4ka PLUS

4ka PLUS

Každý zákazník si zaslúži VEĽKÉ PLUS

Program 4ka PLUS pre aktívnych zákazníkov je plný výhod.
Sledujte nás a nezmeškajte ani jednu výhodu pre vás.

Ponuka pre SWAN zákazníkov

TO.najlepšie od 4ky za zvýhodnenú cenu až do konca roka 2018 iba pre zákazníkov SWAN, a.s.

Ak využívate služby našej sesterskej spoločnosti SWAN, a.s. môžete si k vašej SIM karte Moja 4ka zakúpiť vybrané dátové paušály TO. za zvýhodnenú cenu, ktorú vám garantujeme až do 31.12.2018.


1

Dátový paušál TO. za zvýhodnenú cenu si môžete aktivovať aj na už zakúpené SIM karty, pričom túto výhodu je možné využiť na maximálne 5/10 SIM kariet registrovaných na jedného zákazníka spoločnosti SWAN, a.s.

2

Do zvýhodnenej ponuky sa prihlásite formou SMS na krátke číslo 444. SMS v tvare Swan (medzera) číslo uvedené vo faktúre v položke pri trvalom príkaze (medzera) vaše číslo účastníka pošlite zo SIM karty 4ky, na ktorú si chcete aktivovať zvýhodnenú ponuku.

Príklad: SWAN 7700071885 1087996

3

O úspešnom prihlásení budete informovaný spätnou SMS správou na telefónne číslo, ktoré ste do zvýhodnenej ponuky prihlásili.

Ako postupovať pri kúpe nových paušálov TO.?

  1. Kúpte si SIM kartu Moja 4ka (v prípade, že SIM kartu nemáte)
  2. Prihláste sa do zvýhodnenej ponuky formou SMS podľa návodu vyššie na krátke číslo 444
  3. Aktivujte si vybraný paušál TO. zaslaním SMS na číslo 950 alebo online v Mojej zóne 

Ak si prenášate telefónne číslo do 4ky od iného operátora, pošlite SMS na prihlásenie do akcie až po úspešnom uskutočnení prenosu a následne si prostredníctvom SMS alebo online v Mojej zóne aktivujte vybraný paušál TO.

Vybrané nové paušály TO. so zvýhodnenou ponukou sú bez viazanosti a ich používanie je možné kedykoľvek prerušiť. Paušály TO. za zvýhodnenú cenu si môžete opätovne aktivovať SMS správou alebo online v Mojej zóne.

Všetky údaje nájdete vo vašej faktúre za telekomunikačné služby SWAN.