K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

CHCETE BYŤ V OBRAZE? NEČAKAJTE NA WI-FI!

Čítajte správy vo svojom smartfóne kedykoľvek bezplatne na www.24ka.sk. Za surfovanie na spravodajskom portáli 24ka.sk s nami nezaplatíte za dáta ani cent!

Neobmedzené spravodajstvo po celom Slovensku

Nepotrebujete hľadať Wi-Fi

Štvorkári za surfovanie na portáli 24ka.sk neplatia ani cent


Vyskúšajte aj vy dátovanie zadarmo a prečítajte si, čo je nové, kým ráno čakáte na zastávke, cestujete z práce alebo večer v pohodlí domova. S aktuálnymi správami máte prehľad 24 hodín denne.


VŠETKO DÔLEŽITÉ NA JEDNOM MIESTE

Na portáli www.24ka.sk nájdete novinky z týchto oblastí:

Slovensko

Regióny

Šport

Technológie

Zadajte do svojho internetového vyhľadávača www.24ka.sk alebo 24ka.sk a za prenesené dáta na tomto portáli s nami (v 4ke) po Slovensku neplatíte vôbec nič. Odporúčame tiež povoliť si dátový roaming, v tom prípade môžete na portáli bezplatne surfovať aj v 4G sieti nášho obchodného partnera na celom Slovensku.

Služba nie je časovo obmedzená. Surfovať na portáli www.24ka.sk môžete kedykoľvek, cez deň aj v noci a na celom Slovensku od 3.9.2018.

Na 24ka.sk nájdete najčerstvejšie spravodajstvo zo Slovenska a z regiónov našej krajiny. Ide o správy zo siete regionálnych portálov dnes24.sk. Nájdete tam aj správy a športové výsledky z sport7.sk. Dozviete sa aj technické novinky vďaka informáciám z portálu fony.sk. Aby ste za dáta neplatili, podmienkou ale je, že tieto správy čítate na 24ka.sk. Surfovanie na iných stránkach už bezplatné nie je.

Za dáta na 24ka.sk neplatíte bez ohľadu na to, či a aký nový paušál alebo dátový balík máte aktivovaný. Teda neplatíte ani vtedy, ak nemáte aktivovaný žiaden.

Dáta (či už v sieti 4ka alebo v celej SR) spotrebované surfovaním na 24ka.sk sa vám nezarátavajú do spotreby vo vašom novom paušále SLOBODA (príp. SLOBODA + DÁTA v sieti 4ka). Ušetríte si tak dáta na surfovanie na iných weboch.

Všade po celom Slovensku. V sieti 4ka (2G/4G) ale aj v 4G sieti nášho obchodného partnera. Už viac ako 95 % obyvateľov SR, ak sú zákazníkmi 4ky, tak môže využívať rýchle dáta a zároveň neplatiť ani cent za surfovanie na portáli 24ka.sk.

Dáta v 4ke sú vždy mimoriadne výhodné. V prípade, že vás chytilo dátovanie, môžete si jednoducho cez SMS aktivovať náš najobľúbenejší dátový balík GIGA s obnovou, ktorý obsahuje 1 GB dát v celej SR len za 2 € mesačne. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na 950.  Ak vám 1 GB nestačí, odporúčame vám vyskúšať ktorýkoľvek z nových paušálov SLOBODA + DÁTA v sieti 4ka, ktoré začínajú už od 8 € mesačne. Objednať si ich môže pohodlne cez náš e-shop a doručíme až domov.
Viac na www.4ka.sk/sloboda.