Leto plné dát

Slnko svieti, voda láka, tak neseďte doma! S NEKONEČNÝMI DÁTAMI V CELEJ SR na toto leto od 4ky môžete zobrať von hudbu, seriály či hry, a do toho visieť na sociálnych sieťach, chatovať a videotelefonovať, koľko len chcete... Skrátka, toto leto sa budete kúpať v dátach! Stačí si nastaviť automatickú úhradu SLOBODY + alebo SLOBODA DÁTA z platobnej karty a definitívne nechať starosti plávať.

Predošlé video
Ďalšie video
Icon

Žiadne starosti
Každý mesiac sa automaticky zaplatí z platobnej karty rovnaká suma za mesačný poplatok.

Icon

Všetko samo
Pustíte termíny z hlavy, platenie je plne automatizované.

Icon

Šetríte čas
Nikam nemusíte chodiť. Žijeme v DOBE DÁTOVEJ kde všetko ide online.

Icon

Bezpečnosť
Údaje o vašej platobnej karte neukladáme, sú bezpečne uložené v banke.

Pozrite si návod, ako na to

Najčastejšie otázky

Stačí si len pozrieť v našej tabuľke a hneď budete vedieť, čo treba urobiť.

Zvýhodnená ponuka: „NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto“ automaticky získa:

 

  • každý, kto si od 1.7. do 31.8.2019 (vrátane) zakúpi 4ka SIM kartu a zároveň si aktivuje kombináciu nového paušálu SLOBODA a balíka DÁTA V SIETI 4KA  alebo nový paušál SLOBODA DATA a nastaví si  automatickú obnovu SLOBODA+ alebo nového paušálu SLOBODA DATA s úhradou priamo z platobnej karty uloženej v Mojej zóne. 

     
  • každý zákazník, ktorý má v čase od 1.7. do 31.8.2019 (vrátane) zakúpenú 4ka SIM kartu a aktívnu kombináciou nového paušálu SLOBODA a balíka DÁTA V SIETI 4KA alebo nového paušálu SLOBODA DATA, má nastavenú automatickú obnovu SLOBODA+ alebo nového paušálu SLOBODA DATA s úhradou priamo z platobnej karty uloženej v Mojej zone a v čase od 1.7. do 31.8.2019 (vrátane) dôjde k úhrade poplatku za automatickú obnovu SLOBODA+ alebo nového paušálu SLOBODA DATA priamo z platobnej karty uloženej v Mojej zóne.
     

Zvýhodnenú ponuku “NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” získa automaticky každý zákazník, ak splní hore uvedené podmienky, a to max. 2 krát, pričom neobmedzený objem dát je možné využívať max. do 30.9.2019 (vrátane).

Zvýhodnenú ponuku “NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” získa automaticky každý zákazník, ak splní uvedené podmienky v čase od 1.7. do 31.8.2019, a to max. 2 krát, pričom neobmedzený objem dát je možné využívať max. do 30.9.2019 (vrátane).

 

V prípade použitia platobnej karty Mastercard/Maestro, platí zvýhodnená ponuka”NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” v čase od 1.7. do 30.9.2019 a neobmedzený objem dát je možné využívať až do 31.10.2019.

Áno, samozrejme. V prípade, ak použijete v rámci zvýhodnenej ponuky „NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto“ platobnú kartu Mastercard/Maestro v čase od 1.7 do 30.9.2019, budete môcť túto zvýhodnenú ponuku využiť ešte o jeden mesiac dlhšie, t.j. do 31.10.2019.

Zvýhodnená ponuka „NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto“ môžete využiť na celom Slovensku, t.j. získavate neobmedzený objem dát v sieti 4ka a v sieti obchodného partnera po celom Slovensku.

Ak dostanete spätnú SMS o úspešnej aktivácii a aj napriek tomu vám nekonečné dáta nefungujú, navrhujeme, skontrolovať si nastavenia dát v zariadení. Preto pre správne využívanie dátového balíka NEKONEČNÉ DATA V CELEJ SR odporúčame:

 

  • overiť si, či  mobilný telefón podporuje 4G LTE sieť
  • skontrolovať, či máte v nastaveniach mobilnej siete povolenú 4G LTE sieť
  • nastaviť si v telefóne prístupový bod APN na internet

 

Viac informácií na:
www.4ka.sk/nastavenia
www.4ka.sk/vitajte/navod1

Zvýhodnenú ponuku “NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” získa automaticky každý zákazník, ak splní uvedené podmienky (pozri odpoveď na ot. 2) v čase od 1.7. do 31.8.2019.

Zvýhodnenú ponuku “NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” získate automaticky pri vašej najbližšej obnove SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA pri úhrade priamo z vami nastavenej platobnej karty uloženej v Mojej zóne.

Napríklad:
SLOBODA 100+ sa uhradila z platobnej karty 14.6.2019.

Najbližšia obnova SLOBODA 100+ z platobnej karty bude uhradená 14.7.2019 spolu s aktiváciou výhody „NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto“.

Zvýhodnená ponuka “NEKONEČNÉ DÁTA V CELEJ SR na toto leto” je teda nastavená tak, aby žiaden zákazník neprišiel o možnosť dátovať max. do 30.9.2019.