Dobitie kreditu

Dobite a užívajte si kredit, ktorý už viac neprepadne.

Náš tip: Využite jednoduché a komfortné dobitie online prostredníctvom Mojej zóny. Spárujte si SIM kartu s vašou platobnou kartou, nastavte si pravidlá na dobitie a buďte bez starostí.

Teraz navyše získate bonusový kredit v hodnote 4 € zadarmo, ktorý vám automaticky jednorazovo pripíšeme na telefónne číslo na ktorom bolo úspešne zrealizované pravidlo. 

Ak už máte vytvorený účet a nastavené pravidlo na dobitie, bonusový kredit vám pripíšeme automaticky na telefónne číslo, ktoré bolo z vášho portálového účtu dobité pravidlom na dobitie ako prvé.

S automatickou obnovou kreditu pri poklese sa vám kredit už nikdy neminie. Akonáhle klesne váš kredit pod zvolenú hranicu, automaticky vám ho navýšime o vybranú hodnotu. Nastavte si maximálnu mesačnú výšku dobití na vašom čísle a majte vašu spotrebu pod kontrolou. Dobitie kreditu bez starostí, kdekoľvek a kedykoľvek.

Komfortné riešenie pre celú rodinu. Nastavte si pravidelné dobitie kreditu z vašej platobnej karty a my vám kredit dobijeme vždy vo vybraný deň a o zvolenú hodnotu. Na platobnú kartu si môžete nastaviť maximálny mesačný limit, aby ste mali celkovú spotrebu vždy pod kontrolou.

Aktivujte si úhradu za automatickú obnovu TO. platbou kartou a buďte bez starostí. TO. sa vám obnoví automaticky po prečerpaní dát alebo uplynutí platnosti a uhradí sa priamo z vašej platobnej karty.

Dobitie kreditu online

Jednorazové dobitie kreditu z pohodlia domova platbou kartou alebo prevodom priamo na našej stránke v časti DOBÍJANIE ON-LINE.

Dobitie kreditu na predajnom mieste pošty

Kredit si môžete dobiť na predajných miestach Slovenskej pošty s úhradou v hotovosti alebo platobnou kartou Poštovej banky.

Dobitie kreditu dobíjacím kupónom

Dobíjacie kupóny si môžete zakúpiť na predajných miestach Slovenskej pošty, a to v hodnote 4€, 8€, 12€ alebo 16€.

Ako na to?

  1. Opatrne zotrite stieracie pole na dobíjacom kupóne, kde nájdete unikátny 14 miestny kód.
  2. Na klávesnici telefónu zadajte *111*, 14 miestny kód z kupónu, symbol # a stlačte . (Príklad: *111*12345678901234#)
  3. O úspešnom navýšení kreditu vás budeme informovať prostredníctvom SMS správy.

Dobitie kreditu na inú SIM kartu 4ky

  1. Opatrne zotrite stieracie pole na dobíjacom kupóne, kde nájdete unikátny 14 miestny kód.
  2. Na klávesnici telefónu zadajte spolu *111* 14 miestny kód z kupónu * telefónne číslo, na ktoré chcete kredit dobiť # a stlačte . (Príklad: *111*12345678901234*0950123456#). Znaky a čísla neoddeľujte inými znakmi ani medzerami ako je uvedené.
  3. Po úspešnom navýšení kreditu vám bude zaslaná SMS o potvrdení navýšeného kreditu.

Prenos kreditu

Využite bezplatnú službu Prenos kreditu a podeľte sa o kredit so svojimi blízkymi.

Cez SMS Cez sieťový kód USSD

Pošlite SMS na číslo 950 s textom:

PRESUN [telefónne číslo komu je kredit určený] [sumu v Eurách, ktorú chcete preniesť na inú SIM kartu – musí byť taká, aby na SIM karte bol minimálny zostatok vo výške 4 Eur]*[Váš bezpečnostný kód].

Zadajte *123*[telefónne číslo komu je kredit určený]*[sumu v Eurách, ktorú chcete preniesť na inú SIM kartu – musí byť taká, aby na SIM karte bol minimálny zostatok vo výške 4 Eur]*[Váš 6 miestny bezpečnostný kód]#.
Napr:  PRESUN 0950123456 8 123456 Napr:  *123*0950123456*8*123456#

O úspešnom prenesení kreditu a aktuálnom stave vášho Kreditu budete informovaní cez SMS. Minimálna čiastka prenositeľného Kreditu je 1€ / deň, maximálna čiastka prenositeľného kreditu je 40€ / deň. Podmienkou každého jednotlivého prenosu Kreditu je minimálny zostatok Kreditu na SIM karte, z ktorej sa Kredit prenáša, vo výške 4 €. Službu Prenos Kreditu nie je možné využiť vo vzťahu k tzv. bonusovému Kreditu (pridelený zo strany 4ky)

Nulový kredit

V prípade nulového Kreditu je prostredníctvom SIM karty možné zavolať na Zákaznícku linku 950 alebo zaslať SMS na krátke číslo 950.