K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Každý člen domácnosti so 4kou získa presne to, čo potrebuje. Navyše získate naše služby pre celú domácnosť ešte výhodnejšie. Služby 4ky pre vašu domácnosť sú dostupné po celom Slovensku a môžete tak využívať technologicky najrýchlejšie pripojenie na internet, vymakanú telku a ako bonus výhodnejšie paušál pre rodinu -  SLOBODA4.

Domáci internet už od 11 €/mes. dostupný na celom Slovensku. Vyberte si ten váš do vašej domácnosti.


Internet

Objavte výhody 4KA TV. Až 111 staníc na 4 vami vybrané zariadenia. Vaše obľúbené programy môžete sledovať doma, na mobile aj tablete.

Televízia

Kombo, ktoré poteší celú domácnosť. Internet aj TV ešte výhodnejšie a za lepšiu cenu. Vyberte si kombináciu, ktorá vám vyhovuje.

DUO Balíky

Viac slobody pre celú rodinu. Zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 - 4 čísla v 1 paušále si spolu si zdieľajú nekonečné min, sms a dáta za jednu cenu.

Sloboda4

Ušetrite až 96 € ročne s akoukoľvek službou pre domácnosť od 4ky

Kúpte si zdieľaný nekonečný paušál SLOBODU4 s domácim internetom alebo televíziou od 4ky a celá rodina získate množstvo výhod. Jednou z nich je viac slobody pre vás a vašich blízkych a ďalšou mesiac čo mesiac zľava. SLOBODU4 získate so službou pre domácnosť so zľavou len za 36 €/30 dní (namiesto štandardnej ceny 44 €/30 dní). Ročne tak ušetríte až 96 €.Postup na získanie zľavy

 
 
 • Vyberte si a objednajte jednu zo služieb do vašej domácnosti, napr. náš vysokorýchlostný internet, 4ka TV alebo aj kombináciu internetu a TV – DUO balíky.

 • Do vašej objednávky či zmluvy o pripojení služieb do domácnosti sme vám pridali Promo kód (idenfikátor) na získanie zľavy na SLOBODU4.

 • Promo kód (identifikátor) si viete uplatniť pri kúpe zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 na ktoromkoľvek predajnom mieste 4ky, na našom eshope, alebo priamo v zákazníckom portáli Moja zóna či mobilnej aplikácii Moja 4ka. Viac o SLOBODE4 – 4 čísla v jednom paušále nájdete tu

 • Ak ste všetko urobili správne, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte len za 36 € každý mesiac, t.j. len 9 €/SIM, ak si ju budete pravidelne obnovovať. Paušál sa automaticky obnoví ak máte na svojej 4ka SIM karte dostatok kreditu na úhradu mesačného poplatku alebo máme nastavenú automatickú úhradu paušálu z platobnej karty.

 • 4ka TIP na záver: na SLOBODA4 vám postačí aj apka Moja 4ka a na pár klikov si nastavíte automatickú úhradu z platobnej karty, možnosť pridať člena do vášho paušálu či sebe alebo členom aktivovať iné doplnkové služby. Či už sa rozhodnete pre mobilnú appku Moja 4ka alebo zákaznícky portál Moja zóna, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte jednoducho pod palcom vo svojom smartfóne.

Či už sa rozhodnete pre mobilnú appku Moja 4ka alebo zákaznícky portál Moja zóna, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte jednoducho pod palcom vo svojom smartfóne.

Stiahnite si appku Moja 4ka pre Android a IOS:

Google Play Store Apple App Store Huawei App Gallery

 
 • Zoberte si vašu poslednú faktúru a nájdite na nej váš Promo kód (indentifikátor) na uplatnenie vašej zľavy na SLOBODU4.

 • Váš Promo kód (identifikátor) si viete uplatniť pri kúpe zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 na ktoromkoľvek predajnom mieste 4ky, alebo zadajte Promo kód na našom eshope, alebo priamo v zákazníckom portáli Moja zóna či mobilnej aplikácii Moja 4ka. Kód vložte do sekcie označenej ako Promo kód. Viac o SLOBODE4 – 4 čísla v jednom paušále nájdete tu.

 • o Bod 3: Ak ste všetko urobili správne, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte len za 36 € každý mesiac, t.j. len 9 €/SIM, ak si ju budete pravidelne obnovovať. Paušál sa automaticky obnoví ak máte na svojej 4ka SIM karte dostatok kreditu na úhradu mesačného poplatku alebo máme nastavenú automatickú úhradu paušálu z platobnej karty.

