Zákazníci SWANu dostanú sedemdňový televízny archív zadarmo

Základný archív siedmych televíznych kanálov ponúka svojim zákazníkom SWAN oddnes úplne zadarmo. Túto službu budú môcť využívať bezplatne počas celej ich platnosti zmluvy.

01.02.2021

BRATISLAVA (1. 2. 2021) - Základný archív siedmych televíznych kanálov ponúka svojim zákazníkom SWAN oddnes úplne zadarmo. Túto službu budú môcť využívať bezplatne počas celej ich platnosti zmluvy. Až sedem dní dozadu si tak môžu pozrieť programy na Jednotke, Dvojke a Trojke, TA3, ČT1, ČT2, ČT24, M1 a M2 a to v HD kvalite. V bezplatnej ponuke TV Archív je aj RTL.

„V dnešnej dobe, kedy televízne kanály ponúkajú nespočetné množstvo zaujímavého obsahu, je niekedy problém vybrať si v danom okamihu tú najvhodnejšiu reláciu či film. Práve preto sme sa rozhodli, poskytnúť našim zákazníkom základný televízny archív pre 10 kanálov, aby si v kľude mohli vychutnať svoju reláciu zo záznamu a neboli nútení robiť kompromisy,“ uviedol Ján Matiaska, vedúci produktového oddelenia SWAN.

Noví zákazníci budú mať službu aktivovanú automaticky. Existujúci zákazníci o túto možnosť môžu požiadať prostredníctvom zákazníckej linky, prípadne v SWAN Centre.

Tým sa ale dobré správy zo SWANu nekončia. Operátor sprístupnil svoju službu SWAN GO aj cez platformu Android TV. Z užívateľského pohľadu rozhranie ponúka širšie možnosti uplatnenia, pretože sa nelimituje len na televízory s operačným systémom Android, ale svoje miesto si nájde aj v iných zariadeniach s podporou rovnakého operačného systému napr. v set-top boxoch, herných konzolách a iných.

Hlavná z výhod rozhrania Android TV oproti iným platformám spočíva v možnosti premeniť starší model televízora bez operačného systému na SMART TV dokúpením kompatibilného Android TV set-top boxu. Ten v okamihu po pripojení premení zastaraný model televízora na Smart TV, čím užívateľovi ponúkne úplne nové možnosti zo sledovania, ako aj možnosť stiahnutia najnovšej aplikácie SWAN GO, s ktorou divák zažije úplne nový rozmer pri pozeraní domácej televízie.

SWAN tiež rozšíril možnosť prikúpenia si ďalších užívateľských prístupov k SWAN GO. Doteraz bol počet prístupov limitovaný len na dva. Od dnešného dňa si zákazníci budú môcť objednať ďalšie dva prístupy. Mesačný poplatok za jeden doplnkový prístup je 1,49€ s DPH. Túto novinku isto ocenia rodiny, kde sa paralelne pozerá televízia na viacerých zariadeniach naraz.

Základný balík najnovšej internetovej televízie SWAN GO začína na hranici 7,99 € mesačne a divákom prináša viac ako 25 TV kanálov vrátane možnosti sledovania až na dvoch zariadeniach súčasne. Doplnková služba možnosť zriadenia ďalšieho prístupu je dostupná len pre SWAN GO (OTT službu). Pre službu IPTV sa ďalší prístup zakúpiť nedá.

Ďalšie informácie o službe SWAN GO nájdete na swango.sk.

© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.
© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.