K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Myslíme na celú vašu rodinu, preto vám prinášame nielen technologicky najrýchlejšie pripojenie na internet ale aj vymakanú telku s množstvom programov. So 4kou získa každý člen domácnosti presne to, čo potrebuje
teraz ešte výhodnejšie.

Zistite viac

 

Rýchlosť svetla

Domáci internet s rýchlosťou až do 1 Gbit/s. Vyberte si podľa potrieb vašej domácnosti to najvhodnejšie pripojenie pre vás.

Byť v balíku sa oplatí

Spojenie, ktoré poteší celú domácnosť. Máme pre vás internet aj TV s vyše 100 TV stanicami. Vyberte si kombináciu, ktorá vám vyhovuje.

Zľava až 60 €

Či už si vyberiete internet samostatne alebo v balíku s telkou, dostanete od nás zľavu 4 € na 15 mesiacov, s ktorou ušetríte spolu až 60 €.

OPTICKÝ INTERNET

Prinášame najrýchlejšie pevné optické pripojenie až k vám domov. Teraz aj so skvelou ZĽAVOU, s ktorou ušetríte až 60 € na mesačných poplatkoch. Stačí si vybrať rýchlosť, ktorá vám najviac vyhovuje.

 

 

 

 

Chcem lacnejší internet

PEVNÝ DOMÁCI INTERNET

Chcete si užívať rýchly internet, ale nemáte prístup k optike? Či už v meste, na dedine alebo na chate, s naším internetom budete stále online s celou rodinou. Navyše teraz so skvelou ZĽAVOU, s ktorou ušetríte až 60 € na mesačných poplatkoch.

 

 

 

 

Chcem lacnejší internet

5G INTERNET NA DOMA

Buďte medzi prvými, ktorí si vyskúšajú náš 5G internet na doma. Ponúka najlepšiu rýchlosť pre tých, ktorí vo svojom dome či byte nemajú prístup k optike. 5G internet môžete využiť na streamovanie filmov, videokonferencií či online gaming. Teraz so zľavou 4 €, s ktorou ušetríte až 60 € na mesačných poplatkoch.

Chcem lacnejší internet

DUO BALÍKY (INTERNET + TELEVÍZIA)

Rýchlejší internet, bohatší televízny obsah, viac funkcií a ešte viac zábavy. To všetko aj s ďalšími benefitmi môžete mať ešte výhodnejšie. Teraz so skvelou ZĽAVOU, s ktorou ušetríte až 60 € na mesačných poplatkoch. Vyberte si z bohatej ponuky DUO balíkov, s ktorými sa nudiť určite nebudete.

BALÍK DUOINTERNET S
Akciová cena mesačne

   1.-15. mes. | 16.-24. mes.
INTERNET M
Akciová cena mesačne

   1.-15. mes. | 16.-24. mes.
INTERNET L
Akciová cena mesačne

   1.-15. mes. | 16.-24. mes.
INTERNET XL, 5G na doma
Akciová cena mesačne
   1.-15. mes. | 16.-24. mes.
Televízia S
viac ako 40 TV kanálov
13 € | 17 €17 € | 21 €21 € | 25 €25 € | 29 €
Televízia M
viac ako 60 TV kanálov
17 € | 21 €18 € | 22 €22 € | 26 €26 € | 30 €
Televízia L
viac ako 90 TV kanálov
21 € | 25 €21 € | 26 €23 € | 27 €28 € | 32 €
Televízia XL
viac ako 111 TV kanálov
25 € | 29 €26 € | 30 €28 € | 32 €33 € | 37 €

Chcem lacnejší DUO balík

Najčastejšie otázky

Zľava je poskytovaná na vybrané internetové služby a výhodné balíky služieb internet a televízie. Dostupnosť zľavy na službu internet si môžete overiť prostredníctvom overovača https://www.4ka.sk/fix/internet/ v prípade záujmu o výhodný balík služieb internetu a televízie si dostupnosť akciovej ponuky overte prostredníctvom https://www.4ka.sk/fix/balik/.

 Zľavu 4 € na 15 mesiacov poskytujeme vo vybraných lokalitách za podmienky zriadenia si novej služby s 24 mesačnou viazanosťou.

Zľavu 4 € na 15 mesiacov poskytujeme vo vybraných lokalitách na vybrané služby za podmienky zriadenia si novej služby s 24 mesačnou viazanosťou.

Zľava 4 € na 15 mesiacov pre služby poskytované na optickej sieti je dostupná vo vybraných lokalitách v mestách:

Komárno, Lučenec, Košice, Nitra, Trnava, Sereď, Bratislava, Malacky, Dunajská Streda, Zvolen, Trenčín, Dubnica, Nová Dubnica, Púchov, Trenčianske Teplice, Pezinok, Spišská Nová Ves.

 

Zľava 4 € na 15 mesiacov pre služby poskytované na pevnej sieti ( LTE technológii ) je dostupná na celom Slovensku. 

Dostupnosť technológie siete a služieb na vašej adrese si môžete overiť prostredníctvom overovača https://www.4ka.sk/fix/internet/.

Služby si môžete objednať prostredníctvom našho eshopu, alebo na najbližšom predajnom mieste, ktoré si môžete vyhľadať prostredníctvom odkazu https://www.4ka.sk/mapa-predajni.

Po potvrdení objednávky nášmu pracovníkovi (telefonicky alebo osobne na našom predajnom mieste) je priemerná doba inštalácie služby do 10 pracovných dní.

Základný archív dostávate zdarma a obsahuje desať televíznych staníc. Platený archív poskytuje všetky kanály z vášho zakúpeného balíka TV služby.

5G/LTE internet je do domácnosti privedený prostredníctvom antény bez rozkopávok pozemku a komplikovanej kabeláže, a je poskytovaný tam kde nie je do domácnosti privedený optický kábel.

Zľava je poskytnutá v prípade uzavretia novej zmluvy. V prípade, že ste existujúci zákazník s končiacou viazanosťou aktuálnu ponuku si môžete overiť telefonicky na čísle 0950950950, alebo prostredníctvom kontaktného formulára https://www.4ka.sk/fix/podpora/kontakty/

Ano, zvýhodnenú ponuku je možné kombinovať so službou Sloboda4. Viac informácií na www.4ka.sk/pre-domacnost

V deň uplatnenia zľavy mať aktívnu (zakúpenú) jednu zo služieb do domácnosti (domáci internet, TV, DUO balíky) a mať aktívny a pravidelne si obnovovať zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4a to prostredníctvom dobitia kreditu alebo zaplatením priamo z platobnej karty.

V prípade že ste nový zákazník, ktorý ešte nemá naše fixné služby, tak promo kód nájdete na objednávke služby. Ak ste už existujúci zákazník, ktorý má aspoň jednu službu do domácnosti aktívnu, tak promo kód nájdete priamo na faktúre.

Zľavu si môžete uplatniť online priamo na našom 4ka eshope, v zákazníckom portáli Moja zóna alebo v mobilnej aplikácii Moja 4ka. Taktiež na ktoromkoľvek predajnom mieste (s predajom fixných a mobilných služieb), ktoré si môžete vyhľadať prostredníctvom odkazu https://www.4ka.sk/mapa-predajni.