Dátujte a volajte s paušálmi SLOBODA len za 4€/30 dní! Viac info TU.

Chcete vyskúšať paušály SLOBODA
len za 4?

Ak ste sa zo svojich chýb poučili a chcete konečne výhodného operátora, vyskúšajte akýkoľvek paušál SLOBODA teraz len za 4 €/30 dní. Stačí si kúpiť novú 4ka SIM kartu alebo si s novou 4ka SIM kartou
preniesť číslo do 4ky na našom eshope.
Neurobíte chybu.


Viac info TU.

Všetko vybavíte rýchlo
a ľahko online v našom
e-shope

4ka SIM kartu
vám doručíme zadarmo
až ku dverám

2€ zľava
mesiac čo mesiac navyše
za prenos čísla

Vyskúšať môžete akýkoľvek nový paušál

SLOBODA, SLOBODA + alebo dátový paušál SLOBODA DÁTA

1 GB
v SR a EÚ
100
MIN alebo SMS
v SR a EÚ

Bez viazanosti

5 €4 €
Detailné informácie
Najobľúbenejší
1 GB
v SR a EÚ
300
MIN alebo SMS
v SR a EÚ

Bez viazanosti

9 €4 €
Detailné informácie
+4GB
Neobmedzený objem dát
v SR (z toho 3,78 GB v EÚ)
Neobmedzené
MIN alebo SMS
v SR a EÚ

Bez viazanosti

22 €4 €
Detailné informácie

Vaše časté otázky

Žial nie. Novú zvýhodnenú ponuku SLOBODA ZA 4 môže získať každý, kto si cez 4ka eshop zakúpi novú 4ka SIM kartu a zároveň k nej si vyberie jeden z nových paušálov SLOBODA.

Novú zvýhodnenú ponuku SLOBODA ZA 4 môže využiť každý nový zákazník, ktorý si kúpi novú 4ka SIM kartu alebo požiada o prenos čísla a vyberie si na našom 4ka e-shope akýkoľvek nový paušál SLOBODA alebo SLOBODA+, alebo SLOBODA DÁTA. Vyskúšať si novú SLOBODU môže každý zákazník na 30 dní až do 31. 1. 2022.

Samozrejme, môžete vyskúšať akúkoľvek SLOBODU alebo SLOBODU+, alebo SLOBODU DÁTA, ktorá vám padla do oka. Stačí si len vybrať. Ponuka paušálov.

Po skončení vami vybranej SLOBODY ZA 4 si môžete paušál zmeniť na SLOBODU, ktorú chcete využívať aj ďalšie mesiace. Ponuka paušálov.

Každý nový paušál SLOBODA má automaticky aktivovanú bezplatnú službu “Automatická obnova”, vďaka ktorej sa paušál obnoví každých 30 dní. Stačí mať v čase obnovy dostatok kreditu alebo si nastaviť pravidelnú úhradu služieb priamo z platobnej karty. Nastavíte jednoducho v Mojej zóne,  alebo v mobilnej aplikácii Moja 4ka. Všetko sa tak zaplatí automaticky v potrebnej chvíli.

Áno, nie je nič jednoduchšie. Vyskúšajte akúkoľvek SLOBODU ZA 4 a zároveň získajte aj zľavu za prenos čísla. Stačí si len v našom e-shope vybrať tú vašu SLOBODU a v objednávke potvrdiť záujem o prenos čísla do 4ky. Viac o zvýhodnenej ponuke.

Zvýhodnená ponuka je platná len pri kúpe 4ka SIM karty s novým paušálom SLOBODA výlučne cez eshop 4ky na www.4ka.sk.