Hlasové paušály

Hlasové paušály

Parametre

Objem dát na Slovensku

Volania/SMS

Volania v sieti 4ka zadarmo

Moja 100vka

Moja 100vka
5 €

1 GB dát v sieti 4ka
100 MB v sieti obchodného partnera

100 MIN/SMS
zo SR do všetkých sietí SR

100 MIN/SMS
zo SR do všetkých sietí SR

po 3. minúte volania v sieti 4ka zdarma

TO. je TOTAL ONLINE

Hľadáte veľa dát za super cenu a k tomu voľné minúty a SMS? Vyberte si pre vás TO. najlepšie a zažite DOBU DÁTOVÚ s novými paušálmi TO.

Zobraziť porovnanie >

TO.10

TO.10

7,5 €

Kúpiť
TO.15

TO.15

10 €

Kúpiť
TO.∞

TO.∞

20 €

Kúpiť

Často kladené otázky

Nový hlasový paušál si môžete aktivovať pri kúpe novej SIM karty na všetkých predajných miestach 4ky alebo online v našom eshope s doručením zadarmo až domov.

Ak už SIM kartu máte, aktivujete si ho jednoducho zaslaním SMS v tvare 100VKA na číslo 950, online v Mojej zóne alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Nový hlasový paušál Moja 100vka je platný mesiac. Po uplynutí platnosti sa nový hlasový paušál sám obnoví. Počas doby platnosti nie je možné aktivovať ďalší hlasový paušál. Môžete si aktivovať doplnkové balíky GIGA PLUS a Nekonečné volania na čísla 4ky. Môžete si tiež jednorazovo aktivovať dátový balík GIGA a dátové paušály TO. Ak si aktivujete balík GIGA alebo dátové paušály TO. s automatickou obnovou, zruší sa automatická obnova hlasového paušálu Moja 100vka.

Spotreba nad rámec voľných jednotiek bude účtovaná podľa aktuálne platného cenníka služieb. Ak spotrebujete voľný objem dát v sieti 4ka, odporúčame vám jednorazovú aktiváciu balíka GIGA zaslaním SMS v tvare GIGA1 na číslo 950. Za 2 EUR tak získate ďalší 1 GB dát v sieti 4ka.

K Mojej 100vke si môžete aktivovať aj doplnkové balíky GIGA PLUS a Nekonečné volania na čísla 4ky.

Voľné jednotky nového hlasového paušálu Moja 100vka môžete využívať s programom služieb Moja 4ka, a to len na území Slovenska. V EÚ môžete aj naďalej využívať s programom služieb Moja 4ka Svet výhodnú cenu 4 centy za 1 MIN/SMS a iba 1 cent za 1 MB.