GIGA

Kúpiť

Aktivujte si balík jednoducho zaslaním SMS správy na číslo 950

  • v tvare GIGA pre automatickú obnovu za 1 €
  • v tvare GIGA 1 pre jednorazovú aktiváciu za 1 €

Ešte nie ste zákazník 4ky? Objednajte si SIM kartu Moja 4ka v e-shope už dnes.

Informácie o produkte

DÁTOVÝ BALÍK

So 4kou sú aj dáta výhodou. Vyskúšajte náš dátový balík GIGA. Nezaplatíte viac ako niekde za jednu kávu.

Dátový balík si aktivujte jednoducho kdekoľvek a kedykoľvek zaslaním SMS v tvare GIGA 1 na krátke číslo 950. Platnosť dátového balíka je 30 dní odo dňa, kedy ste si ho aktivovali.

Ak chcete dátovať bez starosti, aktivujte si dátový balík GIGA s automatickou obnovou. Po vyčerpaní dát alebo skončení platnosti vám dátový balík aktivujeme automaticky. Ak nemáte pri automatickej obnove balíka dostatočný kredit, balík nebude aktivovaný a automatická obnova bude zrušená. Po navýšení kreditu je potrebné opätovne si automatickú obnovu nastaviť zaslaním SMS v tvare GIGA na krátke číslo 950.

Prenosová rýchlosť pre dátový balík GIGA je v 4G mobilnej sieti 4KY do 50/10 Mbit/s a v 2G mobilnej sieti 4KY do 260/120 Kbit/s.

O stave nespotrebovaných dát vás budeme priebežne informovať prostredníctvom SMS, a to:

  • pri zostávajúcom objeme dát vo výške 500MB, 50MB a 0 MB
  • 24 hodín a 1 hodinu pred ukončením platnosti dátového balíka

Ak sa nachádzate v pokrytí mobilnej siete 4KY a máte aktivovaný dátový balík GIGA, tak čerpáte svoje dáta priamo z dátového balíka. Ak sa nachádzate mimo pokrytia vlastnou sieťou 4KY a nachádzate sa v národnom roamingu v mobilnej sieti obchodného partnera, prenos dát je spoplatnený jednotkovou cenou 4 centy za 1 MB.