Noabe Essence GDP-09 Black

Doručenie do dvoch pracovných dní

1Mesačný poplatok za službu
2 Počet platieb za telefón

Noabe Essence GDP-09 Black

Intuitívny a šikovný

V Essence sa spája všetkým dobre známy tvar kancelárskeho telefónu, intuitívne ovládanie, synchronizácia kontaktov a vzdialená správa prostredníctvom cloudovej služby. K tomu môžete ešte pripočítať špičkovú kvalitu a trojročnú záruku výrobcu. To všetko robí z Essence ideálny stolný telefón na SIM kartu. Pokiaľ hľadáte spoľahlivú náhradu za vašu pevnú linku, práve ste ju našli.

Pohodlný a vždy nápomocný

Každodenné používanie Essence je veľmi pohodlné. Prispieva k tomu napríklad jedenásť kláves rýchlej voľby alebo tlačidlá pre rýchle prepojenie hovoru, hlasný odposluch alebo aktiváciu tichého režimu. Viacfarebné LED indikátory vás zase intuitívne upozorňujú na najdôležitejšie udalosti. Máte zmeškaný hovor od šéfa? Jemu priradený kláves rýchlej voľby vás na to upozorní červeným blikaním. Je zapnutý tichý režim alebo hlasný odposluch? Príslušný kláves sa rozsvieti. Essencia vám vždy dá zrozumiteľne vedieť, čo sa deje.

JabloTool

Vďaka cloudovej službe JabloTool (www.jablotool.com) môžete pristupovať k telefónu na diaľku pomocou webového prehliadača, pohodlne spravovať telefónny zoznam, nastavovať klávesy rýchlej voľby, čítať a odosielať textové správy (SMS), kontrolovať zmeškané hovory, alebo presmerovať prichádzajúce hovory na iné číslo. A pokiaľ používate účet Google alebo Microsoft Exchange, budete môcť pomocou nich jednoducho synchronizovať kontakty s telefónom Essence.

Konektivita

Podporované siete  4G / 3G / 2G
Typ SIM karty  Mini SIM
Dual SIM  Nie

Displej

Typ  Graphical Dot Matrix, nedotykový
Veľkosť  2,8ʹ"
Rozlíšenie (V x Š)  128 x 40 px

Platforma

Operačný systém   Proprietárny

Pamäť

Interná pamäť  2.500 kontaktov (7.500 čísiel) + 100 textových správ

Technologie

USB  5V / 1A EU Plug <-> miniUSB

Všeobecné

Batéria  1.300 mAh
Farba   Black
Rozmery (V x Š x H)  175 x 220 x 110 mm
Hmotnosť  860 g