man
Užívajte si leto
s Nekonečným internetom zadarmo
Nehľadajte wifi, neprepočítavajte každý megabajt. So 4kou dátujete na Slovensku celé leto zadarmo. Stačí si kúpiť novú SIM kartu, dobiť si kredit vo výške minimálne 4 € a hor sa do dátovania.
Toto leto bude Nekonečné
Predošlé video
Ďalšie video
flower
leaf flamingo
Buďte online nonstop s
Nekonečnými dátami zadarmo
Nekonečné dáta
na celom Slovensku
Platí od 21.07.2017 do 15.09.2017
4 jednoduché kroky, ako získať
Nekonečné dáta zadarmo
Kúpte si a aktivujte novú SIM kartu 4ky s kreditom 4 € za 4 €
SIM kartu môžete získať na každej pošte, SWAN predajni alebo priamo v našom e-shope.
Dobite si kredit v hodnote minimálne 4 €
Kredit si môžete dobiť na každej pošte, SWAN predajni alebo online v Mojej zóne. A môžete ho využiť na všetky služby 4ky.
Pošlite aktivačný e-mail na chcem@nekonecnedata.sk
Do predmetu emailu uveďte: vaše zakúpené (nové alebo prenesené) číslo (medzera) a posledné číslice vašej SIM karty. Napr. 0950999999 1234
A hotovo!
O úspešnej aktivácií nekonečných dát vás budeme informovať spätným e-mailom a SMS správou. Nekonečné dáta máte so 4kou zadarmo až do 15.9.2017.
Máte už nekonečné dáta
a chcete ich poriadne využiť ?
Inšpirujte sa tipmi od Dana Nekonečného.
Otázky a odpovede

Zvýhodnenú ponuku Nekonečné dáta od 4ky môže získať každý, kto si v období od 21.7.2017 do 31.8.2017 kúpi a aktivuje novú SIM kartu 4ky, dobije kredit vo výške minimálne 4 €, ktorý môžete využiť na volania ako aj všetky ostatné služby 4ky a pošle aktivačný email na chcem@nekonecnedata.sk. Po splnení týchto troch podmienok vám budú Nekonečné dáta od 4ky zadarmo aktivované. O úspešnej aktivácii nekonečných dát zadarmo vás budeme informovať spätným e-mailom a SMS správou.

Ak ste od nás dostali spätný email a SMS o úspešnej aktivácii nekonečných dát a napriek tomu vám dáta nefungujú, skontrolujte, prosím, nastavenia vášho telefónu. Pre pohodlné a správne využívanie Nekonečných dát od 4ky vám odporúčame:

  • overiť si, či váš mobilný telefón podporuje 4G / LTE sieť
  • skontrolovať, či máte v nastaveniach mobilnej siete povolenú 4G LTE sieť
  • nastaviť si vo vašom telefóne prístupový bod APN na: internet

Vyskúšajte si Nekonečné dáta od 4ky zadarmo spolu s nami a vytvorte si nové e-mailové konto napríklad od spoločnosti Google (Gmail). Vytvorenie mailového konta je bezplatné a zaberie vám iba niekoľko minút.

SIM kartu 4ky si môžete kúpiť na ktorejkoľvek pošte, na SWAN centrách alebo priamo online v našom eshope. Kompletný zoznam predajných miest nájdete na stránke Predajné miesta. Informácie o možnostiach dobitia kreditu nájdete na stránke Dobitie kreditu.

Aktivácia zvýhodnenej ponuky Nekonečné dáta zadarmo je úplne bezplatná.

Nekonečné dáta zadarmo môžete využívať na celom Slovensku v sieti 4ka ako aj v národnom roamingu v sieti obchodného partnera. Kompletné podmienky zvýhodnenej ponuky Nekonečné dáta od 4ky zadarmo nájdete na našej stránke.

Zvýhodnenú ponuku Nekonečné dáta od 4ky zadarmo môže získať každý, kto si v období od 21.7.2017 do 31.8.2017 kúpi a aktivuje novú SIM kartu 4ky, dobije kredit vo výške minimálne 4 € a pošle aktivačný email na chcem@nekonecnedata.sk. Skúste, prosím, zaslať váš aktivačný email ešte raz alebo zavolajte na našu Zákaznícku linku 950.

Pošlite SMS s textom SPOTREBA na číslo 950 a my vám obratom pošleme spätnú SMS s informáciou o vašich zostatkoch. Táto služba je bezplatná.

Zvýhodnená ponuka Nekonečné dáta od 4ky bude ukončené k 15.9.2017 a ukončenie bude prebiehať počas celého dňa. O ukončení ponuky vás budeme informovať SMS správou.
faq_img