DÁTA

So SLOBODA 100 + získate nový paušál SLOBODA 100 s 1 GB dát v SR a EÚ a balík DÁTA NAVYŠE s 10 GB dát v SR ( z toho 2,38 GB v EÚ). Po spotrebovaní predplateného objemu dát jednotlivých balíkov môžete naďalej dátovať iba za 1 cent za 1 MB v SR a EÚ. 

O stave nespotrebovaných dát pre jednotlivé balíky vás budeme priebežne informovať prostredníctvom SMS pri zostávajúcom  objeme dát vo výške 150 MB a 1 hodinu pred ukončením platnosti vášho nového paušálu.

Zobraziť viac

VOLANIA A SMS

V rámci nového paušálu SLOBODA 100 získate 100 minút alebo SMS v celej EÚ. Je  len na vás ako si minúty alebo SMS počas vášho paušálu miniete, či viac na SMS alebo viac na volania. 

Po spotrebovaní predplatených minút alebo SMS môžete naďalej telefonovať a SMS-kovať iba za 4 centy za 1 MIN/SMS v celej EÚ. Po spotrebovaní predplatených minút alebo SMS môžete navyše na všetky účastnícke čísla 4ky volať po 3. minúte zadarmo.​​​

O stave nespotrebovaných MIN/SMS vás budeme priebežne informovať prostredníctvom SMS pri zostávajúcom počte 5 MIN/SMS a 1 hodinu pred ukončením platnosti paušálu.

Zobraziť viac

AKTIVÁCIA

Nový paušál SLOBODA 100 + s automatickou obnovou si môžete aktivovať cez SMS alebo jednoducho a rýchlo mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo v Mojej zóne. Ak v momente aktivácie vášho nového paušálu SLOBODA 100 + máte aktívny už iný paušál, nový paušál SLOBODA 100 + sa vám automaticky aktivuje až po ukončení platnosti vášho pôvodného paušálu.

Aktivácia
Poslaním bezplatnej SMS v tvare S100+ na číslo 950 alebo jednoducho a rýchlo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo v Mojej zóne.

Deaktivácia
Poslaním SMS v tvare STOP na číslo 950 alebo jednoducho a rýchlo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo v Mojej zóne.

Zobraziť viac

OBNOVA SLUŽBY Z PLATOBNEJ KARTY

Súčasťou nového paušálu SLOBODA 100 +​ je i bezplatná služba Automatická obnova, vďaka ktorej sa váš nový paušál automaticky obnoví každý mesiac. Stačí ak na svojej SIM karte máte dostatok kreditu alebo máte nastavenú automatickú úhradu nového paušálu z platobnej karty.

Rýchlo a pohodlne v Mojej zóne si nastavte úhradu vášho nového paušálu z platobnej karty. V deň automatickej obnovy nového paušálu sa  požadovaná suma stiahne priamo z vašej platobnej karty a váš nový paušál sa automaticky obnoví. Už nepotrebujete sledovať kedy a čo máte zaplatiť. Buďte bez starostí so 4kou.

Ako na to?
1. Prihláste sa do Mojej zóny alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu Moja 4ka
2. Uložte si platobnú kartu tu
3. Aktivujte si pre vaše tel. číslo automatickú platbu z karty tu

Zobraziť viac

ROAMING

Program služieb Moja EÚ vám umožňuje využívať služby doma aj v zahraničí. Ak máte aktívny jeden z vybraných nových paušálov SLOBODA (okrem SLOBODA DATA), tak predplatený objem MIN/SMS a dát môžete využívať v celej EÚ. S programom služieb Moja EÚ voláte a SMS-kujete v rámci celej EÚ len za 4 centy  za 1 MIN/SMS. Za 1 MB zaplatíte v celej EÚ len  1 cent. Za prichádzajúci hovor v celej EÚ neplatíte.

Ak ste si zakúpili 4ka SIM kartu po 22.6.2018 (vrátane), máte na 4ka SIM karte automaticky aktivovaný program služieb Moja EÚ, okrem prípadu, že ste si aktivovali doplnkovú službu SLOBODA DATA. V takom prípade máte automaticky aktivované programy služieb Moja 4ka a Moja 4ka Svet. S programom služieb Moja 4ka Svet voláte a SMS- kujete v rámci celej EÚ len za 4 centy za 1 MIN/SMS. Za 1 MB zaplatíte v celej EÚ len  1 cent. Za prichádzajúci hovor v celej EÚ neplatíte.

Ak ste si zakúpili 4ka SIM kartu pred 22.6.2018 a nemáte aktivovanú žiadnu doplnkovú službu, dňa 22.06.2018 (vrátane) budú Vaše  programy služieb Moja 4ka a Moja 4ka Svet automaticky nahradené novým programom služieb Moja EÚ s cieľom umožniť Vám využívať doplnkové služby aj v krajinách Európskej únie a Európskeho hospodárskeho priestoru (Zóna 1). Ak ste si zakúpili 4ka SIM kartu pred 22.6.2018 a máte aktivovanú kúkoľvek doplnkovú službu s výnimkou ak máte aktivovaný nový paušál SLOBODA DATA, nový hlasový paušál Moja 100vka alebo ktorýkoľvek nový paušál TO., Vaše programy služieb Moja 4ka a Moja 4ka Svet budú automaticky nahradené novým programom služieb Moja EÚ a to ku dňu prvej automatickej obnovy príslušnej doplnkovej služby uskutočnenej po 22.06.2018. Do dňa prvej automatickej obnovy vám služby v zahraničí umožní využívať program služibe Moja 4ka Svet, s ktorým voláte a SMS-kujete v rámci celej EÚ len za 4 centy za 1 MIN/SMS. Za 1 MB zaplatíte v celej EÚ len 1 cent. Za prichádzajúci hovor v celej EÚ neplatíte. Odo dňa prvej automatickej obnovy môžete predplatený objem MIN/SMS a dát v nových pauášloch SLOBODA využívať v celej EÚ. Ak ste si zakúpili 4ka SIM kartu pred 22.6.2018 a máte aktivovaný nový paušál SLOBODA DATA, nový hlasový paušál Moja 100vka alebo ktorýkoľvek nový paušál TO., s programom služieb Moja 4ka Svet voláte a SMS- kujete v rámci celej EÚ len za 4 centy za 1 MIN/SMS. Za 1 MB zaplatíte v celej EÚ len 1 cent. Za prichádzajúci hovor v celej EÚ neplatíte.

Kompletný zoznam krajín podľa zón a Roamingových partnerov nájdete TU.

Všetky potrebné informácie k Európske j regulácii nájdete na stránke Medzinárodný Roaming.

Zobraziť viac

Dátové balíky pre SLOBODA 100 +

Nové
10 GB
1 deň
Jednorazový dátový balík platný v SR (dáta v EÚ podľa programu služieb).
1 €
Aktivovať Detailné informácie
Nové
1 GB
30 dní
Dátový balík s automatickou obnovou platný v SR (dáta v EÚ podľa programu služieb).
2 €
Aktivovať Detailné informácie