (tzv. princíp Roam Like at Home).

Mobilný operátor 4ka účtuje rovnakú jednotkovú cenu 5 centov za 1 MIN/SMS a iba 1,4 centa za 1 MB dát v celej EÚ/EHP.

V krajinách EÚ/EHP zákazník 4ky neplatí za prichádzajúce volanie, rovnako ako doma.

Predplatené jednotky v nových paušáloch SLOBODA (okrem SLOBODA DATA), t.j. minúty/SMS aj data, môže zákazník využívať v rámci celej EÚ/EHP. Viac aktuálnych informácií o nových paušáloch SLOBODA nájdete na: www.4ka.sk/sloboda

S programom služieb Moja EÚ a Moja 4ka Svet zákazníci 4ky od 15.06.2017 za prijímanie volaní v celej Európskej únii neplatia.

4ka na rozdiel od svojich konkurentov nebude sledovať či obmedzovať využívanie svojich služieb v EÚ. Je jedno, či naše služby využívate doma alebo v inej krajine EÚ, stále môžete využívať výhodnú cenu len 5 centov za 1 MIN/SMS a len 1,4 centa za 1 MB dát. 4ka neúčtuje za využívanie služieb v EÚ žiadne príplatky.

Nové paušály SLOBODA (okrem SLOBODA DATA) sú doplnkovými službami programu služieb Moja EÚ a objemy minút, SMS a mobilných dát predplatené v nových paušáloch SLOBODA (okrem SLOBODA DATA) je možné čerpať za podmienok uvedených v platnom cenníku v sieťach na území SR (sieť 4ky a sieť obchodného partnera) a v rámci medzinárodného EÚ/EHP.

Nové paušály TO. a balíky GIGA, GIGA PLUS a 100+1 , SLOBODA DATA sú doplnkovými službami programu služieb Moja 4ka a objemy minút, SMS a mobilných dát predplatené v týchto nových paušáloch a balíkoch je možné čerpať za podmienok uvedených v platnom cenníku v sieťach na území SR (sieť 4ky a sieť obchodného partnera).