Huawei P30 Lite 128 GB Peacock Blue

Je nám ľúto, predaj tohto zariadenia skončil.

Zobraziť alternatívy

Huawei P30 Lite 128 GB Peacock Blue

Ultra-širokouhlý trojitý fotoaparát s rozlíšením 48 Mpx

S obrazovým snímačom s najvyšším rozlíšením v tomto segmente uvidíte svet jasnejšie. Zadný fotoaparát HUAWEI P30 lite vám umožní zachytiť ostrejšie fotografie ako kedykoľvek predtým a aj tie najmenšie detaily budú krištáľovo čisté.

 

Praktický zoom, ktorý poteší

Bezstratová zoom technológia HUAWEI dopĺňa 48 Mpx objektív s ultra vysokým rozlíšením a mení ho na objektív so super zoomom. Budete snímať neuveriteľné fotografie z diaľky, porovnateľné s dvojnásobným optickým zoomom.

Ešte širší pohľad, ako sme čakali

Rozšírte si perspektívu s HUAWEI P30 lite 120° ultra-širokouhlým objektívom a zachyťte panoramatické zábery, do ktorých sa vojde každý detail. Nenechajte sa pri fotení ničím limitovať.

 

Váš inteligentný fotografický asistent

Vylepšite vaše fotografie s AI technológiou rozpoznávania scén. Predný fotoaparát HUAWEI P30 lite dokáže identifikovať viac než 8 kategórií v reálnom čase, zatiaľ čo zadný fotoaparát dokáže rozpoznať až 22 rozdielnych kategórií. Nastavenia ako farba, svetlo a kontrast sa automaticky upravia tak, aby bol každý záber dokonalý.

Displej, ktorý oslní

Zobrazte viac na novom displeji s minimalistickým výrezom v tvare kvapky. Veľký 6,15'' FHD displej s jemným výrezom bude vaším plátnom, ktoré vám umožní žiť v žiarivých farbách. Displej má okrem toho certifikát TÜV Rheinland Eye Comfort a je navrhnutý tak, aby vám nenamáhal oči a zároveň ste mali pohodlnejší zážitok z pozerania.

 

Dostupná pamäť: 4 GB + 128 GB

Vylepšená RAM a úložisko HUAWEI P30 lite znamenajú väčší priestor pre veci, ktoré milujete. Vychutnajte si väčšiu flexibilitu s priestorom pre obsah alebo súbory, ktoré používate každý deň, ako hudba, fotky, videá a aplikácie.

Batéria, ktorá vás len tak ľahko nesklame

Nenechajte sa spomaliť batériou. S HUAWEI Quick Charge nabíjaním sa výkonná 3 340 mAh batéria nabíja ešte rýchlejšie a vydrží dhšie - umožní vám pokračovať vo vašom rýchlom živote. Pozerajte videá, hrajte hry a čítajte celý deň. S HUAWEI P30 lite váš už nič nezastaví.

 

Posuňte vašu hru na vyššiu úroveň

Pripraviť sa, pozor, hrajte! Revolučná technológia GPU TURBO 2.0 zvyšuje výkon pre rýchlejší, hladší a výkonnejší zážitok z hier. HUAWEI P30 lite zmení váš pohľad na hranie mobilných hier.

Svet na dosah ruky

Poznávanie nebolo nikdy jednoduchšie, ani pohodlnejšie. HUAWEI AI HiVision technológia premení váš smartfón na inteligentného asistenta pre každodenný život. Jednoducho skenujte a odomknite celý svet nových možností.

NEUSTÁLE OBJAVUJTE
HUAWEI P30 lite využíva výkonnú AI technológiu na automatickú identifikáciu a zobrazenie informácií o objektoch okolo váš, ako domáce zvieratá, kvety a dokonca aj počet kalórií v potravinách. Užitočný nástroj pre zvedavého prieskumníka.


CÍŤTE SA VŠADE AKO DOMA
Prekladač HiVision AR odstraňuje jazykové bariéry a uľahčuje cestovanie. Oskenujte a preložte texty v cudzom jazyku v reálnom čase - všetko od názvov ulíc po reštauračné menu. Budete pripravený na všetko.


OSKENUJTE. NÁJDITE. KÚPTE.
Nakupujte kdekoľvek a kedykoľvek s HiVision. Jednoducho oskenujte požadovanú položku a naša AI technológia ju nájde online pre rýchlejší a pohodlnejší zážitok z nakupovania.

Konektivita

Podporované siete: 4G / 3G / 2G

Typ SIM karty: Nano-SIM

Dual SIM: Áno

Displej

Typ: LTPS IPS LCD, dotykový

Veľkosť: 6,15"

Rozlíšenie (V x Š): 2.312 x 1.080 px

Platforma

Operačný systém: Android

Procesor: 8-jadrový

Frekvencia: 4 x 2,2 GHz + 4 x 1,7 GHz

Pamäť

Slot na pamäťovú kartu: microSD

Interná pamäť: 128 GB; 4 GB RAM

Fotoaparát

Zadný: 48 / 8 / 2 Mpx

Predný: 24 Mpx

Technológie

WiFi: 802.11 a/b/g/n/ac

Bluetooth: 4.2

GPS: Áno

IrDA: Nie

NFC: Áno

FM rádio: Áno

USB: USB A 2.0 <-> USB C 1.0

Rôzne

Snímače: Snímač odtlačkov prstov

Stupeň ochrany / krytie: Nie

Audio jack: Áno

Všeobecné

Batéria: 3.340 mAh

Farba: Peacock Blue

Rozmery (V x Š x H): 152,9 x 72,7 x 7,4 mm

Váha: 159 g