Dátujte a volajte s paušálmi SLOBODA len za 4€/30 dní! Viac info TU.
Spolocnost
Ing. Ivan Vavrík, MBA
Ing. Ivan Vavrík, MBA
finančný riaditeľ

Ivan Vavrík pôsobí v spoločnosti SWAN Mobile od septembra 2018 ako riaditeľ finančnej divízie pre mobilné služby, kde je jeho primárnou úlohou riadenie financií a finančná stratégia spoločnosti.

V roku 2007 promoval na Fakulte medzinárodných vzťahov Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore hospodárska diplomacia a po rigoróznom výberovom procese nastúpil na Manažment trainee program v Tatra banke. V Tatra banke pôsobil s prestávkou 10 rokov na rôznych oddeleniach (podpora predaja, úverové analýzy a risk manažment, syndikované úvery, financovanie nehnuteľností) až do nástupu do spoločnosti SWAN Mobile, pričom jeden rok pôsobil ako vedúci oddelenia úverových analýz v Slovenskej záručnej a rozvojovej banke. Kvalifikáciu v manažmente a stratégií si zvýšil počas pôsobenia v Tatra banke, keď v roku 2012 promoval vo Viedni a získal MBA titul z Webster University USA.

Ivan je ženatý, má tri deti a vo voľnom čase rád aktívne športuje (squash, badminton, plávanie, bicyklovanie, turistika a beh).