K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Nechajte platbu za váš nový paušál SLOBODA alebo dátový balík GIGA na vašu platobnú kartu a buďte bez starostí. Navyše si teraz môžete prilepšiť každý mesiac o 1GB dát / 30 dní platných v celej EÚ ZADARMO. Spolu tak môžete získať až 4 GB dát po dobu 4 mesiacov.Ako získate DÁTA NAVYŠE?

Je to jednoduché. Stačí ak si nastavíte v Mojej zóne automatickú platbu paušálu alebo balíka z platobnej karty a dáta navyše sú vaše už po nasledujúcej obnove paušálu alebo dátového balíka. Podrobný postup nájdete nižšie.

Stačí raz nastaviť

Služby sa automaticky uhradia z karty

ZADARMO až 4 GB v celej EÚ


Aké výhody prináša automatická platba kartou?

Už žiadne starosti. Nemusíte sledovať či máte dostatočný kredit na úhradu mesačného poplatku vášho paušálu alebo dátového balíka. Každý mesiac pri nasledujúcej obnove sa váš paušál alebo dátový balík automaticky uhradí z platobnej karty, ktorú ste si uložili v Mojej zóne pre tento účel. Navyše ako bonus od nás môžete dostať až 4 GB dát platných v celej EÚ ZADARMO. 

Ešte stále nemáte nový paušál SLOBODA?
S novými paušálmi SLOBODA dátujete a voláte ešte výhodnejšie v celej EÚ. Bez viazanosti! Viac tu.


Ako si nastavíte PLATBU Z PLATOBNEJ KARTY?

1. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do zákazníckeho portálu Moja zóna.


2. V prípade, že nemáte uložené vaše telefónne číslo, v tomto kroku si ho uložte.


3. V časti NASTAVENIA – PLATOBNÁ KARTA si uložte platobnú kartu kliknutím na tlačidlo PRIDAŤ.
   (V prípade, že už máte platobnú kartu pridanú, pokračujte od bodu 4).


4. Prejdite do časti DOBITIE – AUTOMATICKÉ PLATBY, zadajte telefónne číslo, pre ktoré chcete úhradu služieb z platobnej karty nastaviť a kliknite na tlačidlo NASTAVIŤ AUTOMATICKÉ PLATBY.


5. Aktivujte si ÚHRADU SLUŽIEB, a to kliknutím na aktivačný prvok v ľavej časti - stav sa zmení z “vypnuté”  na “aktívne” .


6. HOTOVO! Nasledujúci mesiac sa váš nový paušál/dátový balík automaticky uhradí z platobnej karty.  

 Az 4 GB dat zadarmo

Nastaviť teraz

Ponuku "1 GB dát platných v celej EÚ na 30 dní za každú automatickú obnovu a úhradu služby z platobnej karty uloženej v Mojej zóne" môžete získať k novým paušálom SLOBODA 100, SLOBODA 300 SLOBODA NEKONEČNO, SLOBODA 100 +, SLOBODA 300 +, SLOBODA NEKONEČNO + a dátovému balíku GIGA s obnovou.

Ponuku "1 GB dát platných v SR na 30 dní za každú automatickú obnovu a úhradu služby z platobnej karty uloženej v Mojej zóne" môžete získať k novým paušálom SLOBODA DATA, TO. a MOJA 100VKA.

Platobnú kartu si uložíte jednoducho a rýchlo v časti Nastavenia - Platobná karta kliknutím na tlačídlo "Pridať". Uloženie platobnej karty vyžaduje verifikačnú transakciu vo výške 0,01€. Táto suma vám následne bude vrátená. Údaje o platobnej karte budú bezpečne uložené výlučne na strane banky.

Automatickú úhradu služieb (paušál alebo dátový balík GIGA s obnovu) z platobnej karty si aktivujete jednoducho a rýchlo v časti Automatické platby, do ktorej sa dostanete cez hlavné menu DOBITIE  - AUTOMATICKÉ PLATBY:
 

  • Následne zadáte tel. číslo, na ktorom chcete nastaviť automatické platby kartou a klinete na tlačidlo "Nastaviť automatické platby"
  • Aktivujete si automatickú platbu "Úhrada služieb" alebo "Odporúčané nastavenie"
  • Hotovo! Od tejto chvíle sa všetky vaše aktívne služby s obnovou budú uhrádzať automaticky z platobnej karty
     

* automatické platby kartou vyžadujú platnú platobnú kartu registrovanú v zákazníckom portáli Moja zóna 

Zvýhodnená ponuka až 4GB dát navyše za automatickú platbu cez platobnú kartu platí od 14.12.2018. Platí pre všetkých, ktorí si aktivujú alebo už majú aktivovanú automatickú platbu našich služieb z platobnej karty v Mojej zóne.

V prípade, ak automatická platba z platobnej karty zbehla pred spustením zvýhodnenej ponuky, t.j. pred 14.12.2018, dostanete 1 GB dát platných v celej EÚ alebo SR/30dní (v závislosti od aktivovanej služby) až pri ďalšej automatickej úhrade z platobnej karty po 14.12.2018.

 

V prípade, ak automatická platba z platobnej karty zbehne po spustení zvýhodnenej ponuky, t.j. po 14.12.2018, dostanete 1 GB dát platných v celej EÚ alebo SR/30dní (v závislosti od aktivovanej služby) hneď pri najbližšej nasledujúcej automatickej úhrade z platobnej karty.

Za každú úspešnú automatickú platbu nového paušálu alebo dátového balíka z platobnej karty v období od 14.12.2018 do 30.6.2019 dostanete 1GB dát platných v celej EÚ alebo SR (v závislosti od aktivovanej služby) na jeden mesiac zadarmo. Túto zvýhodnenú ponuku môžete na jednej SIM karte získať opakovane, najviac však 4-krát.