K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

TOP 4 appky, s ktorými si užijete letné kúpanie naplno!

Leto je už v plnom prúde a horúce slnečné lúče lákajú k vode. Veď čo by to aj bolo za letnú dovolenku bez mora či kúpaliska? Na kupku sa môžete osviežiť, opáliť a zabudnúť na bežné starosti. Prinášame tipy na aplikácie, s ktorými si relax pri vode užijete naplno. S našim mobilným 4G internetom sa už nemusíte obmedzovať ani pri vode, stiahnite si užitočné aplikácie do svojho smartfónu a užívate si leto naplno.

Objavujte nové miesta!

Aplikácia Swim Places pre iOS a Android poradí miesta, kam sa oplatí ísť okúpať. V prehľadnej mape tu nájdete desiatky kúpalísk, prírodných vodných plôch a pláží na Slovensku a v okolitých krajinách. Miesta môžete aj ohodnotiť, alebo ak nájdete nové kúpalisko, jazero či pláž, ktoré v aplikácii ešte nie sú uvedené, môžete ich pridať, aby ich mohli objaviť aj ostatní.

Nespáľte sa!

K letu neodmysliteľne patrí pekné opálenie. Viete aký je pre váš typ pleti vhodný ochranný faktor opaľovacieho krému, či koľko času môžete stráviť na slnku a nespáliť sa? Na to pozná odpoveď aplikácia iTanSmart pre iOS alebo aplikácia Solarize pre Android. Vďaka nim bude krásna opálená pokožka suvenírom z dovolenky, ktorý vám budú všetci závidieť. V aplikácii stačí zvoliť typ pleti od svetlej po tmavú pokožku a tá vám odporučí, aký zvoliť ochranný faktor. Tak sa poriadne namažte a aplikácia vás upozorní aj na to, kedy sa otočiť a znovu natrieť opaľovacím krémom.

Poistite si počasie!

Hovorí sa, že počasiu nerozkážete. To vie byť aj v lete poriadne nevyspytateľné a dokáže prekvapiť rýchlou búrkou, či naopak veľmi ostrým slnkom, ktorému je lepšie sa vyhnúť. Aplikácia MORECAST - SK Počasie a Radar pre iOS a Android, zobrazí počasie až na 14 dní dopredu, čo dokáže plánovanie dovolenky uľahčiť. Okrem aktuálneho počasia, sily vetra a pocitovej teploty zobrazuje aj aktuálny UV index v priebehu dňa, ktorý poradí, kedy je lepšie sa pred silným slnkom schovať radšej do tieňa. Aplikácia tiež upozorní na blížiace sa výstrahy pred búrkami, či silným vetrom.

Hlavne oddych!

Patríte aj vy medzi tých, čo si pri vode radi prečítajú časopis alebo dobrú knihu, alebo radšej len tak ležíte pozorujúc okolie? S aplikáciou Audiolibrix pre iOS a Android, si môžete dopriať oboje. Ponúka totiž bohatú knižnicu audiokníh, ktoré si môžete rovno stiahnuť cez mobilný internet do svojho smartfónu. Pri počúvaní dobrej knihy stačí zavrieť oči a príjemne relaxovať.

Zdielať článok:

Facebook Twitter Google