 • 4ka TIP na záver: na SLOBODA4 vám postačí aj apka Moja 4ka a na pár klikov si nastavíte automatickú úhradu z platobnej karty, možnosť pridať člena do vášho paušálu či sebe alebo členom aktivovať iné doplnkové služby. Či už sa rozhodnete pre mobilnú appku Moja 4ka alebo zákaznícky portál Moja zóna, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte jednoducho pod palcom vo svojom smartfóne.

Či už sa rozhodnete pre mobilnú appku Moja 4ka alebo zákaznícky portál Moja zóna, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 máte jednoducho pod palcom vo svojom smartfóne.

Stiahnite si appku Moja 4ka pre Android a IOS:

Google Play Store Apple App Store Huawei App Gallery

Najčastejšie otázky

Je to prvá spoločná zvýhodnená ponuka, kedy si môžete užiť výhody využívania všetkých našich mobilných služieb – nášho jedinečného zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 v kombinácii so službami pre domácnosť ako napríklad domáci internet, televízia alebo DUO balíky. A samozejme ušetriť.

Od 12.5.2022 naše služby, či mobilné alebo služby pre domácnosť, sú dostupné na celom Slovensku. Vďaka spolupráci s obchodným partnerom sme pokrytie služieb pre domácnosť výrazne navýšili, a tak 4ka bude pokrývať optickými službami viac ako trištvrte milióna domácností.

Zľavu (- 8 Eur každý mesiac) si môžete uplatniť:

 • ak ste nový zákazník (s prenosom alebo bez prenosu čísla) alebo
 • ak ste existujúci zákazník 4ky, ktorý splnil nasledovné podmienky:
 1. máte aktívnu alebo si aktivujete/zakúpite aspoň jednu službu pre domácnosť  (ako domáci internet, TV, DUO balíky) a
 2. máte aktívny a pravidelne si budete obnovovať zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4 , a to prostredníctvom dobitia kreditu alebo zaplatením priamo z platobnej karty

Šetríte už len tým, že si vyberiete akúkoľvek službu od 4ky. So zdieľaným nekonečným paušálom SLOBODA4 šetríte dvoma spôsobmi:

 • optimalizujete si spotrebu celej svojej rodiny podľa toho, čo vo vašej rodine jednotliví členovia potrebujú, t.j.využívajú len to, čo potrebujú
 • a na  druhej strane si viete cenu za zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4  výrazne zlacniť.

Stačí, ak si k svojmu zdieľanému nekonečmému paušálu SLOBODA4 do rodiny zakúpite aj jednu z našich služieb pre domácnosť (domáci internet, televízia, DUO balíky),  a tak ušetríte až 96 Eur ročne.

Špecifický Promo kód (identifikátor) nájdete:

 • ak ste nový zákazník, ktorý ešte nemá naše služby pre domácnosť, tak priamo na vašej objednávke pri kúpe aspoň jednej zo služieb pre domácnosť
 • ak ste existujúci zákazník 4ky, ktorý už má aspoň jednu službu pe domácnosť aktívnu, tak priamo na vašej mesačnej faktúre alebo Zmluve o pripojení.

Pokiaľ svoj špecifický Promo kód (identifikátor) stratíte alebo si zabudnete doniesť jeden z dokladov, kde sa kód nachádza,  váš kód vieme dohľadať, a to priamo na predajnom mieste alebo vám informáciu poskytne priamo naša Zákaznícka linka 950 (0850 950 950)

Zľavu (- 8 Eur každý mesiac) si budete vedieť uplatniť hneď priamo pri kúpe zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 , a to na:

 • ktoromkoľvek predajnom mieste 4ky - SWAN CENTRÁ (s predajom fixných a mobilných služieb), predajne smartshop, mobilonline, Sortec
 • online - priamo na našom 4ka eshope
 • v samooblužnom portáli Moja zóna  
 • alebo mobilnej aplikácii Moja 4ka 

Ak prerušíte pravidelnú obnovu vášho zdieľaného nekonečného paušálu SLOBODA4 , o výhodu , t.j. zľavu (- 8 Eur každý mesiac) prídete. Preto odporúčame si nastaviť pravidelnú platbu paušálu priamo v našom samooblužnom portáli Moja zóna alebo priamo v mobilnej aplikácii Moja 4ka. Je to naozaj jednoduché. Viac o nastavení tu.  

Výhodu a získanie zľavy (- 8 Eur každý mesiac) môžete využiť, a teda si ju uplatniť iba v momente, keď si jednu zo služieb pre domácnosť (domáci internet, televízia, DUO balíky) zakúpite a máte aktívnu. Preto neváhajte a vyberte si jednu z našich výhodných služieb pre domácnosť. Viac o našej ponuke tu.