NEKONEČNÉ VOLANIA

NEKONEČNÉ VOLANIA

Zabudnite na čas a volajte si spolu donekonečna. Výhodné volania v 4ke sú teraz ešte výhodnejšie. Pre všetkých a bez dodatočných podmienok.


Ako si aktivujem NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky zadarmo?

Pošlite SMS v tvare VOLANIA na číslo 950.
Platí pre verných aj nových zákazníkov.

A hotovo! Užívajte si NEKONEČNÉ VOLANIA
na 30 dní zadarmo od aktivácie.

Ak ešte nemáte SIM kartu 4ky, môžete si ju kúpiť priamo v našom eshope a doručíme vám ju zadarmo až ku vašim dverám.

KÚPIŤ SIM


Balík NEKONEČNÉ VOLANIA na čísla 4ky

Teraz 0 € / na 30 dní
od aktivácie

Potom 4 € / mesačne
od 13.10.2017

Zvýhodnenú ponuku Nekonečné volania na čísla 4ky ZADARMO môže získať každý, kto v období od 13.9. 2017 do 12.10. 2017, pošle aktivačnú SMS v tvare VOLANIA na číslo 950. O úspešnej aktivácii nekonečných volaní zadarmo budete informovaný spätnou SMS.

Aktivácia zvýhodnenej ponuky Nekonečné volania na čísla 4ky ZADARMO je pre všetkých bezplatná. Zaslanie aktivačnej SMS je spoplatnené podľa aktuálneho Cenníka.

Po skončení zvýhodnenej ponuky Nekonečné volania na čísla 4ky ZADARMO, si môžete aktivovať balík NEKONEČNÉ VOLANIA za 4€ na 30 dní. Aktivácia a kúpa balíka bude možná od 13.10.2017. Ak si po skončení zvýhodnenej ponuky neaktivujete balík NEKONEČNÉ VOLANIA, budú hovory spoplatnené podľa aktuálne platného cenníka služieb.

Ak ste dostali spätnú SMS o úspešnej aktivácii zvýhodnenej ponuky a napriek tomu vám volania zadarmo nefungujú správne, kontaktujte nás na Zákazníckej linke 950.