K novému mobilu zľava až 210€! Objednaj so SLOBODOU+ alebo SLOBODOU DÁTA a ušetri so 4kou.

Ako Bonus za telefón funguje?

BONUS za telefón môžete získať za kúpu SLOBODY+ alebo SLOBODY DÁTA spolu s mobilným telefónom na našom 4ka e-shope. Teraz už aj v predajniach Smartshop, Mobilonline,GSM1, SWAN KE. Využite výhodný bonus na telefón! Stačí si len vybrať.

  • Výška Bonusu za telefón sa uplatňuje podľa typu paušálu a počtu mesačných poplatkov za telefón, ktorý si pri kúpe telefónu vyberiete
  • Výška Bonusu telefón sa zobrazí vo vašej mesačnej faktúre ako položka Bonus za telefón

Bonusy na telefón

Paušál/počet mesačných platieb12 mesačných platieb18 mesačných platieb24 mesačných platieb30 mesačných platieb
SLOBODA 100+36 EUR54 EUR72 EUR90 EUR
SLOBODA 300+60 EUR90 EUR120 EUR150 EUR
SLOBODA DÁTA60 EUR90 EUR120 EUR150 EUR
SLOBODA NEKONEČNO+84 EUR126 EUR168 EUR210 EUR

Celková výška Bonusu na telefón závisí od typu vybraného paušálu na faktúru a poskytnutej mesačnej zľavy (3 Eur, 5 Eur alebo 7 Eur) a vybraného počtu mesačných platieb na telefón (12, 18, 24 alebo 30 mesiacov). Viac o Bonuse na telefón sa dozviete TU.

Až do 210 EUR

Príklad Bonusu na telefón

Igor dlho neváhal a vybral si paušál SLOBODA NEKONEČNO+ za 22 Eur/mes. spolu s iPhone SE (2020) na 24 mesiacov, čo predstavuje cenu 20,25 Eur na mesiac. Celkovo by tak bez Bonusu na telefón mesačne platil až 42,25 Eur, avšak s uplatnením nášho Bonusu na telefón ušetrí každý mesiac 7 Eur,
teda jeho mesačná faktúra bude 35,25 Eur.

Často kladené otázky

BONUS na telefón je určený pre všetkých zákazníkov, ktorí si u nás kúpia nový telefón spolu s paušálom SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA na faktúru na našom eshope. BONUS na telefón začneme uplaňovať hneď od prvej faktúry, ktorá vám od nás príde.

Čím dlhší čas platenia mesačných platieb si vyberiete k svojmu paušálu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA, tým vyšší BONUS za telefón môžete získať. Napríklad pri SLOBODE NEKONEČNO+ môžete každý mesiac dostať u nás zľavu 7 Eur/mesačne na 30 mesiacov, teda BONUS až 210 Eur.

Viac o Bonuse na telefón sa dozviete  TU.

Ako dátový operátor sa viac orientujeme na dáta, a preto sme sa rozhodli aj viac podporiť našich zákazníkov, ktorí si vyberajú práve vyššie dátové paušály SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA.

Stále však platí, že pri spojení našich paušálov SLOBODA s telefónom získate v porovnaní s našou konkurenciou takmer 30% výhodnejšiu cenu.

Áno, v prípade, ak chcete váš mobilný telefón vyplatiť skôr, nás stačí požiadať a my do poslednej mesačnej faktúry vyúčtujeme zostatkovú cenu nezaplatených mesačných platieb za telefón. Zľavu na BONUS na telefón uplatníme len na tie mesiace, ktoré ste u nás boli a využívali naše služby.

Na BONUS na telefón máte nárok stále, ak budete počas celej doby platenia mesačných poplatkov za telefón budete využívať jeden z paušálov SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA.

V prípade, ak si zmeníte paušál na paušál iný ako SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA, o BONUS na telefón môžete prísť.