K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Deň bláznov je tu! 7 účtov, ktoré ti vyčarujú úsmev na tvári

Na 1. apríla si treba dávať pozor už od rána. Viaceré weby sa totiž budú predháňať so správami, pri ktorých si to, že niečo nesedí, uvedomíte až niekde v polovici. 

Tí (menej) šťastnejší sa možno dokonca stanú terčom nejakého vtipu zo strany kolegov v práci alebo najbližšej rodiny a priateľov. 

Aktuálne udalosti však veľa dôvodov na úsmev nedávajú. Preto nezaškodí mať po ruke niekoľko obľúbených účtov na najznámejších sociálnych sieťach, ktoré dokážu každodenné útrapy prejsť s nadhľadom, alebo aspoň so smiechom cez slzy. 

Zomri na Facebooku

Absolútnou jednotkou slovenského internetu je stránka Zomri, ktorá si strieľa z politikov aj aktuálnych spoločenských tém. Najmä doma, no aj v zahraničí.

Zomri je však zároveň aj stránkou, kde sa dôležité udalosti pravdepodobne dozviete medzi prvými. Ak sa vám teda nechce čítať správy, odoberajte aspoň ich.

A ak na internete vznikne virálne video, uvidíte ho tu tiež. 

TMBK na Instagrame

Humor nepozná hranice a už vôbec nie tie česko-slovenské. Na Instagrame vám dávame typ na Tomáša Bříneka, ktorý svoj humor šíri najmä cez šikovnú prácu v Photoshope. 

Strieľa si z udalostí v Česku, ale aj vo svete a občas aj so svojich vlastných followerov, ktorých má už vyše pol milióna.

DailyMale 

Plnohodnotná webová stránka pre tých, ktorým memečka zas až toľko nehovoria, ale radi by sa zasmiali na dlhších textoch alebo príbehoch.

Poriadne články od vybraných prispievateľov dajú spomenúť na to, ako zábava na internete vyzerala v časoch, kedy ešte svet nepoznal gifká.

FailArmy na YouTube

Naopak, výsadou moderného internetu sú všadeprítomné videá. Nakrútené dnes máme všetko, vrátane tzv. failov. Teda aj pády, nehody a menšie domáce katastrofy.

Uznávame, že toto nie je práve najinteligentnejší humor, to však nie je ani obľúbená skrytá kamera a… povedzme, že keď vidíte, ako padajú iní, vy si v podobných situáciách dáte väčší pozor.

Takže je to vlastne vzdelávanie!

Piatoček Podcast

Piatoček z dielne podcastov denníka SME je jeden z mála slovenských zábavných podcastov, ktorý vychádza pravidelne každý už nejaký čas.

Venuje sa slovenským udalostiam a pravdepodobne vám bude vyhovovať aj jeho dĺžka, len približne 15 minút.

CatsDoingThings na Instagrame

Teraz však všetky srandy bokom. Každý vie, že internet existuje hlavne preto, aby sme mohli zdieľať videá a obrázky zvieratiek.

Instagramový účet CatsDoingThings sa špecializuje na mačiatka. A každý deň vám naservíruje novú sériu takých, ktoré robia niečo, čo skrátka nemôžete neohodnotiť lajkom. 

Ondrej a Janka na TikToku

Život so svojou drahou polovičkou je väčšinou dostatočne zábavný aj sám o sebe. Títo dvaja Slováci však dokážu vybrať momenty, v ktorých sa určite nájde nejeden z nás. 

Ak ich zaradíte medzi svoje odoberané účty, rozhodne si ich obľúbite.

@onvsona Toto pochopia len rodičia �������� #onvsona #vztahy #rodicovstvi ♬ original sound - mixikimo

Sledujte aj sociálne siete 4ky

Kopu srandy, ale aj najnovšie informácie o nových produktoch a výhodách pre všetkých Štvorkárov nájdete aj na našich sociálnych sieťach. 

Tak neváhajte a do odberov rozhodne pridajte 4ku na Instagrame aj na TikToku

Zdielať článok:

Facebook Twitter Google