Slovenské appky na svetovej úrovni

4ka Android Code je udalosť sezóny pre slovenských vývojárov aplikácií platformy Android. Zakladateľ portálu MôjAndroid.sk Michal Chabada nám z prvej ruky predstavil najlepšie appky tohto ročníka.

02.02.2024


Poznáme najlepšie slovenské appky roka 2023! 🏆 4ka Android Code je udalosť sezóny pre slovenských vývojárov aplikácií platformy Android. V dnešnej epizóde 4kastu sme si sadli so zakladateľom portálu MôjAndroid.sk Michalom Chabadom, aby nám z prvej ruky predstavil najlepšie appky tohto ročníka.


Podcast si môžete vypočuť aj na týchto obľúbených streamovacích platformách:


Ďalšie články

Rozlúčka so sieťou 3G

Ako je to s migráciou do 4G siete, ako to ovplyvní zákazníkov 4ky a ako bude vyzerať rozlúčka s 3G sieťou? Aj o tom bude epizóda 4kastu s technickým riaditeľom pre mobilné siete 4ky, Patrikom Kollarocim.

15.01.2024 Čítať viac

Technologické inovácie v medicíne

Ako to bude vyzerať, keď nás budú operovať v roboti? Na čo sa v nemocnici používa virtuálna realita a čo urobí príchod umelej inteligencie s našou medicínou?

01.12.2023 Čítať viac

Ako na prvý mobil pre dieťa?

Dnešná generácia detí sa dostáva do styku s modernými technológiami oveľa skôr ako tomu bývalo v minulosti. Na čo si majú rodičia dávať pozor pri výbere prvého mobilu a ako majú komunikovať so svojimi ratolesťami o online hrozbách?

17.10.2023 Čítať viac
© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.
© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.